ביטוח סיעודי מאוחדת

בין שאר קופות החולים של ישראל ניתן לראות כיצד גם קופת חולים מאוחדת מציעה פוליסה של ביטוח סיעודי. קופת חולים מאוחדת עובדת עם חברת הביטוח פניקס ומספקת למבוטחים שלה ביטוח שנקרא 'מאוחדת זהב'. למבוטחי הקופה כדאי לדעת שכל מי שרכש בעבר ביטוח סיעודי בקופה עבר אוטומטית לביטוח של מאוחדת זהב. 

עבור מבוטחים חדשים הרי שאלו צריכים לדעת שעליהם למלא הצהרת בריאות שעל פיה תחליט חברת הביטוח הפניקס האם היא מסכימה לבטח את החבר או האם היא מסרבת לצרף אותו אל ביטוח סיעודי מאוחדת. בהתאם לנתונים שונים שמציג כל חבר קופה ניתן לדעת במדויק איזו פוליסה מוצעת לו ועד כמה הוא יכול להסתמך על פיצוי או שיפוי אמיתי ברגע שבוא הוא מגיע חלילה למצב סיעודי.

 

צירוף על בסיס רשימת חריגים

 

עולם הביטוח הוא לא עולם פשוט, וניתן לראות כיצד במקרים לא מעטים יש צורך לבדוק לגופו כל עניין וכל מקרה. כך אפשר לראות כיצד גם בכל הקשור לפוליסה של ביטוח סיעודי מאוחדת יש מקרים מסוימים שגם אל מול הצהרת בריאות מסוימת תחליט חברת הביטוח שניתן לצרף ולבטח רשימת חריגים אישיים. רשימת חריגים אישיים זו תפרט דבר חשוב המצביע על כך שבכל מקרה שבו המצב הסיעודי של מבוטח מסוים נגרם בשל מצב רפואי קודם, הרי שהביטוח לא יהיה תקף וכמובן גם לא יכסה את הוצאות הסיעוד השונות. דבר זה אמור לגבי מידע בקשר למצב רפואי קודם שהיה ידוע במעמד החתימה של הפוליסה. כך צריך כל מבוטח לעתיד לדעת שמצבו הקודם יכול להשפיע על יכולתו לרכוש ביטוח סיעודי מקופה זו.

 

ההתעדכנות של תשלומי הפרמיה

 

כל פוליסת ביטוח סיעודי היא כזו שמבוססת על תשלומי פרמיה חודשיים של המבוטח. תשלומי הפרמיה מבטיחים את המשך הזכויות של המבוטח בפוליסה והם מבוססים על עדכונים מסוימים שמתרחשים אחת לכל תקופה. לגבי ביטוח סיעודי מאוחדת הרי שאפשר לראות כיצד סכומי הפרמיה שיש לשלם מדי חודש הם כאלו שמתעדכנים אחת לכל שלוש שנים. הדבר מבטיח כאמור זכויות שונות שקבועות בפוליסה כמו קבלת פיצוי כספי חד פעמי במקרה סיעודי וגם למוטבים של המבוטח במקרה שהלה נפטר חלילה. כך גם לגבי עוד סיוע מסוגים שונים כמו העברה לטיפול בבית החולים בעקבות החמרה רפואית והמשך כיסוי השעות שלגביהן קיבל המבוטח טיפול סיעודי בביתו למשל.


 

הרחבות ותחילת תוקפו של הביטוח

 

רכישה של פוליסת ביטוח סיעודי יכולה להיות מהלך חכם אם דואגים להבין שמדובר בביטוח שניתן להרחיב אותו ולהתאים אותו בצורה טובה יותר לצרכים האישיים. אלו שבודקים את יתרונותיו של ביטוח סיעודי מאוחדת יכולים לראות כיצד ניתן להרחיב את הפוליסה של מאוחדת זהב ובנוסף אליה גם לרכוש פוליסת פרט. רכישה כזו תבטיח פיצוי של כל החיים במקרה סיעודי ולא רק פיצוי לתקופה מוגבלת של 5 שנים, כפי שהדבר מקובל בלא מעט ביטוחים אחרים. גם לגבי הבטחת סכומי פיצוי גדולים יותר אפשר לראות כיצד רכישת פוליסת פרט היא דבר חכם. כך, בקרות מקרה סיעודי יכול מהבוטח להיות רגוע יותר בכל הקשור להתנהלותו הכלכלית שהופכת לקשה הרבה יותר בשל מצבו הקשה.

לקבלת הצעת לביטוח סיעודי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח סיעודי ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y