ביטוח משכנתא AIG

אז למה מומלץ בעצם לעשות AIG ביטוח משכנתא? קודם כל חשוב לדעת ש-AIG היא חברה עולמית אשר התחילה את דרכה בישראל בשנת 1997. חברת AIG מציעה שירותים רבים, כגון: ביטוחי חיים, ביטוחים לרכב, ביטוח רכוש, ביטוח בריאות וכדומה. AIG ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמתבסס על שני דברים: ביטוח חיים וביטוח מבנה.

אין שום צל של ספק שכיום עולם הביטוחים נראה מבטיח מאי פעם. אם בעבר רק לבנקים היה מונופול על ביטוחי המשכנתאות, הרי שכיום סוכני ביטוח וחברות ביטוח יכולות להציע ללקוחות ביטוחים של משכנתאות במחירים אטרקטיביים, מה שגרם לבנקים להוריד מחירים בהתאם לכך.

חשוב להבין שביטוח משכנתא הוא לא אפשרות אלא תנאי לקבלת ההלוואה, משמע, כל אדם שלוקח הלוואת משכנתא מחויב לעשות ביטוח משכנתא. אז מדוע הבנק דורש ביטוח משכנתא? ובכן, מכיוון ששום בנק לא נהנה לתת סכומים גדולים סתם ככה, הוא חייב איזשהו ערבות לכך שהכסף יוחזר לו במקרים בהם הלווה לא יכול לעשות זאת (אובדן כושר עבודה, בעיות בריאותיות וכן גם במצב של מוות).

כמו כן, הבנק דורש ביטוח משכנתא גם לנכס עצמו, במידה והנכס ניזוק, הערך שלו ירד והבנק איננו מעוניין בכך ולכן, דורש הוא כחלק מביטוח משכנתא שיהיה גם ביטוח שמתייחס אך ורק למצב בו הנכס עצמו ניזוק (מתופעות טבע שונות כמו: שיטפונות, פגיעת ברק, רעידת אדמה וכדומה).

 AIG ביטוח משכנתא – מידע אודות הביטוח.

ביטוח המבנה למשכנתא למעשה מבטיח הן לבנק והן ללווה שבמידה ויקרה נזק כלשהו למבנה, הביטוח הוא זה שישלם את ההוצאות השונות. הנזקים שבהם הביטוח של חברת AIG משתתף הם: נזקים של מפגעי טבע (רעידת אדמה,  נזקי שריפה, נזקי פגיעה מברק, שיטפונות) או נזקים אחרים (פיצוץ בצינור, הצפה, דוד שמש, רעפים וכולי).

מטרתו של ביטוח חיים למשכנתא נועד להבטיח שבמידה וקורה משהו ללווה (מצב בריאותי מדרדר, כושר אובדן עבודה או חלילה מוות) חברת הביטוח תמשיך לשלם במקומו את המשכנתא לבנק כך שבסופו של דבר, משפחתו של הלווה תזכה בנכס מבלי להצטרך להיכנס לחובות כלכלים ולשלם מכיסה על הנכס. כאמור, אם מדובר על זוג לווים, חברת הביטוח תעזור לבן הזוג השני להמשיך לשלם את המשכנתא מבלי שיצטרך לקרוס כלכלית.

כמו כן, AIG ביטוח משכנתא מאפשרת לקהל לקוחותיה לקבל גם בפוליסת הביטוח סעיפים נוספים אותם בלתי ניתן למצוא בפוליסות של חברות ביטוח אחרות. הכנסת סעיפים אלו מהווה למעשה סוג של כיסוי ללווה במקרה והוא הופך למובטל. AIG מציעה הרחבה נוספת בפוליסה במקרה והלווה לקה במחלות שונות (סרטן או מחלת לב), במקרים של מחלות אלו חברת הביטוח תשלם במקומו את כל המשכנתא.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר