כלל ביטוח משכנתא

חברת כלל נחשבת כאחת מחברות הביטוח החזקות ביותר במדינה וכמובן שגם בין החברות האמינות והמקצועיות ביותר שיש בשוק. מדובר על חברה אשר מעניקה שירותים פיננסים רבים לטווח ארוך, כמו לדוגמא: ביטוח אשראי, ביטוח בריאות, חיסכון לטווח ארוך, קרנות השתלמות, קופות גמל וכולי. אחת מהפוליסות שניתן לרכוש בכלל, היא פוליסת ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה בעודנו מגיעים לקחת הלוואת משכנתא. מטרת ביטוח המשכנתא הוא למעשה להבטיח כיסויים והגנות במקרים שונים (נזקים שונים שיכולים לקרות לדירה, כיסוי של מצבים במידה והלווה מאבד את כושר עבודתו וכולי).

ביטוח משכנתא ניתן לקחת ישירות מהבנק ממנו לוקחים את ההלוואה או לחפש אחר חברת ביטוח ואצלה לעשות ביטוח משכנתא (כמו כלל ביטוח משכנתא). ביטוח משכנתא משלמים כל עוד צריך להחזיר את הלוואת המשכנתא.

חשוב טרם בוחרים חברת ביטוח בכדי לעשות אצלה ביטוח משכנתא, לערוך השוואות מחירים ולבדוק מהי חברת הביטוח. עם זאת, לא רק המחיר של הביטוח חשוב אלא גם סעיפים מסוימים בפוליסה עצמה (סעיפי הרחבה וכדומה), סעיפים אלו הופכים את הביטוח ליותר משתלם.

כלל ביטוח משכנתא – אודות החברה.

חבר כלל נוסדה בשנת 1987 והיא נמצאת בשליטה של בנק הפועלים, קבוצת איי.די.בי ובשליטה של הציבור שמחזיק כ- 34 אחוזים מתוך מניות החברה שאותה הם סוחרים בבורסה לניירות ערך שבתל אביב. חברת כלל מעסיקה בשירותה אלפי סוכני ביטוח ועובדים ונחשבת כחברה מקצועית, גדולה ואמינה מאוד.

כלל ביטוח משכנתא – מה מקנים ביטוחי המשכנתא?

בראש ובראשונה – הביטוחים הללו חשובים מאין כמותם וזה מכיוון שהם מעניקים למחזיקי הביטוח הגנה מאוד חשובה הן לבריאות הלווים (או הלווה) עצמם והן לנכס עצמו. כפי שאנו יודעים, ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמורכב משני גורמים מרכזיים: ביטוח מבנה – ביטוח זה מעניק כיסוי לעלות של נזקים שיכולים לקרות בנכס (נזקי טבע, הכוונה היא לשריפות, פגיעת ברק, שיטפון, רעידת אדמה. מבנהו החיצוני של הבית, כלומר, גג, חלונות, מרפסת. נזקים שנגרמו בעקבות פריצה אל הבית תכוסה על ידי חברת הביטוח)

החלק השני של כלל ביטוח משכנתא הוא ביטוח חיים. חשיבות ביטוח חיים בא לידי ביטוי כאשר אדם נפטר והלווה השני נמצא לבדו בקשיים כלכלים כשהוא מנסה להחזיק את הנכס ולשלם את המשכנתא, בדיוק לשם כך יש צורך בביטוח משכנתא. חברת ביטוח המשכנתא במקרים כאלו עוזרת להמשיך ולשלם את המשכנתא ובכך מורידה מהמשפחה את הנטל הכלכלי הכבד של החזרת המשכנתא. במקרים בהם אין ביטוח חיים החזרת הלוואת המשכנתא נופלת על בני המשפחה אשר עלולים למצוא עצמם מחזירים כספים רבים שאין ברשותם. כמו כן, ביטוח חיים חשוב גם אם הבנאדם מאבד את כושר עבודתו מסיבות בריאותיות או עקב תשישות נפשית (חשוב לבדוק שסעיף זה נמצא בתוך פוליסת הביטוח). 

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר