שירביט ביטוח משכנתא

שירביט היא חברה שקיימת משנת 2000 והיא פעילה בכל מיני תחומים, כמו לדוגמא: ביטוח נוסעים, ביטוח דירות, ביטוח רכוש, ביטוח רכב, ביטוח בתי עסק, ביטוח דירות וכולי. במשך שנים על גבי שנים שחברת שיריביט מצהירה על כוונותיה להיות חברה עם המוצרים האיכותיים ביותר והשירות המקצועי והאמין ביותר בתחום הביטוחים בארץ.

בראש ובראשונה חשוב להבין שביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה שהבנקים מחייבים את הלווים לרכוש כתנאי לקבלת ההלוואה. ביטוח משכנתא נחלק לשני ביטוחים שונים – ביטוח מבנה וביטוח חיים. לכל אחד מהביטוחים הנ"ל יש תפקיד שונה לגמרי.

ביטוח משכנתא ניתן לרכוש בכמה צורות – ישירות מהבנק ממנו מבקשים את ההלוואה, דרך סוכן ביטוח משכנתאות או דרך חברות משכנתאות לאחר שעשיתם כמובן סקר שוק ובדקתם אודות החברות.

שירביט ביטוח משכנתא- מידע חיוני נוסף. 

חברת שיריבט מציעה ביטוח משכנתא אשר מורכב, כמובן, משני חלקים – ביטוח מבנה וביטוח חיים. ביטוח החיים שנכלל בתוך  שירביט ביטוח משכנתא הוא ביטוח אשר מתייחס למקרי מוות בלבד. חברת שיריבט תשלם, במקרה של מוות, לבנק סכום של יתרת התשלום שנותרה ביום שהמבוטח נפטר. הפרמיה של  שירביט ביטוח משכנתא הינה פרמיה שמשתנה בהתחשב בסכום ההלוואה שנשאר לתשלום ובגילו של המבוטח.

כמו כן,  שירביט ביטוח משכנתא כולל בתוכו גם ביטוח דירה. מטרת ביטוח דירה הוא להצליח לכסות את עלות התיקונים של כל מיני נזקים שונים אשר יכולים לקרות בתוך הבית וכן כמובן גם מבחוץ לבית. כמובן, גובה השיפוצים הוא בהתאם ליתרת ההלוואה שנותרה לשלם או לחילופין עד גובה של הפוליסה (במידה וגובה הפוליסה שונה מגובה ההלוואה). ביטוח מבנה כולל בתוכו נזקי טבע (הכוונה היא לשריפות, רעידת אדמה, מכות ברק, שיטפונות וכולי) וכיסוי צד גימל.

חשוב להבין שירביט ביטוח משכנתא הוא ביטוח חשוב מאין כמותו ורצוי שאנשים יבינו זאת ויפה שעה אחת קודם. ביטוח זה מגן הן על המבוטח והן על הבנק. ביטוח מסוג זה יכול למנוע עוגמות נפש גדולות ומצערות ולעזור במקרים של נזקים וחלילה גם במקרים של מוות של אחד הלווים.

לקיחת משכנתא היא פעולה הכרחית, במידה ואתם מעוניינים להתקדם בחיים. עם זאת, אסור לקחת כל הלוואה בכל מחיר מכיוון שיש לזכור שאל הלוואת המשכנתא מצטרף ביטוח המשכנתא. על מנת שתוכלו לצאת מרוצים מביטוח המשכנתא אותו לקחתם, הגיעו אל חברת שירביט ובדקו את המסלולים המוצעים בחברה.

אם אינכם בטוחים שמא החברה אותה בחרתם היא חברה הגונה ומקצועית, תמיד ניתנת האפשרות להיכנס אל רשת האינטרנט ולחפש אחר המלצות (או הזהרות) של גולשים שערכו ביטוחי משכנתא אצל חברות שונות. אם אינכם מוצאים המלצות ברשת האינטרנט תמיד ניתן לבקש המלצות בנושא ביטוח משכנתא מחברים, מכרים וכמובן גם בני משפחה.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר