כלל ביטוח סיעודי 

לקופות החולים יש פוליסות קולקטיביות שמעניקות מענה מסוים לאנשים שהגיעו למצב סיעודי. לרוב, כיסוי זה אינו מציג פתרון איכותי ומספק לרבים שסובלים ממצב סיעודי קשה. פוליסות ביטוח סיעודי של כלל מוצעות לכל מי שמעוניין לראות כיצד הוא יכול ליצור לעצמו ביטוח משלים. כך יכול החולה הסיעודי להבין שגם ברגע שמסתיים הסיוע הכלול במסגרת הקולקטיבית של קופת החולים הוא יכול לסמוך על חברת הביטוח שלו שתמשיך לפצות אותו ולעזור לו בתקופה קשה בחייו. בין מוצרי הביטוח של החברה אפשר למצוא את 'אחריות לעתיד – משלים 36' או 'משלים 60' שמעניקים כיסויים לתקופה ארוכה יותר. 

הסיבות השונות לזכאות לפיצוי החודשי

 

הסובלים ממצב סיעודי יכולים לראות כיצד פוליסה של כלל ביטוח סיעודי יכולה לעזור להם בדרכים שונות. לאחר בדיקתו של המבוטח וקביעת מצבו העדכני יהיו מבוטחים שיקבלו פיצוי חודשי מלא של גמלת הסעד כבר מרגע שמסתיימים 60 ימים מרגע שבו המבוטח הפך לאדם שנזקק לסיוע בביצוע מספר מסוים של פעולות בסיסיות. מדובר ב-3 מתוך 6 פעולות שעל פי הן נבחנת יכולתו ועצמאותו של המבוטח. במקרים מסוימים גם חוסר יכולת לבצע 2 פעולות בלבד יכולה להביא לתשלום פיצוי חודשי מלא, אך זאת כאשר אחת הפעולות היא חוסר שליטה על הסוגרים. גם פגיעה ביכולות הקוגניטיביות, ירידה ביכולת האינטלקטואלית, צורך בהשגחה מתמדת, תאונת דרכים, תאונת עבודה ועוד יכולים להביא לפיצוי חודשי מלא בהתאם לתנאי הפוליסה.

 

הדאגה המובנת גם למוטבים

 

כמעט לכל אדם שהגיע למצב סיעודי יש קרובי משפחה שדואגים לו ומנסים לעזור ככל יכולתם ברגעים כל כך קשים. אפשר לראות כיצד פוליסות של ביטוח סיעודי יכולות לדאוג לא רק לחולה הסיעודי (בין אם הוא מטופל בביתו ובין אם הוא מועבר לטיפול סיעודי במסגרת המתאימה) אלא גם למוטבים השונים שלו. בפוליסה של כלל ביטוח סיעודי אפשר לראות כיצד במקרה שבו המבוטח נפטר בתוך פרק זמן של שנה ממועד היותו נזקק סיעודי מוטביו יכולים לקבל פיצוי כספי. דבר זה תלוי בתקופה שבה היה החולה מבוטח, בתשלום של דמי הביטוח שלו וכיו'. הטבות שונות מגיעות בצורה של זכאות לצבירת 'ערכי הסילוק' בזמן שהפוליסה מבוטלת, שחרור מהתשלום של פרמיות כל זמן שהמבוטח הינו בעל צורך סיעודי ועוד.


 

יש ביטוח סיעודי גם לצעירים

 

לא אחת אנו שומעים שיחות לגבי ביטוח סיעודי בעיקר מצדם של אנשים מבוגרים. אך נראה כי עלינו להפנים את העובדה שלמרבה הצער כמעט בכל נקודה בחיים יכול אדם להגיע למצב סיעודי ולהזדקק לסיוע של מטפלים ושל שירותי בריאות כאלו ואחרים. לכן חשוב לדעת שפוליסה של כלל ביטוח סיעודי מדגישה עד כמה יכול כל אדם בכל גיל לרכוש לעצמו ביטוח מתאים. פוליסה שנבנתה על ידי כלל בריאות במטרה לסייע רבות גם לאדם צעיר שנקלע למצב סיעודי יכולה להמחיש עד כמה המבוטח עצמו ובני משפחתו יכולים להימנע ממשבר כלכלי ולהמשיך לחיות בכבוד גם עם המצב הקשה. פוליסה מסוג זה מתאימה לבני 20-54 שיכולים לבחור בפרמיה משתנה ולהגדיר מראש את תקופת הפיצוי החודשי שלה יהיו זכאים. 

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y