מחשבון ביטוח משכנתא

אז מהו למעשה מחשבון ביטוח משכנתא? ובכן, מחשבון ביטוח משכנתא הוא מחשבון וירטואלי אשר תפקידו הוא בעצם להעריך (על סמך כל מיני נתונים שהוכנסו אליו מראש) מהי גובה הפרמיה עבור ביטוח המשכנתא. 

במידה ומדובר על אנשים צעירים אשר אינם סובלים מכל מיני בעיות רפואיות, ייתכן מאוד שתוצאותיו של מחשבון ביטוח משכנתא יהיו דווקא תוצאות סבירות אשר קרובות למציאות. עם זאת, מכיוון שחישוב הפרמיה בשיטת מחשבון ביטוח המשכנתא איננה מתייחסת אל מסמכים רפואיים, לרוב התוצאות של מחשבון ביטוח המשכנתא יהיו תוצאות לא רלוונטיות וגם לא שגרתיות.

מהו בכלל חיתום רפואי? ובכן, חיתום רפואי הוא למעשה שאלון עליו צריך לענות כל מבוטח שמעוניין בביטוח משכנתא. כל ביטוח משכנתא מורכב הן מביטוח הנכס והן מביטוח הלווה,  ובשל כך חייבת חברת הביטוחים לדעת את מצבו הבריאותי של הלווה בטרם יבצעו עבורו מחשבון ביטוח משכנתא וידעו מהו גובה ביטוח המשכנתא.

מכיוון שמחשבון ביטוח משכנתא איננו מכיל בתוכו שאלון רפואי המידע שהוא מוסר (לרוב) הוא מידע לקוי, עקב כך, תמיד עדיף שלא להסתמך על מחשבון ביטוח המשכנתא וכן להגדיל ראש וללכת להתייעץ עם נציג חברה המאבטחת או לחלופין עם סוכן ביטוח.

נתונים של מחשבון ביטוח המשכנתא.

אלו הם הנתונים אותם תוכלו להוציא אם תשתמשו במחשבון ביטוח משכנתא:

  • מחשבון ביטוח המשכנתא מאפשר ללווה לעשות כל מיני סימולציות של הלוואות בכל משך תקופת המשכנתא.
  • שינוי תקופת זמן ההלוואה בחודשים.
  • שינוי של סכום קרן ההלוואה.
  • שיטת הפריים – צמוד או לחילופין לא צמוד.
  • שיטת גובה הריבית שנתית.
  • שיטה חדשה לחישוב הריבית באמצעות קרן שווה או לחלופין באמצעות שפיצר.
  • בדיקת המדד החודשי הממוצע באחוזים (כלומר, אחוז שנתי אחד לחלק ל- 12 חודשים).

 מחשבון ביטוח משכנתא לעומת מחשבון משכנתא.

כפי שהבנו קודם לכן, מחשבון של ביטוח משכנתא הוא איננו אמין במיוחד וזה בשל העובדה שאין בו שום שאלון רפואי אשר באמת יכול להציג נתונים נכונים וקולעים. לעומת זאת, מחשבון משכנתא דווקא כן יכול להיות מדויק יותר ממחשבון ביטוח משכנתא וזה בשל העובדה שאת גובהה של המשכנתא בשיטה זו מחשבים על פי שווי הנכס אותו מעוניין הלווה לרכוש ולכן תוצאותיו של מחשבון המשכנתא הן תוצאות טובות ואמינות.

 כאמור, כמו במחשבון של ביטוח משכנתא, גם במחשבון משכנתא מומלץ מאוד ללכת ולהתייעץ עם כמה גורמים מקצועיים רגע לפני שלוקחים החלטה כה חשובה כמו לקיחת משכנתא. זכרו – ככול שתערכו יותר בדיקות אודות החברות מהן אתם שוקלים לקחת משכנתא (כמה זמן החברה קיימת בשוק, האם החברה נחשבת אמינה וכבעלת מוניטין ואף להגדיל ולעשות ולהיכנס לאינטרנט על מנת לשמוע ביקורות אודות החברה) ותערכו השוואות מחירים בין מחירי המשכנתאות של חברות הביטוח שקיבלתם, תוכלו להשיג את הפרמיה הטובה ביותר בהתאם ליכולתכם.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר