9000000 ביטוח משכנתא

חברת תשעה מיליון  נחשבת, ללא שום ספק, לאחת מחברות הביטוח הטובות והיציבות ביותר בעסק. חברת 9000000 מעניקה ללקוחותיה אפשרות לעשות אצלה ביטוח למשכנתא וביטוחים נוספים, כמו למשל: ביטוחי רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים וכולי.

אז מהו למעשה ביטוח משכנתא? ובכן, ביטוח משכנתא מורכב משני גורמים והם: ביטוח חיים וביטוח מבנה. אפשר לקנות את כל אחד מהביטוחים הללו לבד או לחילופין לקנות אותם יחדיו ולחבר אותם לתוך פוליסה אחת.

9000000 ביטוח משכנתא – מידע אודות סוגי הביטוחים:

  •  ביטוח מבנה – ביטוח המבנה הוא ביטוח שמגן על הנכס עצמו ובמידה והוא נפגע, חברת תשעה מיליון משלמת את הנזקים והתיקונים השונים. בפוליסה עצמה ניתן לראות באילו מקרים חברת 9000000 ביטוח משכנתא מבטחת את המבנה. המקרים, בין היתר, הם: נזקים למבנה החיצוני והפנימי, כלומר, נזקי טבע (שריפות, רעידת אדמה, פגיעות של ברקים, הצפות וכדומה). הביטוח גם מכסה את האזור של המרפסת במידה ולנכס יש מרפסת. החלקים שהביטוח מכסה במרפסת הם: דלתות, חלונות, רעפים וכולי.

  • ביטוח חיים – בניגוד למה שרבים חושבים, ביטוח חיים איננו מגן אך ורק על הלווה עצמו אלא גם על בני משפחתו של הלווה ומדוע? ובכן, חשוב לקחת בחשבון שהלוואת משכנתא היא הלוואה אותה מחזירים במשך לפחות 20 שנה, במשך התקופה הזו יכולים לקרות דברים רבים כמו, לצערנו, מחלות או מוות. במקרים כאלו חברת 9000000 ביטוח משכנתא עוזרת ללווה או לחילופין למשפחה ומשלמת במקומו את תשלומי המשכנתא וכך הנטל הכלכלי לא נופל על איש.

 9000000 ביטוח משכנתא – פרטים נוספים:

חשוב להבין שלכל חברות הביטוח יש תנאים וחוקים משלהן. חברת 9000000 מאפשרת ללקוחותיה לרכוש ביטוח משכנתא גם אם גיל הלווים, בסוף התקופה המיועדת לתשלום לבנק, הוא מעל הגיל 75. סעיף זה הוא ללא שום צל של ספק סעיף חסר תקדים מאחר ואצל חברות ביטוח אחרות הגיל המבוגר ביותר להגיע הוא 65 ואילו בבנקים הגיל עומד על 55.

מעבר לכך, הגיל המרבי שבו חברות הביטוח (פרט לחברת תשעה מיליון) מאפשרות לרכוש פוליסה הוא 64. חשוב לזכור – מטבע הדברים ככול שאנו מתבגרים כך קיים סיכון בריאותי ולכן מחירה של הפוליסה יעלה. כאמור, ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה הן ללווה עצמו (על מנת שיוכל להמשיך לשל לבנקים במקרה ולוקה במחלה או נפטר ואז הביטוח משלם במקום משפחתו. כמו כן, הביטוח נועד גם על מנת לשמור על הנכס במידה והוא ניזוק) והן לבנק שרוצה לקבל את כספו בחזרה גם אם הלווה נפטר, איננו מסוגל לעבוד עוד מסיבה בריאותית או שקורה נזק כלשהו לנכס וערכו יורד בעקבות כך.  9000000 ביטוח משכנתא היא חברה יוצאת מן הכלל אשר שואפת, באופן קבוע, למצוינות. ביטוח משכנתא בחברת תשעה מיליון מאפשרת לכם להירגע ולדעת שאתם פשוט נמצאים בידיים טובות.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר