ביטוח סיעודי דקלה

בעת קרות מקרה שמביא אדם מסוים למצב סיעודי הרי שיש חשיבות רבה לביטוח מספק שיכול לעשות את ההבדל בין חיים בצורה לא מכובדת ובין התנהלות קלה יותר שמעניקה הן שקט נפשי והן תמיכה רבה בהיבטים שונים של החיים. דקלה היא אחת החברות שמציעות ביטוח סיעודי במטרה לספק סיוע רב במצב קשה מאוד בחיים.

פוליסת ביטוח סיעודי דקלה מוצעת לישראלים רבים כיום מתוך כוונה להעניק להם ביטחון רב ברגע שהם מתקשים לבצע פעולות יומיומית פשוטות או ברגע שהם עומדים בקריטריונים שנקבעו לגבי בחינת מצבו של אדם חולה והחלטה האם הוא נמצא במצב סיעודי. ביטוח זה מקל לא רק על החולה אלא גם על הסובבים אותו שמנסים לטפל בו כנדרש. הביטוח כולל גם סכום פיצוי המתייחס לתקופות שונות ויצירת התאמה מלאה למצבו של החולה הסיעודי.

 

משקט נפשי ועד ביטחון כלכלי

 

לא קשה להבין לאיזו מצוקה יכול אדם לשקוע אם הגיע חלילה למצב סיעודי. יוקר המחייה בישראל יכול להכביד עוד יותר על מי שלא ביטח את עצמו בצורה רצינית, ולכן ניתן לראות כיצד רבים שוקלים להצטייד בפוליסה שתבטיח את עתידם הכלכלי ואת עתיד בני המשפחה שלהם. ביטוח סיעודי דקלה מתייחס לא רק לכאב הפיסי הרב של מי שהגיע למצב סיעודי אלא גם לכאב הנפשי שלו ולדאגות הרבות שיש לו בקשר ליכולת שלו להמשיך ולחיות בכבוד. העלויות הגבוהות של טיפול בחולה סיעודי בישראל יכולות להדגיש בפני כל אחד כיצד מדובר במהלך חשוב מאוד של רכישת פוליסה שיכולה למנוע הוצאה כספית המסתכמת לעתים בסכום של פי שניים מהמשכורת הממוצעת במשק הישראלי.

 

הפיצוי הרלוונטי לעומדים במבחנים הסיעודיים

 

באופן די ברור בודקות חברות הביטוח את מצבו של אדם בטרם הן מחליטות כי הוא נמצב במצב סיעודי. ישנם מבחנים רלוונטיים שמנסים להמחיש בצורה כמה שיותר ברורה האם אדם מסוים אכן מסוגל לבצע פעולות יומיומיות שונות ללא קושי או שהוא אכן הגיע למצב בעייתי מאוד שבו התנהלותו אינה דומה כלל לזו של אדם בריא. גם לגבי ביטוח סיעודי דקלה אפשר לראות כיצד אדם שאינו יכול לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי של לפחות חלק מפעולות שונות שנבדקות על ידי המבטחים הרי שהוא נחשב לחולה סיעודי. הבדיקה אולי לא נחשבת לרגע קל אך היא חשובה מאוד למבוטח ולמבטח גם יחד. מדובר בבדיקות יכולת שונות לגבי פעולות שמוכרות לכולנו כמו קימה, שכיבה, רחצה, אכילה, התפשטות, ניידות, התלבשות ושליטה על הסוגרים.


 

חשוב להבין את ערכו של ביטוח סיעודי

 

למרבה הצער יש לא מעט אנשים בישראל שהבינו עד כמה ביטוח סיעודי הוא דבר חשוב רק לאחר שקרה מקרה איום והם הגיעו למצב שבו הם איבדו את התנהלותם העצמאית. מדובר בתמונות כואבות של אנשים שבין רגע הפכו מחזקים ועצמאיים לכאלו שחייבים שיהיה תמיד אדם לידם שיסייע להם בפעולות פשוטות. ראייה קדימה והימנעות ממחשבה מיותרת בסגנון של "לי זה לא יכול לקרות" יביאו לכך שתירכש פוליסה בעלת כיסוי מספק. רכישת ביטוח סיעודי דקלה היא עבור ישראלים רבים יכולת אמיתית למנוע הסתמכות על קופות החולים ועל הביטוח הלאומי של מדינת ישראל. זאת מאחר וגופים אלו מכסים חלק קטן מאוד מצרכיו של החולה הסיעודי ואינם מסייעים לו בכל מה שהוא צריך. 

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y