ביטוח סיעודי כללית

את שירותיה של קופת חולים כללית מכירים ישראלים רבים כבר לא מעט שנים. קופה זו נחשבת לוותיקה ביותר בישראל, אך כיום היא מציעה לא רק שירותי בריאות שונים אלא גם ביטוח סיעודי. ביטוח סיעודי כללית משווקת דרך חברת הביטוח דקלה שמציגה נתונים מרשימים של כשני מיליון מבוטחים שבחרו באחת הפוליסות שלה. 

קופת חולים כללית מספקת את ביטוח סיעודי במסגרת ביטוחים משלימים שהיא מציעה לחבריה, אך חשוב לדעת שניתן לרכוש אותו בצורה נפרדת מביטוח הבריאות הבסיסי. אין ספק שכשיש אפשרות ליהנות מביטוח סיעודי ברמה מספקת מגורם רפואי שמולו כבר עובדים שנים רבות ומשירותיו נהנים בהתאם למצב הבריאותי, הרי שהדבר יכול לתרום להרגשה טובה יותר אצל כל חבר קופה.
 

היחס בין גובה הפרמיה לגיל המבוטח

 

רבים הם אלו שבוחנים את איכויותיו ויתרונותיו של ביטוח סיעודי כללית על מנת להבין עד כמה הוא יכול לשרת אותם ברגע האמת. אך באופן טבעי רוצה כל מבוטח לדעת מהן הפרמיות שעליו לשלם ועד כמה הן מושפעות מגילו ומנתונים רלוונטיים אחרים. חשוב לדעת שככל שגיל המצטרף לפוליסה של ביטוח סיעודי הוא נמוך יותר הרי שכך הוא ישלם פרמיה נמוכה יותר. המספרים של פוליסת ביטוח סיעודי זו מדברים על כך שבחור צעיר בשנות העשרים לחייו יוכל לראות כיצד מדובר בתשלום זניח של מספר שקלים בחודש על מנת לרכוש ביטוח חשוב מאוד. באופן די טבעי הרי שמבוגרים ואף קשישים ישלמו יותר, כך שהסכום החודשי יכול להסתכם אפילו במאה שקלים לחודש ואף יותר.

 

קריטריונים ברורים להגדרת מצבו של החולה

 

ביטוח סיעודי הוא דבר חשוב ביותר שאמור לסייע לאדם שהגיע למצב מאוד לא פשוט בחייו. אך על מנת לקבל את זכויותיו בהתאם לפוליסה ועל מנת ליהנות מפיצוי כספי ומסיוע ברגעים קשים מנשוא על המבוטח לעמוד בקריטריונים ברורים שקבועים בפוליסה. כך קורה שגם אם מדובר בביטוח פרטי ובין אם זהו ביטוח קבוצתי ביטוח סיעודי כללית הוא כזה שבו יש לבדוק את מצבו של המבוטח במבחן תלותי על מנת לראות האם הוא מסוגל לבצע פעולות בסיסיות שמוכרות לכולנו או שהוא מוגבל בשל פגיעה או מחלה. מעבר למבחן התלות נבדקת גם הסיבה למצבו של המבוטח כדי לראות האם ניתן להגדיר אותו כחולה במחלת האלצהיימר או שהוא נחשב לתשוש נפש.
 

התנאים השונים בין לקוחות קופת חולים כללית

 

לקופת החולים כללית יש לא מעט חברים שנעזרים בשירותיה מדי יום. מאחר ולא כל אחד מהם מבוטח באותו ביטוח משלים הרי שאפשר לראות כיצד גם לגבי פוליסה של ביטוח רפואי כללית מוצעים ללקוחות הקופה תנאים שמשתנים מעט. בין מי שמבוטח בביטוח רגיל ובין חבר קופה שמבוטח במסגרת של כללית מושלם אפשר לראות כיצד יש שוני בתנאי הפוליסה. אך חשוב להבין שלאחר החתימה על הפוליסה גם אם מבוטח מסוים עזב את קופת החולים הכללית הרי שהוא עדיין זכאי לאותם תנאים שאותם קיבל בפוליסה שלו. יתרה מכך אדם כזה גם לא יאבד את אותה תקופת ותק שצבר וגם לא יגיע למצב שבו הוא צריך לעבור שוב תהליך של רישום ושל הצטרפות לפוליסת הביטוח.

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y