הראל ביטוח משכנתא

לרכוש נכס במדינה כיום זהו עסק לא פשוט ולכן רוב האנשים נזקקים למשכנתא. אל הלוואת משכנתא מצטרף ביטוח משכנתא. ביטוח מקצועי ואמין שמגיע לקראת הלקוח יכול לחסוך לכם אלפי שקלים במשך שנים על גבי שנים, בדיוק לשם כך מומלץ שתשקלו לערוך ביטוח משכנתא אצל הראל ביטוח.

 

אם בעבר לבנקים היה מונופול בכל הנוגע לביטוחי משכנתאות הרי שכיום המצב השתנה לחלוטין. כיום ניתן לעשות ביטוח משכנתא לא רק אצל הבנקים אלא גם אצל סוכני ביטוח וכמובן שגם אצל חברות הביטוח השונות בארץ.

אחת מחברות הביטוח הגדולות והמקצועיות ביותר בארץ היא ללא שום ספק חברת הביטוחים הראל. חברת הראל הוקמה בשנת 1982 ומאז היא מעניקה שירותים בתחומים הפיננסים השונים. בחברת הראל ניתן לקבל ביטוחים שונים, כמו לדוגמא: קופות גמל, תיקי השקעות וניהול, ביטוח כללי, ביטוח חיים, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה וכולי.

הראל ביטוח משכנתא – מידע חיוני.

כל אדם שעומד בפני החלטה חשובה כמו הלוואת משכנתא יודע שאי אפשר לקחת משכנתא ללא ביטוח משכנתא. חברת הראל מציעה ללקוחותיה ביטוח משכנתא למבנה וכמובן שגם ביטוח חיים. חשוב לזכור – סכום הביטוח מוכרח להיות זהה לגובה הלוואת המשכנתא. השוני של חברת הראל בניגוד לחברות ביטוח אחרות שמציעות ביטוח מבנה הוא בסעיפים שחברת הראל מוסיפה לפוליסה.

בחברת הראל ביטוח משכנתא למבנה ניתן למצוא סעיפים כמו: שירות תיקון לצנרת, שירות תיקון נזקי מים או נוזלים אחרים וכולי. כאמור, הראל ביטוח משכנתא כולל בתוכו גם ביטוח חיים. רבים שואלים (ובצדק) למה לי להוציא כסף על ביטוח חיים? בשביל מה זה טוב?

ובכן, חשוב מאוד לזכור שהלוואת משכנתא לוקחים שנים רבות קדימה ורוב הלווים מחזירים את ההלוואה תוך עשרים שנה בממוצע. במשך הזמן הנ"ל יכולים לקרות כל מיני דברים שונים. אחת הסיבות אשר גורמות לרבים לעשות ביטוח חיים היא העובדה שבמשך הזמן הזה יכול להיות והלווה יחלה או ימות וללא ביטוח משכנתא הוא ישאיר את חובותיו למשפחתו. במקרים מהסוג הנ"ל חברת הביטוח זו שתמשיך לשלם את המשכנתא והנטל הכלכלי הכבד לא ייפול על בני המשפחה או על הלווה הנוסף בלבד.

הראל ביטוח משכנתא – מדוע מומלץ לעשות ביטוח בחברת הראל?

ובכן, כיום שוק הביטוחים הוא שוק תוסס ודינמי ולכן המבוטחים יכולים ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשתלמים. מבוטחים רבים בוחרים ללכת אל חברת הראל לעשות ביטוח משכנתא ומדוע? ובכן, ראשית כל חברת הראל מציעה למבוטחים כל מיני הטבות כמו: כמה חודשי חינם בתחילת ההתקשרות עם החברה, שירות נוח, אמין, מקצועי ומשתלם.

מעבר לכך, אתר האינטרנט של החברה ידידותי למשתמש ומאפשר לכם לערוך שלל של פעולות מבלי להצטרך לכתת רגליים ולהגיע עד החברה עצמה. כמו כן, ניתן למצוא פרטים אודות הביטוח שלכם באתר האינטרנט (כמובן הגישה אל המידע שלכם הוא סודי ועל מנת להגיע אליו תקבלו שם משתמש וסיסמא), תוכלו לבדוק אודות גובה הפרמיה, תנאי הפוליסה, הוראות כיצד ניתן לתבוע את חברת הביטוח על נזקים שונים ועוד מידע נוסף, יעיל ובעיקר שימושי.

 

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר