איחוד ישיר ביטוח משכנתא

באמצעות חברת איחוד ישיר ניתן לרכוש ביטוח משכנתא (וביטוחים רבים נוספים). רכישת איחוד ישיר ביטוח משכנתא יכולה להיעשות על ידי כמה אמצעים, כשאחת מהדרכים המקובלות היא דרך נציג במכירה ישירה. כאמור, תמיד ניתנת האפשרות לגשת לסוכן ביטוח ולרכוש ביטוח מסוג איחוד ישיר ביטוח משכנתא.

חברת איחוד ישיר היא חברה שקיימת כבר 12 שנה ונחשבת כאחת החברות החזקות ביותר בשוק הביטוחים. חברת איחוד ישיר מתמחה בביטוחים ונמצאת בבעלותה של חברה אף גדולה ואמינה ממנה – חברת מגדל.

איחוד ישיר ביטוח משכנתא – מידע נוסף אודות הביטוח בחברה.

איחוד ישיר ביטוח משכנתא הוא ביטוח אשר נחלק לשניים: ביטוח חיים למשכנתא ואילו הסוג השני – ביטוח מבנה למשכנתא. רבים שואלים שאלה מתבקשת – למה אני צריך בכלל ביטוח למשכנתא?! למה לי להוציא עוד כסף? חשוב להבין – שכשאדם לוקח משכנתא עליו לקחת גם ביטוח משכנתא ואין זה משנה באיזה בנק הוא לקח את ההלוואה מכיוון שללא ביטוח משכנתא, הבנק איננו מוכן לאשר את ההלוואה.

כמו כן, ביטוח המשכנתא כפי שמציעה חברת איחוד ישיר הוא ביטוח אשר נועד להגן על הלקוחות מפני כל מיני נזקים שונים אשר עלולים להיגרם לדירה או למבנה הנכס. חשוב לשים לב לסעיפים בתוך פוליסת הביטוח אשר מתייחסים באופן ספציפי למבנה  (חשוב לדעת שסעיפים אלו יהיו מעט שונים כאשר מדובר על בית פרטי ובין אם מדובר על דירה בבית משותף).

איחוד ישיר ביטוח משכנתא של ביטוח מבנה מכסה את הנכס מפני נזקים כגון: רעידות אדמה, שיטפונות, פגיעות של ברקים, שרפות, ניסיון פריצה אל הבית, פיצוץ של הצנרת וכולי. הביטוח גם מכסה את החלקים שמחוברים אל הנכס, כמו למשל: חלונות, דלתות, רעפים, גג, אזור המרפסת וכן הלאה.

ביטוח משכנתא איננו חשוב אך ורק בהגנתו על הנכס במידה וקורה לו משהו אלא גם מפני שביטוח זה מגן על הלווה עצמו ועל משפחתו, כלומר, במקרה והלווה נפטר (או שני הלווים) והוא לא סיים לשלם את המשכנתא, החוב, כביכול, אמור באופן אוטומטי ליפול על משפחתו אך מכיוון שעשה הלווה ביטוח משכנתא, חברת הביטוח היא זו שמחזירה לבנק את סכום המשכנתא שנותר והנכס נשאר לבני משפחתו של הנפטר. חשוב לציין, שגם אם יש שני לווים ואחד מהם נפטר ואילו הלווה שבחיים מתקשה לעמוד בנטל הכלכלי, חברת הביטוח עוזרת ללווה להמשיך לשלם את המשכנתא.

זכרו – מעבר לחשיבות ביטוח המשכנתא חשוב מאוד להבין מהו הביטוח ומהו ההיגיון מאחוריו. חשוב לבדוק היטב את החברה ממנה לוקחים ביטוח, לבדוק את הביטוח עצמו, את הסעיפים וכן בסוף לא לשכוח לערוך השוואות מחירים על מנת לדעת שלקחתם את ביטוח המשכנתא המשתלם וההוגן ביותר שיש. ביטוח משכנתא שיוכל לחסוך לכם אלפי שקלים במשך השנים ולא לגרום לכם להרגיש שחוקים וחנוקים. 

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר