ביטוח משכנתא לצעירים

כל זוג צעיר אשר מעוניין להתחיל את דרכו יחד יודע שבשלב כזה או אחר, הוא יצטרך להתחייב, לקחת משכנתא וכמובן שגם ביטוח למשכנתא. ביטוח משכנתא לצעירים נחשב כביטוח אטרקטיבי ומשתלם. במאמר הנ"ל תוכלו למצוא מידע בנושא שיועיל לכם רגע לפני שאתם לוקחים ביטוח למשכנתא לצעירים.

אם גם אתם נאלצים לעמוד בפני החלטה כלכלית לא פשוטה העונה לשם ביטוח משכנתא לצעירים, הגעתם אל המקום הנכון. כל זוג בישראל, רגע אחרי ששבר את הכוס נאלץ להתמודד עם השאלה הגורלית – כלכלית, האם לשכור דירה ולחסוך כסף או האם עדיף לקחת משכנתא?

ביטוח משכנתא לצעירים – כל מה שרציתם לדעת.

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שנפתח לתחרות למעלה מלפני עשור ומאז ייצר הוא תחרות עצומה בענף הביטוח וגרם לירידה במחירי הפרמיות. הירידה במחירי הפרמיות באה לידי ביטוי בעיקר עבור המבוטחים הצעירים (שגילם עד גיל 40) כשעבר מבוטחים אלו היו משלמים כסף רב עבור ביטוח (לעומת מבוטחים מבוגרים יותר).

זוגות צעירים יכולים כיום ליהנות ממחירים אטרקטיביים מאוד ואפילו מביטוחים מיוחדים – ביטוח משכנתא לצעירים. כמו כן, זוג צעיר שמחפש ביטוח משכנתא לצעירים חייב, בראש ובראשונה, להתחיל לבצע בדיקה מקיפה על מנת לאתר את הפוליסה שמתאימה לו מכל. מבוטחים מבוגרים יותר או לחלופין מבוטחים שאינם כה בריאים נאלצים לשלם עבור הביטוחים הרבה יותר מבעבר.

אם בעבר שוק הביטוחים למשכנתאות היה שוק נורא סטטי ללא כל מתחרים, הרי שכיום המצב שונה לגמרי. כיום שוק הביטוחים למשכנתאות הפך לשוק דינמי ואטרקטיבי (למבוגרים ובעיקר לצעירים). זכרו – אין זה חשוב אם החלטתם לבדוק אודות הביטוחים השונים אצל חרבת הביטוח עצמה או באמצעות סוכן ביטוח, על מנת להצליח למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר חשוב מאוד לערוך סקר שוק אודות החברות השונות שישנן (לבדוק שמדובר בחברה בעלת מוניטין וניסיון) ואילו מסלולים מוצעים בכל אחת מהחברות הנ"ל.

 לאחר הבדיקה המעמיקה אודות הפוליסות השונות חשוב מאוד לערוך השוואות מחירים. על ידי השוואות מחירים ניתן לדעת בוודאות האם המחיר שקיבלתם מחברת ביטוח כזו או אחרת הוא אכן ביטוח משתלם במחיר אטרקטיבי והוגן. כמו כן, חשוב מאוד לזכור שאמנם חשוב לבדוק את גובה הפרמיה אותה מציעות חברות הביטוח השונות אך יש לבדוק גם הכיסויים וכן גם את התנאים שמצורפים אל הביטוח אותו אתם עומדים לקחת.

 טיפים חשובים.

 כפי שכולנו למדים במהלך החיים – למבוגרים יש מעט יותר ניסיון מחבר'ה צעירים שרק כעת למדים אודות ביטוחים שונים ובכלל. זוג צעיר שמחפש היכן לעשות ביטוח משכנתא חייב להגיע מוכן וערוך לקראת חיפוש לא פשוט כלל וכלל. אז אילו טיפים יכולים לעזור לזוגות צעירים בראשית דרכם? ובכן, קודם כל חשוב לדעת שמומלץ יותר לעשות ביטוח אצל חברת ביטוח מאשר בבנק בו לוקחים את ההלוואה ומדוע? ובכן, בנקים (בדרך כלל) לא מתחשבים בנתוניהם האישיים של הזוג המבקש ביטוח משכנתא וכשמדובר בזוג צעיר, העניין הופך למשמעותי מאוד.

חשוב לזכור שאצל אנשים צעירים, הסיכוי למוות בטרם עת הוא נמוך יותר מאנשים מבוגרים ולכן הביטוח צריך להיות זול יותר. חברות ביטוח נוטות להתחשב בעובדה זו. כמו כן, אם אתם זוג צעיר חשוב שתבדקו אם אתם זכאים, כלומר, ישנן אוכלוסיות מסוימות שזכאיות לסבסוד וכן גם להנחה משמעותי בביטוח המשכנתא, זכאות זו ניתן לבדוק מול משרד השיכון.

לקבלת הצעת ביטוח משכנתא

מלא את פרטיך ותוכל לקבל הצעת ביטוח משכנתא בהקדם וללא כל התחייבות מצידך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סכום המשכנתא
*שנים להחזר