ביטוח סיעודי לאומית

החיפוש אחר פוליסה איכותית של ביטוח סיעודי מביאה לא מעט אנשים אל פתחה של קופת החולים לאומית. קופה זו מוכרת כבר לא מעט שנים בישראל והיא מציגה פוליסה שיכולה להתאים למגוון רחב של מבוטחים. בהתאם לגילו של המבוטח ביום שבו חתם על הפוליסה של ביטוח סיעודי לאומית ובהתאם למסלול שבו בחר יוכל כל מבוטח לראות כיצד הוא מקבל פיצוי כספי שמגיע לו ותמיכה אמיתית ברגע האמת. אין ספק שבין הבירורים השונים לגבי נתוני הפוליסות ובין ההתייחסות לאלמנטים שונים שמעידים על איכותה של פוליסה מסוימת, חשוב מאוד לראות כיצד יש תמורה לפרמיה החודשית שמשלמים וכיצד פיצוי או שיפוי הם אכן כאלו שיכולים לתרום רבות להמשך חיים בצורה מכובדת גם לאחר קרות מקרה סיעודי.

ההבדל שמציגה קופת חולים לאומית

 

קופות החולים משווקות ביטוחים סיעודיים למגוון רחב של חבריהן. לכן אפשר לראות כיצד באופן טבעי כל קופה מבקשת להציג יתרונות שונים על מנת למשוך דווקא אליה את המבוטחים הפוטנציאליים. ביטוח סיעודי לאומית מציג אף הוא הבדלים מסוימים על מנת שכל מי שמעוניין להצטרף לפוליסה רצינית יוכל לראות מדוע כדאי לו להתעניין בזו שמציעה הקופה. הבדל מהותי חשוב הוא זה שמדגיש כיצד קופה זו מציעה ביטוח קבוצתי שאינו מוגבל בזמן. הדבר מצביע על נקודה חשובה שמתייחסת לכך שפוליסות אחרות מציעות תקופות פיצוי למשך זמן מסוים ואילו הפוליסה של לאומית מציגה פיצוי לכל החיים. כמובן שיש הבדל עצום בין פיצוי לתקופות של שלוש או של חמש שנים ובין פיצוי לכל החיים, כך שמדובר בדבר ששוקלים אותו בכובד ראש.

 

מי יכול להצטרף לפוליסה

 

כל מי שמעוניין להצטרף לפוליסה של ביטוח סיעודי מסוים צריך לדעת שיש התייחסות מדויקת לחתך הגיל שלו. בכל הצעה של פוליסה כזו המשווקים בודקים את גילו של המבוטח לעתיד ומשייכים אותו לקבוצת גיל שלפיה הם מציעים את הפוליסה שלהם. לגבי ביטוח סיעודי לאומית אפשר לראות כיצד מדובר על כל מבוטחי הקופה החל מגיל שנתיים בלבד ועד לגיל שבעים. במסגרת ביטוח שנקרא לאומית סיעודי יצטרכו המבוטחים לחתום על הצהרת בריאות. חשוב מאוד לדעת שחברת הביטוח שעמה עובדת קופת החולים לאומית שומרת לעצמה זכות להימנע מלבטח אדם מסוים בשל הנתונים בהצהרת הבריאות שעליה חתם. דבר זה אולי יכול להקשות על מי שמעוניין להצטרף לפוליסה שמציעה הקופה.
 

מה לגבי תקופת האכשרה

 

יש פרק זמן מסוים בין מועד החתימה על פוליסת הביטוח הסיעודי ובין הרגע שבו היא נכנסת לתוקף. פרק זמן זה נקרא בשפה המקצועית תקופתה אכשרה שבמהלכה לא הופך מי שחותם על הפוליסה לכזה שאכן מבוטח בה ומכוסה על ידה. לגבי ביטוח סיעודי לאומית חשוב לדעת שתקופת האכשרה מסתכמת ב-60 יום, ועל חותמי הפוליסה להיות ערניים לכך שרק לאחר תקופה זו הם יכולים ליהנות מכל מה שהפוליסה של קופה זו מציעה להם. נקודה רלוונטית למי שהיה מבוטח בביטוח הקודם של קופת חולים לאומית מצוינת על ידי משווקי פוליסה זו. מדובר על כך שמבוטחי חברת הביטוח הראל שסיימו תקופת אכשרה כנדרש אינם צריכים להמתין שוב במשך תקופת אכשרה שנקבעה טרם הם מצטרפים סופית לפוליסה של לאומית. 

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y