מגדל ביטוח חיים

חברת מגדל כבר קיימת מעל ל- 70 שנה והיא ידועה כחברת ביטוח מובילה המעניקה שירות מקצועי, אמין ואדיב ללקוחותיה הרבים. מגדל מציעה שפע של מסלולי ביטוח ומתמחה בביטוחי חיים כמו גם מגוון מוצרים בתחום הפיננסי ובפנסיה. העיקרון של מגדל ביטוח חיים הוא פשוט, החברה מציעה לשלם עבור כיסוי כספי כנגד סיכונים כמו פגיעה בתאונות, מוות, מחלות ועוד, במידה ויש להפעיל את הביטוח תשלם חברת הביטוח מגדל את הסכום המוגדר בפוליסת ביטוח החיים למבוטח או לבני משפחתו. 

ישראלים רבים בוחרים במגדל, אחת מחברות הביטוח הגדולות והאמינות ביותר בישראל, ורוכשים ממגדל ביטוחים שונים ובהם ביטוח חיים ייחודי אשר מגדל מציעה לציבור הרחב. מטרת הכיסוי הביטוחי היא להעניק שקט נפשי למבוטח ואפשרות לדאוג לבני משפחתו במקרה בו הוא נפטר או מאבד את כושר העבודה וכך המבוטח דואג לרווחה הכלכלית ושמירה על רמת החיים של המבוטח או בני משפחתו.

מגוון מסלולים

מגוון המסלולים של מגדל ביטוח חיים כולל אפשרות לרכוש ביטוח חיים מסוג ריסק התקף למקרי מוות של המבוטח, ביטוח חיים הכולל חיסכון וביטוח חיים הכולל אובדן כושר עבודה ומקרים בהם המבוטח הופך לנכה. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כ- 17% מהאוכלוסייה אינם מגיעים לגיל פרישה, נתון מפתיע והמוכיח עד כמה חשוב לדאוג לביטוח חיים, ולדאוג לבני המשפחה לאפשרות להמשיך לחיות בכבוד וברמת החיים לה הורגלו גם לאחר איבוד מקור ההכנסה הראשי ובייחוד לאור העובדה כי אב או אם נפטרו. ביטוח ריסק יעניק לבני המשפחה קצבה חודשית או סכום חד פעמי המוגדר בביטוח וכך תוכל המשפחה לעבור את התקופה הקשה. כאשר לוקחים משכנתא בנק המשכנתאות מחייב לרכוש ביטוח חיים וכך הבנק דואג להחזר כספו. ביטוח החיים חשוב לא רק בגלל החזרי המשכנתא אלא כדי להעניק את הנכס לילדים או לבן זוג וכך למנוע מצב בו בני המשפחה צריכים להתחיל להילחם ביניהם בלחצים כלכליים ובהחזרי תשלומים שבמידה ולא יצליחו לעמוד בהם הם עלולים למצוא עצמם ללא קורת גג. יש הרוכשים מחברת מגדל ביטוח חיים למקרי מוות כהשלמה לחיסכון הפנסיוני ויש הרוכשים את ביטוח החיים כפוליסה עצמאית.

להרחיב את הפוליסה

פוליסת הביטוח של מגדל ביטוח חיים ניתנת להרחבה ולהתאמה אישית העוזרת למבוטח לבחור בביטוח חיים המתאים לו ביותר. רבים רוכשים ביטוח נגד אובדן כושר עבודה וכך ניתן לקבל כיסוי במקרה של אובדן כושר עבודה. לאחר תאונה בה המבוטח נפגע והוא הופך לנכה יקשה עליו להמשיך ולפרנס את המשפחה ולדאוג לרווחתה. השלמת הפוליסה למקרים בהם המבוטח נפגע בתאונה תעניק לו ולבני משפחתו שקט נפשי אך בעיקר אפשרות פיננסית לעבור תקופה קשה בה מתמודדים עם ירידה בהכנסות ופגיעה גופנית. מי שרוכש ביטוח חיים יחד עם חיסכון פנסיוני דואג לרווחת עתידו ביום שלאחר הפרישה או במקרה של פטירה לפני מועד הפרישה יוכלו בני המשפחה לקבל סכום כסף חד פעמי שיעזור להם להתמודד עם המצב אלי נקלעו, יש כאלה המעדיפים לקבל קצבה חודשית וכך המשפחה יכולה להמשיך לשמור על חיי הרווחה לה הורגלה בהתאם לסעיפי הפוליסה. 

 

לקבלת הצעת ביטוח חיים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים ללא כל התחייבות מצדך

מוות נכות  אובדן כושר עבודה 

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y