ביטוח ישיר ביטוח משכנתא

אז מהו למעשה ביטוח ישיר ביטוח משכנתא? ובכן, ביטוח ישיר ביטוח משכנתא הוא ביטוח אשר מחולק לשני סוגים: ביטוח מבנה וביטוח בריאות כשביטוח זה מעניק כיסוי במידה והלווה נפטר. במידה והלווה נפטר ואיננו סיים לשלם את המשכנתא, חברת הביטוח תמשיך לשלם את המשכנתא והנכס יעבור בתום התשלום אל משפחתו. כמו כן, במידה ומדובר בשני לווים והלווה שנותר בחיים מתקשה לעמוד בנטל הכלכלי, חברת הביטוח תעזור לו.

רבים אינם יודעים זאת אך חברת ביטוח ישיר היא למעשה היא חברת הביטוחים הראשונה בארץ אשר הציעה שירות של ביטוח ישיר וכיום בתחום הביטוחים היא נחשבת לחברה המובילה בתחומה. מהו למעשה ביטוח ישיר? ובכן, ביטוח ישיר הוא ביטוח מיידי אותו ניתן לרכוש באמצעות האינטרנט או לחלופין באמצעות הטלפון ללא צורך להגיע אל בית העסק עצמו.

אחד מהביטוחים  של חברת ביטוח ישיר אותם ניתן לעשות באמצעות האינטרנט או הטלפון הוא ביטוח משכנתא. חשוב להבין – ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה במידה ואתם מעוניינים לקחת משכנתא. אף בנק לא מוכן להעניק הלוואה לאדם בסכומים כה גבוהים מבלי לדעת שיש איזשהו ביטוח על כך במידה והלווה מאבד את כושר עבודתו, במידה והוא נפטר או במידה וקורה לנכס משהו וערכו יורד.

ביטוח ישיר ביטוח משכנתא – כל מה שצריך לדעת.

אז מדוע כה חשוב שיהיה ביטוח ישיר ביטוח משכנתא בכלל ושיהיה ביטוח חיים בפרט? ובכן, קודם כל במידה ואדם לוקח על עצמו הלוואה גדולה ואין לו ביטוח מסוג זה, החובות עלולים לעבור אל משפחתו (במידה והלווה איבד את כושר עבודתו וחלה או במידה והלווה נפטר) שלא תמיד מסוגלת לעמוד בחובות הכבדים. ביטוח חיים מצליח לפתור בעיות מסוג זה במידה והן מתרחשות.

אז כיצד נקבע ביטוח ישיר ביטוח משכנתא? ביטוח זה נקבע על פי נתוניו של המובטח, כמו למשל: מצב בריאותו של המבוטח, גילו, תחום העיסוק של המבוטח וכדומה. כמו כן, הביטוח גם נקבע על פי נתוני ההלוואה העצמה, כמו: משך זמן לתשלום, הריבית שנקבעה להלוואת המשכנתא, היתרה שיש לשלם וכולי. על פי נתונים אלו תקבע הפרמיה. סכום הביטוח תמיד יהיה זהה לסכום שנשאר לשלם (הכוונה היא ליתרתה של ההלוואה).

 הגבלות:

לא כל אחד יכול לרכוש ביטוח ישיר שהינו ביטוח משכנתא, כלומר, ישנן הגבלות מסוימות והן: גילו של הלווה לא יכול להיות מעל הגיל 64 ואת תקופת החזרת המשכנתא הוא צריך לסיים עד הגיל 75 לכל היותר. סעיף זה הופך את חברת הביטוח ביטוח ישיר ליוצאת דופן מכיוון שרוב החברות אינן מכונות לבטח אדם שרק יסיים לשלם את המשכנתא בגיל 65 ומעלה ובבנקים הגיל עומד על 55, ללא שום ספק שנתון זה הופך את הביטוח לייחודי ונהדר במיוחד עבור אנשים מבוגרים יותר.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר