מחשבון ביטוח חיים

רוב האנשים דואגים לגבי העתיד והם מעוניינים לדאוג ליקיריהם במקרה של מוות פתאומי בטרם הגיעם לזקנה וכן לדאוג לעצמם ולבני המשפחה במידה וחו"ח מאבדים את היכולת לעבוד ולהשתכר. לשם כך פונים רבים לחברות הביטוח ומבקשים לרכוש ביטוח חיים. מחשבון ביטוח חיים נועד להעניק את האפשרות לתכנון מוקדם ומושכל של כספי הביטוח שהמבוטח או בני משפחתו יקבלו בהתאם לתנאי וסעיפי ביטוח החיים הנרכש ובהתאם לתנאי המסלול הנבחר. המחשבון שימושי ומעניק תמונה המשקפת את נתוני הפוליסה אך רק בעת חתימה על הסכם יקבל המבוטח חישובים מדויקים.

ישראלים רבים דואגים לגבי העתיד ומה יקרה מבחינה כלכלית לבני משפחותיהם במקרה של מוות בטרם עת.

מחשבון נותן תמונה כללית

מחשבון ביטוח חיים עוזר מאוד כדי לענות על שאלות מהותיות בו על המבוטח המתכנן לרכוש ביטח חיים מאחת החברות להתמודד ולענות של שאלות כמו מהי התמיכה הכספית החודשית שלדעתו בת הזוג תזדקק במקרה של מוות בטרם עת. המבוטח יכול לשחק במגוון פרמטרים אשר יקבעו בסופו של דבר מהו התשלום החודשי עליו לשלם ומהי קרן הביטוח וסכומי הפיצוי שלדעתו בת הזוג והילדים יצטרכו במקרה והוא נפטר בטרם עת או במקרים בהם רוכשים ביטוח חיים הכולל אובדן כושר עבודה. באמצעות המחשבון ניתן להשוות בין החלופות השונות של חברות הביטוח ולבדוק מי מחברות הביטוח מעניקה פוליסה המתאימה לצרכיו וליכולותיו של הלקוח. באמצעות המחשבון ניתן לשחק בפרמטרים שיקבעו את העלויות וכך מוסיפים או מורידים מבוטחים, כמו למשל אישה, ילדים עד גיל 18 או ילדים מעל גיל 18, מוטבים אחרים ועוד. יש להזין נתונים כלליים כמו גיל, מין, הכנסה חודשית של שני בני הזוג, גילאי הילדים, מצב בריאות, הרגלי עישון ועוד. בהתאם לכל הנתונים הנאספים במחשבון ניתן לראות מהי עלות הביטוח ואיך לשנות את העלויות כך שיתאימו ליכולות המבוטח וחשוב מכך איזה סכומי כסף ישולמו וידאגו לבני המשפחה במקרה של מוות בטרם עת.

מחשבון לביטוח חיים עבור משכנתא

כל מי שלוקח משכנתא יודע כי הבנק מחייב את הלקוח המבקש משכנתא לרכוש ביטוח חיים למשכנתא. כך למעשה הבנק מבטיח את כספו ובמקרה של אובדן יכולת הלקוח להחזיר את תשלומי המשכנתא בגלל מחלה, נכות, תאונה או ממות מוקדם מהצפוי, יוכל הבנק לקבל את כספו אך חשוב מכך, הלקוח לא יאבד את קורת הגג עבורו ועבור בני משפחתו ויתרה מזאת, במקרה של מוות, בני המשפחה לא ישארו ללא קורת גג. כדי להשתמש ולבחון באמצעות מחשבון ביטוח חיים מהן עלויות הביטוח יש להיכנס לאתרים של חברות הביטוח השונות ולערוך באמצעות המחשבון הקל לתפעול השוואה ממנה יכול הלקוח ללמוד איזה חברת ביטוח מתאימה עבורו ביותר. כמו כן ניתן להיעזר בשירותי מחשבון ביטוח חיים דרך פורטלים מקצועיים לענייני ביטוח כמו אתר זה וכך להשוות בין חברות הביטוח השונות ולבדוק מי מהן מעניקה את החלופה המתאימה ביותר ללקוח על פי נתוני האישיים כמו הכנסה חודשית, ילדים, מצב משפחתי, מצב בריאותי, גיל, היסטוריה רפואית של מחלות ועוד.

לקבלת הצעת ביטוח חיים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים ללא כל התחייבות מצדך

מוות נכות  אובדן כושר עבודה 

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y