מגדל ביטוח משכנתא

כל אדם שלקח משכנתא או עומד לקחת משכנתא, יודע שעל מנת לקחת משכנתא הוא חייב ביטוח משכנתא. מכיוון שביטוח משכנתא נפרש לאורך של שנים על גבי שנים חשוב ראשית כל לדעת מהו והיכן הכי מומלץ לקחת אותו.

אז מהו בכלל ביטוח משכנתא? ובכן, ביטוח משכנתא הוא ביטוח אותו חייב לרכוש כשלוקחים משכנתא. כל הבנקים באשר הם מאפשרים הלוואת משכנתא אך בו זמנית מחייבים את הלווים בביטוח מסוג זה. ביטוח משכנתא למעשה מגן על הבנקים במקרים בהם הלווה נפטר (או אחד מהלווים) או במקרה ויש נזק לנכס.

הרי שמשכנתאות לוקחים ופורשים אותן לשנים על גבי שנים ולכן, חשוב להבין שגם את ביטוח המשכנתא אנו נאלץ לשלם שנים רבות ולכן, עלות הביטוח חשובה לא פחות מהמשכנתא עצמה. ביטוח משכנתא שנחשב כביטוח משתלם הוא ביטוח אשר יכול לאפשר ללווים ליהנות מחיסכון של אלפי שקלים במשך השנים.

ביטוח משכנתא מגדל– לבחור בביטוח משכנתא חכם.

כאמור, פוליסה אמינה, מקצועית וכמובן שגם פוליסה משתלמת היא פוליסה אשר יכולה לאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בכל תקופת הביטוח. בחברה גדולה ומצליחה כמו חברת מגדל ניתן למצוא ביטוח משכנתא מגדל כשביטוח זה מחולק לשני חלקים אותם ניתן לרכוש בנפרד. מגדל ביטוח משכנתא מצליח להגן וכן גם לבטח את הלקוח ואת הבנק במקרה בו הלווה נפטר (או לחלופין הלווים) או שהמבנה עצמו נפגע.

אז מהם הנזקים בהם מגדל ביטוח משכנתא משתתפת? ובכן, חברת מגדל משתתפת במצבים שונים בהם נגרם לנכס לנזק, כמו למשל (בין היתר): כל מיני נזקי טבע (רעידת אדמה, שריפות, שיטפונות,פגיעות של ברקים וכולי) נזקי צנרת ונזקי מים, נזקים שנעשו כתוצאה מהתפוצצות, נזקים אשר נגרמו מגניבה ונזקי פריצה, ביטוח חבות כלפי צד שלישי וכדומה.

מגדל ביטוח משכנתא – פרטים נוספים.

ביטוח משכנתא של חברת מגדל כולל בתוכו סעיף של שיעבוד לבנק, סעיף זה מותאם לתנאים אותו מכתיב הבנק ממנו נלקחה המשכנתא. סכום הביטוח יהיה בגובה של עלות הבנייה, הכל בהתאם לסוג הנכס, בגודלו וכולי. בנוסף לכך, חברת מגדל מציעה ביטוח משכנתא חיים (שגם הוא כאמור ביטוח חובה כאשר רוצים לקחת משכנתא).

כאמור, מלבד ביטוח נכס מגדל מעניקה גם ביטוח חיים כאשר בביטוח זה חברת מגדל מעניקה הגנה במקרה והלווה נפטר ועדיין לא הספיק להחזיר את הכסף במלואו אל הבנק. על ידי ביטוח מסוג זה מגן הלווה על בני משפחתו כאשר ללא הביטוח ולקיחת המשכנתא היו צריכים בני המשפחה להחזיר את ההלוואה מכיסם.

ביטוח החיים של חברת מגדל הוא ביטוח מחושב ובנוסף לכך מתחשב גם בנתוניו של הלווה, כלומר, מצב בריאותו של הלווה, גיל המבוטח, אם הלווה הוא אדם מעשן או לא מעשן, משך הזמן המיועד להחזרת ההלוואה, הצורה בה יחזיר את ההלוואה, סוג הריבית שיש על ההלוואה ועוד פרטים נוספים שנלקחים בחשבון. חשוב להבין – כל פוליסת ביטוח של משכנתא היא פוליסה שנבחרת עבור כל לווה ולווה באופן ספציפי.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר