הפניקס ביטוח משכנתא

אז מהי הפניקס? ובכן, הפניקס היא חברת ביטוח מהמובילות ביותר בישראל והיא הוקמה כבר בשנת 1949. חברת הפניקס מציעה לשלל לקוחותיה מוצרי ביטוח שונים ומוצרי פיננסים מגוונים. הפניקס ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמורכב משני גורמים – ביטוח חיים וביטוח מבנה.

חברת פניקס מציעה פוליסה שמתאימה לכל תנאי החובה שהבנקים מעמידים כתנאי לקבלת ההלוואה. הפניקס ביטוח משכנתא, מעבר לעובדה שהוא מבטח את המבנה ומשלם על תיקונים שונים במידה והנכס נפגע, הוא מבטח את בני המשפחה במקרה והלווה (או אחד מהלווים) נפטר.

הפניקס ביטוח משכנתא – תשובות לשאלות נפוצות.

רבים שואלים את עצמם לא פעם ולא פעמיים מדוע הם צריכים להוציא עוד כסף ולבטח בכלל את המשכנתא?! מה שרבים אינם מבינים זה שמלבד העובדה שכמעט אף בנק לא מוכן להעניק הלוואת משכנתא ללא ביטוח משכנתא, הוא שבמידה ולא עושים ביטוח משכנתא, הדבר יכול לעלות ללווים בנכס.

מה זאת אומרת? ובכן, במידה ואדם עושה ביטוח משכנתא ומאבד את כושר עבודתו, ישנם סעיפים מסוימים בפוליסה שמאפשרים לו לא לעבוד עקב מצב בריאותו ושחברת הביטוח תשלם במקומו את המשכנתא. כמו כן, במידה והלווה נפטר חברת הביטוח היא זו שמחזירה לבנק את המשכנתא ובכך הנטל הכלכלי יורד מבני המשפחה. כמו כן, הפניקס ביטוח משכנתא גם מבטח את הדירה עצמה במקרים של נזקי טבע (רעידת אדמה, שריפה, מכת ברק, שיטפונות וכולי), פיצוץ בצנרת, נזקים מחוץ לבית (חלונות, רעפים, גג, מרפסת, דלתות ועוד) פריצה וכדומה.

הפניקס ביטוח משכנתא – מה ניתן למצוא בביטוח?

בסעיפי הביטוח הרבים תוכלו למצוא פרטים שונים אודות הפרמיה, פרטים אודות הביטוח ומהו הכיסוי שאותו הוא מקנה למבוטחים. כמו כן, ניתן לבחור שסכום הביטוח יקטן לכם כל שנה, בהתאם לסכום אותו תחזירו לבנק בכל שנה. כמו כן, תמיד ניתנת האפשרות להחליט שהסכום לא יקטן ויישאר כל שנה אותו הדבר.

הפניקס מאפשרת ללקוחותיה מגוון של מסלולים,כגון: מסלול בו הקרן מחוזרת אל הלווה בסופה של התקופה והריבית בצורה שוטפת, מסלולים בהם הקרן והריבית מוחזרים ללווה יחדיו ומסלולים נוספים אותם ניתן להתאים ספציפית אל הלווה בהתאם לצרכיו.

כמו כן, על מנת שתוכלו לדעת באופן וודאי שאתם נמצאים בחברה הכי טובה בשוק הביטוחים מומלץ כיום לעשות סקר שוק אשר כולל בתוכו, בין היתר, כניסה אל האינטרנט.  באמצעות כניסה אל האינטרנט ואל פורומים שונים בנושא תוכלו לשמוע חוות דעת מכל מיני גולשים שביטחו את המשכנתא שלהם אצל חברת הביטוח פניקס וכך תוכלו לגבש לעצמכם דעה חזקה יותר מדוע הכי משתלם לעשות ביטוח משכנתא בחברה וותיקה, מקצועית ואמינה כמו חברת הפניקס. כאמור, תמיד ניתנת האפשרות לשאול חברים, מכרים ובני משפחה אודות החברה על מנת שתוכלו להתרשם יותר ובסופו של דבר לבטח את המשכנתא שלכם רק במקום אחד – חברת ביטוחים הפניקס.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר