פוליסת ביטוח חיים

פוליסת ביטוח חיים (ריסק) למקרה של מוות או אובדן כושר עבודה חשובה כדי להשאיר את המבוטח או בני המשפחה  עם מקור הכנסה. ישראלים רבים רוכשים פוליסת ביטוח חיים וכך מבטחים את עצמם ואת בני המשפחה במקרה בו המבוטח נפטר בפתאומיות או במקרים בהם הוא מאבד את יכולתו לעבוד או הופך לנכה ומאבד את כושר העבודה. פוליסת ביטוח חיים נחשבת לאבן היסוד בענף הביטוח ומדובר בפוליסה חשובה מעין כמוה. 

פוליסת ביטוח חיים נותנת מענה לשאלה אותה רבים שואלים והיא מה יקרה לאחר מותם ומי יעניק עזרה כלכלית למשפחה וכן מה יקרה במקרה של תאונה או אובדן כושר עבודה. שאלות אלה מהותיות וכמעט כל אדם, ובטח הורים לילדים, מתמודדים עם הפחד והאיום הזה. על מנת לדאוג למקרים אלה ניתן לרכוש ביטוח חיים כאשר יש מוצרים רבים בתחום ביטוח החיים ולכן חשוב לרכוש פוליסה זו מחברה מקצועית שתתאים את הפוליסה לצרכיו של המבוטח וכך הוא ידע כי הוא דאג לעצמו ולבני משפחתו.

פוליסה רחבה ומורכבת

פוליסת ביטוח חיים כוללת מגוון מוצרי ביטוח כמו ביטוח אובדן כושר עבודה, הכנסה למשפחה במקרה של פטירה או מוות בתאונה, פיצוי כספי במקרה של נכות וביטוח חיים למשכנתא. הפוליסה חשובה מעין כמוה ולכן רבים רוכשים אותה וכך דואגים לעתיד ולמקרים בהם עלול המבוטח לאבד את יכולתו לעבוד או במקרה בו הוא מת מתאונה וכך הוא דואג לבני משפחתו להכנסה חודשית קבועה או לפיצוי חד פעמי. מי שלוקח משכנתא חייב לרכוש ביטוח חיים וזהו תנאי בל יעבור לקבלת משכנתא מבנקים למשכנתאות, כך מבטיח הבנק לעצמו כי כספו יושב וכך דואג גם המבוטח כי בני משפחתו ישארו עם הנכס ולא יוותרו ללא קורת גג. כאשר באים לרכוש ביטוח חיים מבינים עד כמה חשוב הביטוח וכמה רחב הוא לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ועדיף לפנות לחברת ביטוח המתמחה בתחום ולקבל התאמה אישית וייעוץ נרחב כך שהמבוטח יתאים את הביטוח לפי צרכיו ועל פי התאמה אישית ההולמת את מצבו ואת רצונו.

לא לשכוח תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני נכון יקבע מהי ההכנסה הדרושה במקרה של פטירה מוקדמת או אסון. רבים רוכשים פוליסת ביטוח חיים במסגרת ביטוח מנהלים או ביטוחי פרט וכאשר חותמים על ההסכם יש להגדיר את מרכיב הריסק. מרכיב זה חשוב ויש להתייעץ ולחשוב היטב האם הסכומים מספיקים. כאשר מתכננים את ההכנסה הנדרשת למשפחה הנותרת יש לחשוב מהם צורכי המשפחה ומהו הסכום לו הם יזדקקו על מנת לשמור על רמת חייהם ולכלכל את חייהם ללא כניסה ללחץ כלכלי או חובות. פוליסת ביטוח חיים משלימה דואגת לכיסוי ביטוחי במקרים שהמבוטח מאבד את כושר העבודה או הופך לנכה לצמיתות. ככל שביטוח רחב יותר כך יכול המבוטח לדעת כי הוא דואג לשאריו במקרה של מוות פתאומי או איבוד יכולתו להשתכר או לעבוד. את הביטוח יש לרכוש בהתאם לצרכים וניתן להיעזר במחשבוני ביטוח המופיעים באתר של חברות הביטוח הגדולות וכך לחשב מהם הסכומים הנדרשים וכמה יעלה ביטוח זה.    

לקבלת הצעת ביטוח חיים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים ללא כל התחייבות מצדך

מוות נכות  אובדן כושר עבודה 

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y