ביטוח סיעודי הראל

רכישת ביטוח סיעודי היא דבר שרבים מבינים את משמעותו בשנים האחרונות. כמובן שאף אחד לא מעוניין להגיע למצב שבו הוא אינו יכול להתנהל בצורה עצמאית כמעט בכלל, וכמובן שאף אחד גם לא מעוניין לחשוב על זה או לדבר על זה, אך נראה כי רק התייחסות רצינית לסיכון מעין זה יכולה להביא לכך שתירכש פוליסה רצינית. 
חברת הביטוח הראל מציעה מגוון רחב של מסלולי ביטוח סיעודי לכל דורש. כך יכול כל אדם לבטח את עצמו אל מול הסיכון שבהתנהלות הקשה בזמן מצב סיעודי בעתיד.

ביטוח סיעודי הראל מוצע לכל מי שמעוניין לצמצם את התלות בקופות החולים ובמוסד לביטוח לאומי ולראות כיצד הוא זכאי לקצבה חודשית מכובדת בהתאם לתנאי הפוליסה שרכש. תוך התייחסות לגילו של המבוטח ולמצבו הרפואי יכולים מבוטחים רבים לראות כיצד תשלום של עשרות שקלים בחודש בלבד מאפשר להם להצטייד בפוליסה מספקת של חברה גדולה ומוכרת מאוד בישראל.

 

מסלולים כלליים ואפשרויות השלמה

 

חברות ביטוח שונות מנסות להבין בצורה מדויקת את צרכיו של המבוטח ולהציג לו מסלולים שונים להצטיידות בפוליסה רלוונטית. כך יכול המבוטח להיות רגוע יותר בכל הקשור לכיסויים רלוונטיים שמתאימים בשלמות לחתך המסוים שלו. רכישת פוליסה של ביטוח סיעודי הראל יכולה להיעשות לאחר שבני גילאי 3 עד 85 בוחנים את המסלולים השונים ומבינים איזה מהם הוא המתאים להם ביותר. בין המסלולים השונים שמציעה חברת הראל אפשר לגלות רמות כיסוי אישיות ואף הצטרפות לביטוח מסוים גם ללא כל תקופת אכשרה. חשוב להדגיש גם שמי שמבין לאחר תקופה מסוימת שיש לו צורך ביטוחי שונה יכול להרחיב את הפוליסה ולעבור למסלול מתאים יותר הן מבחינת הכיסוי והן מבחינת צורת תשלום הפרמיה (משתנה, קבועה או משולבת).

 

מביטוח הוני ועד אופציה לבני גיל הזהב

 

מוצרי ביטוח שונים יכולים להיחשב למסובכים מעט אם לא מכירים כלל את התחום, ולכן חשוב מאוד להיות ערניים ולהקשיב להסבריו של איש מקצוע שמתמחה בתחום. אפשר לראות כיצד בהצעה של ביטוח סיעודי הראל יכולים רבים להכיר אופציה חשובה שמציעה תכנית סיעודית במסלול הוני. מדובר בהתייחסות רצינית ליציאה לפנסיה בגיל 65 ושחרור המבוטח מתשלום הפרמיה החל מגיל זה ומעלה. מסלול זה מציג אפשרות לקבלת סכום פיצוי חד פעמי שמקבל המבוטח ברגע שבו הוא נכנס למצב סיעודי. זאת מעבר לכך שהוא זכאי גם לתשלום של פיצוי חודשי למשך תקופת פיצוי שנקבעה מראש. הפיצוי החודשי יכול לסייע מאוד בהתמודדות עם הוצאות מיידיות שמגיעות בעת קרות המקרה הסיעודי, ואילו הפיצוי החודשי מסייע בהמשך הדרך.
 

נקודות חשובות שכדאי מאוד להכיר אותן

 

בכל פוליסה שמציעה כל חברת ביטוח יש לא מעט נקודות שחשוב לבחון אותן. חלק מנקודות אלה אינן משפיעות בצורה מהותית על הכיסוי במקרים מסוימים אך חלק יכולות להמחיש לכל מבוטח עד כמה פוליסה מסוימת יכולה להקל עליו רבות. גם ביטוח סיעודי הראל מציג נקודות חשובות שיש להכיר. כך למשל רואה מבוטח של חברה זו כיצד סכומי הפיצוי בביטוחי החברה לא מקוזזים עם תשלומים שמועברים על ידי המוסד לביטוח לאומי. סכומי הפיצוי גם לא כוללים חריגים של תאונות דרכים, פעולות טרור או תאונות עבודה. בנוסף, מציגים בחברת ביטוח זו כתב שירות הנקרא 'דואגים בשבילך' שמציג את הדאגה לשירותים רפואיים כגון עזרה סיעודית ומציאת מטפל לחולה הסיעודי. 

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y