ביטוח נסיעות לחו"ל aig

 חברת הביטוח aig היא אחת מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, ומציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מציעה ביטוח לרכב, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח תכולת דירה וכדומה. בין היתר מציעה החברה גם שירות ביטוח נסיעות לחו"ל. כאשר אנחנו נמצאים בתוך גבולות ישראל, אנחנו מכוסים על ידי הביטוח שמעניקה לנו קופת החולים שלנו בין שאנחנו לקוחות שירותי בריאות כללי, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים לאומית או מאוחדת. 

כאשר אנחנו יוצאים מגבולות ישראל, ביטוח זה למעשה אינו חל עלינו, ועלינו לדאוג לביטוח חלופי שייתן לנו את הכיסוי הנדרש בהיותנו בחו"ל. אפשרות אחת היא לבצע את הביטוח באמצעות קופת החולים שלנו שמספקת את השירות תמורת תשלום נוסף לתשלום החודשי שאנחנו משלמים לה. אפשרות שנייה היא לפנות לאחת מחברות הביטוח הפועלות בישראל ומציאות שירות ביטוח נסיעות לחו"ל.


האם כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
aig
?

ובכן, התשובה אינה חד משמעית, ועל מנת לקבל תשובה מושכלת, יהיה עליכם לבחון את הפוליסה שמציעה aig אל מול הפוליסות המוצעות על ידי חברות אחרות ועל ידי קופת החולים שלכם. מה שאתם רוצים, זה למצוא התאמה בין מאפייני הטיול שלכם ובין כיסוי הפוליסה. כך למשל, אם אתם יוצאים למסע טראקים בהודו, אתם רוצים שהפוליסה תכלול גם פינוי וחילוץ באמצעות מסוק, ואם אתם יוצאים לטיול מוזיאונים בברצלונה, הרי שחילוץ מוסק זה לא משהו שאמור לעניין אתכם. בדיוק את הדברים האלה אתם צריכים לבדוק, ולבחור בפוליסה שמציעה לכם את הכיסוי הנכון. רק לאחר שתבחרו מספר פוליסות אפשריות, תצטרכו לעשות ביניהן השוואת מחירים. המחיר יכול לנוע בסביבות הדולר ליום עם סטיות לפה או לשם בהתאם לחברה המציעה ולהיקף כיסוי הפוליסה. לפעמים עדיף לשלם עוד מספר עשרות אגורות ליום ולהיות רגועים שאתם מכוסים מכל הכיוונים. הדבר הנורא ביותר שיכול לקרות לכם בחו"ל, הוא שתעברו פציעה כלשהי חס וחלילה, ותגלו שאף אחד לא יכול לעזור לכם כי הפציעה הזאת לא נכללה בפוליסה, או שלחילופין, יהיו הרבה אנשים שיהיו מוכנים לעזור לכם, אבל תמורת סכומי כסף שאתם לא יכולים אפילו לדמיין.

 

אז במי לבחור?

 תחילה כדאי לבדוק בקופת החולים שלכם, מה היא מציעה. בדרך כלל קופות החולים מציעות חבילות ביטוח לחו"ל אטרקטיביות עבור המבוטחים שלהן. יחד עם זאת, חברות הביטוח כדוגמת aig מודעות היטב לקשר הזה שיש בין קופת החולים ובין המבוטחים שלה, ולכן הן מציעות חבילות אפילו יותר אטרקטיביות על מנת להתחרות בקופות החולים. את זה תוכלו לעשות כאמור רק על ידי קבלת כל המידע על הפוליסות השונות שמציעות גם קופות החולים השונות וגם חברות הביטוח השונות. הבדיקה שלכם צריכה להיות יסודית ומקיפה, על אף שזה לא ממש מעניין את מרביתנו. רק לאחר שתבחנו את הפוליסות, ורק לאחר שתסננו את הפוליסות שנראות לכם חובבניות, תוכלו לבצע החלטה נבונה שתעניק לכם את הכיסוי האופטימלי בטיול שלכם לחו"ל.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות