כלל ביטוח חיים

חברת כלל ביטוח הינה חלק מתוך קבוצת כלל אשר פועלת בארץ ובעולם. את מוצרי החברה ובהם כלל ביטוח חיים משווקים כ- 2,000 סוכני ביטוח המייצגים את החברה והיא נחשבת לחברת הביטוח הכללי הגדולה בישראל.פוליסת ביטוח חיים מבית כלל ביטוח תעניק לך אפשרות לשמור על רמת החיים לה המשפחה מורגלת במקרים של תאונה, מוות, נכות ואובדן יכולת עבודה. כלל ביטוח חיים מציעה למבוטחיה שקט נפשי וכיסוי במקרים רבים וחשובים. 

חברת כלל ביטוח מציעה מגוון תוכניות ואפשרויות ביטוח והיא נחשבת למובילה בתחום ביטוחי חיים. החברה הינה הגדולה בשוק ניהול החיסכון ארוך הטווח ומחזירה בכ- 15% משוק זה. בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות מובילות במשק ובהם תאגידים רבים וכן לקוחות פרטיים רבים הזוכים לשירות מקצועי, אמין ואיכותי. כאשר באים לרכוש מחברת כלל ביטוח חיים ניתן למצוא מסלולים שונים ומגוונים לביטוחי חיים כאשר ניתן לשלב בין כמה מסלולי ביטוח חיים עד להתאמת ביטוח החיים לצורכי המבוטח ובני משפחתו.
 
לדאוג לצורכי המשפחה
 
ישראלים רבים חוששים ודואגים למקרה בו הם ימותו לפתע מתאונה או מכל מקרה אחר וכן ממקרים בהם לא יוכלו לדאוג לפרנסת המשפחה בגלל תאונה, נכות, פציעה חמורה או אובדן יכולת השתכרות. כל בעל משפחה דואג לעתיד בני המשפחה וילדיו ומעוניים להבטיח את עתידם לכן כפי שדואגים לביטוח רכב וביטוח הדירה כך חשוב לדאוג לביטוח חיים אשר תדאג למבוטח להיות בראש שקט ולדעת כי הוא דאג מראש לצרכי המשפחה, לעתידם ולרווחתם במקרה בו הוא נפטר או נפגע ואינו יכול להמשיך ולפרנס. 
 
ביטוח למקרה מוות
 
פוליסת ביטוח חיים מבית כלל ביטוח חיים תעניק למשפחה יציבות כלכלית ורווחה במקרה הקשה בו נפטר המבוטח. דווקא בתקופה הקשה בה המשפחה מתמודדת עם היגון ועם האובדן בבן המשפחה (אב או אם) האהוב חשוב לדעת כי יש חברה הדואגת לרווחת המשפחה. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חיים אשר תבטיח הכנסה חודשית לבני המשפחה לאחר פטירת המבוטח או לדאוג לתשלום פיצוי חד פעמי (לרוב סכום של 500,000 ש"ח אך סכום זה נקבע על פי הפוליסה אותה רוכש המבוטח ולפי התאמתו האישית). ישנם מקרים רבים בהם אב המשפחה נפטר כתוצאה ממחלה קשה או מתאונה (תאונת עבודה, תאונת דרכים ועוד) ובמידה ואין ביטוח חיים למקרה מוות עלולים בני משפחתו למצוא עצמם בבעיה כלכלית חריפה כתוצאה מכך שהם נשארים ללא מקור ההכנסה העיקרי. חברת כלל ביטוח מאפשרת גם לחולים לרכוש ביטוח חיים וכך הם יכולים להיות בראש שקט כי דאגו לשאיריהם דווקא בתקופה הכי קשה מבחינתם בה הם מתמודדים עם מחלתם ועם תקופת אי וודאות.
 
אובדן כושר עבודה ונכות
 
מי שסובל מאובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה או מחלה עלול למצוא עצמו בבעיה כלכלית קשה ובלחץ כיצד לממן טיפול רפואי יקר יחד עם דאגה לרווחת המשפחה. כלל ביטוח חיים מציעה פתרונות ביטוח חיים המיועדים למקרים אלה והמבוטח ובני משפחתו יקבלו כיסוי במקרים אלה. כך יכול המבוטח להתמודד כלכלית עם התקופה הקשה ולעבור ברווחה את הזמנים הקשים.  

לקבלת הצעת ביטוח חיים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים ללא כל התחייבות מצדך

מוות נכות  אובדן כושר עבודה 

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y