ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח אשר כל מטרתו היא להעניק לכם כיסוי כספי עבור טיפולים רפואיים בחו"ל, אם תצטרכו לעבור כאלה. אולי זה לא נראה לכם כל כך חשוב, אולי גם אתם בטוחים שלכם זה לא יקרה אך ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח חובה עבור כל אדם שיוצא מהארץ. לעולם אתה לא יכול לדעת מה יקרה לך והצרה הכי גדולה היא להזדקק לטיפול רפואי ולא לקבל אותו בשל בעיות עם אותו ביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח נסיעות הכולל את כל הכיסויים הנדרשים

ביטוח נסיעות לחו"ל, בכל חברת ביטוח אליה תיגשו, הוא ביטוח הכולל מגוון ששל כיסויים על מנת לכסות כל אפשרות שבה תזדקקו לקבלת טיפול רפואי מכל סוג שהוא. כך, לא משנה מה קרה לכם – נפלתם, נדבקתם במחלה, נפצעתם או כל דבר אחר, אתם זכאים לקבל טיפול רפואי מלא באחד מבתי החולים אשר נמצאים במדינה בה אתם מטיילים. את הכיסויים אשר כלולים בתוך אותו ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לחלק למספר תחומים:

 • ביטוח המכסה את הוצאות האשפוז של חולה בזמן שהותו בחו"ל.
 • ביטוח המכסה צרכים רפואיים של חולה שאינם בגדר אשפוז בבית חולים.

 • ביטוח המכסה את הצרכים של האדם המלווה את החולה בזמן שהוא מקבל את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק בחו"ל
 • ביטוח המכסה מצב בו המטען שלקחנו עמנו נגנב או נאבד בזמן שאנו נמצאים בחו"ל.
 • ביטוח המכסה את האדם בתביעות משפטיות של צד שלישי.
 • ביטוח המכסה הוצאות אשר קשורות לעצם הנסיעה עצמה כמו איבוד של כסף הנגרם כתוצאה מהצורך לבטל את הנסיעה או לשנות את מועד הטיסה וכד'.

המבנה של פוליסת ביטוח נסיעות

כיום חברות הביטוח מציעות לכל אדם אפשרות לרכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל בצורה מחולקת – רכישה של פוליסה בסיסית ורכישה של הרחבות נוספות על פי בקשתו של האדם הרוכש את הביטוח. חלוקה זו מבוצעת על מנת להתאים את הפוליסות של ביטוח נסיעות לחו"ל לאדם הנוסע לחו"ל בעיקר מבחינה כספית. כך הוא רוכב את הפוליסה אותה הוא צריך ואת ההרחבות המתאימות לו ומשלם בדיוק על מה שהוא זקוק לו.

הבעיה העיקרית בכל אותן פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל היא החלוקה הפנימית בתוך הפוליסה. חברות הביטוח אמנם מבטיחות כיסוי בגובה מסוים אך החלוקה הפנימית מקצה את הכיסוי לצרכים שונים כך שייתכן כי האדם יקלע למצב בו הביטוח כלל לא יהיה יעיל בעבורו. רוצים דוגמא ? קחו למשל אדם אשר רכב פוליסה שבה הגובה של הכיסוי המצוין הוא מליון דולר ובחלק המתייחס לימי האשפוז הכיסוי הוא 1000 דולר ליום. יתכן מאוד שיקרה מצב בו ביום האשפוז הראשון הרופאים ירצו לבצע בדיקה שעלותה גבוהה מ1000 דולר וכך הביטוח לא יכסה את יום האשפוז הזה. זוהי רק דוגמא אך בעיות רבות עלולות להיגרם כתוצאה מהחלוקה הפנימית של ביטוח נסיעות לחו"ל ולכן אם אתם רוצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בצורה טובה אנו ממצילים לכם לבחור בביטוח בעל כמה שפחות חלוקות פנימיות.

הרחבות לפוליסת ביטוח  נסיעות בסיסית

כאמור, חברות הביטוח מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מורכב מפוליסה בסיסית ומפוליסות הרחבות נוספות אותן ניתן לרכוש בנוסף לפוליסה הבסיסית. שימו לב כי בכל חברה המציעה ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו למצוא הרחבות שונות במחירים שונים ולכן בצעו השוואה לפני שאתם רוכשים את הביטוח הבסיסי ואת ההרחבות הנדרשות. ההרחבות העיקריות אשר מציעות חברות הביטוח בעת ביטוח נסיעות לחו"ל הן:

 • הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל  אשר כוללת ביטוח למצב בריאותי של האדם עוד לפני נסיעתו לחו"ל כגון מצב בו הוא נוטל תרופות על בסיס קבוע או שהוא נתון בקבוצת סיכון ועלול להישלח לאשפוז בשל התקף מסוים במהלך הנסיעה והשהייה בחו"ל.
 • הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל המיועדת לאנשים אשר נוסעים לבצע פעילויות של ספורט אתגרי, ספורט שיכול להיות מסוכן ובמהלכו הם עלולים להיפצע או אפילו ללכת לאיבוד.
 • הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל המיועדת לאנשים אשר נוסעים בעונת החורף ועומדים לבצע פעילויות מתאימות כמו סקי וכד'.
 • הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל המיועדת לאנשים הלוקחים עימם פרטי מטען יקרים כמו מצלמות משוכללות, מחשבים וכד'.
 • הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור שירותים נוספים כמו איתור נעדרים, חילוץ והצלה וכד'.


מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות