ביטוח סיעודי מכבי

צרכיו של החולה הסיעודי הינם רבים והם מאופיינים על ידי כך שיש פעולות יומיומיות שאין הוא מסוגל לבצע בעצמו. ביטוח סיעודי מכבי נוצר לאחר שקופת חולים זו פרסמה מכרז בין חברות הביטוח השונות על מנת לבחון מי מהן יכולה לתת את המענה האיכותי שמעוניינת הקופה לספק. כך נבחרה חברת הביטוח כלל להציע פוליסות ביטוח סיעודי של קופת חולים מכבי, והחל מאמצע שנת 2008 יכולים המעוניינים לרכוש ביטוח של 'מכבי סיעודי' לעשות זאת דרך חברת 'כלל בריאות'.

כיצד מבטיחה הקופה את זכויותיו של המבוטח
 

כל מי שמצטרף לפוליסת ביטוח סיעודי מעוניין לראות שהוא יכול ליהנות מזכויות אמיתיות במקרה הצורך וכמובן גם להבין כיצד הקופה אכן שומרת על זכויותיו השונות. ביטוח סיעודי מכבי משווק בצורה רחבת היקף ללא מעט ישראלים, ולכן חשוב לכל אחד להבין אלה פעולות מבצעת הקופה על מנת להבטיח זכויות חשובות ועל מנת לפקח על איכות השירות שמקבלים רוכשי פוליסה זו. 'מכבי שירותי בריאות' היא זו שנחשבת לבעלת הפוליסה והיא אחראית לערוך בקרות שונות תוך קיום קשר רציף עם חברת 'כלל בריאות'. בדיקות שונות והבנת תלונותיהם או דרישותיהם של מבוטחים שונים, מביאים לכך שהחברה מקבלת מידע חשוב לגבי אופי הטיפול ואיכותו. כך היא מנסה לדאוג שכל מבוטח יקבל טיפול מקצועי ומסור ביותר לשביעות רצונו המלאה.

 
מתי צריך להחליט לגבי בחירת אחד המסלולים


רוכשי פוליסות של ביטוח סיעודי נדרשים לבחור מסלול מסוים כשהם מעוניינים להצטרף לביטוח כזה. מאחר ובמקרים מסוימים לא יכול כל אחד לדעת במדויק איזה ממסלול הוא זה שיטיב עמו במקרה הצורך או איזה מסלול יכול להתאים לו בשלב זה של חייו, הרי שניתן לראות כיצד רבים מתבלבלים מעט ומתקשים להחליט. דבר זה מציג את ביטוח סיעודי מכבי ככזה שמאפשר למבוטחיו לבחור מסלול מסוים ואף לשנות מסלול בכל רגע שבו יבחרו. לאחר שהתביעה אושרה על ידי חברת 'כלל בריאות' יכול כל מבוטח לבחור את מסלול תגמולי הביטוח, ובמהלך הקבלה של תגמולי הסיעוד ישנה אפשרות להחליף מסלול בכל נקודת זמן. זאת על פי שיקול הדעת הבלעדי של כל מבוטח.


 

חריגים בהתאם לתנאי הפוליסה

 

בפוליסות ביטוח שונות אנו יכולים למצוא חריגים שונים שמציגים התייחסות למגוון של מקרים. כך הדבר גם לגבי ביטוחים סיעודיים שבהם נקבעים חריגים לפוליסה. לגבי ביטוח סיעודי מכבי אפשר לראות כיצד קיימים חריגים לגבי מקרה ביטוח שקרה תוך אחת או יותר מהתקופות האלו: מקרה ביטוח לגבי ילד שלא מלאו לו עדיין 12 חודשים, מקרה שאירע לפני יום תחילתו של הביטוח, מקרה שאירע לאחר תקופת הביטוח, ומקרה שקרה בגלל השתתפות בפעילות לא חוקית, שימוש בסמים שלא ניתנו על ידי רופא, שכרות כרונית, ועוד סיבות אחרות. חשוב להבין שחריגים אלו הינם כפופים לתנאי הפוליסה שאותה רכש המבוטח, ולכן יש להכיר כל מידע לגביהם ולא להיות מופתעים מקיומם ברגע שקורים מקרים ביטוחיים מעין אלו. 

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y