ביטוח נסיעות כללית חו"ל

ביטוח נסיעות הוא ביטוח שמגן עליכם מפני דברים שונים שעלולים לקרות בזמן השהייה בחו"ל, וכיסוי על תשלומים מסוימים שתאלצו לשלם אם תצטרכו לקבל טיפולים רפואיים בארץ אחרת. ביטוח נסיעות הוא חשוב, כיוון שהוא כולל גם כיסוי מסוים לכבודה שאתם נושאים עמכם, כיסוי מסוים על פספוס טיסה או ביטול החופשה, ועוד.

ביטוחי נסיעות אפשר לרכוש דרך מגוון גורמים- קופות חולים, חברות ביטוח שונות, וגורמים המציעים ביטוח נסיעות חינמיים, כמו חברות האשראי. במאמר הזה אסביר מעט על ביטוח נסיעות כללית- שהוא ביטוח הנסיעות שמציעים שירותי בריאות כללית.

 

סוגי פוליסות ביטוח נסיעות כללית

דרך שירותי בריאות כללית, ניתן לבחור אחד מבין שלושה מסלולים לביטוח נסיעות כללית, כך שכל אחד יכול למצוא את המסלול ואת פוליסת הביטוח שתתאים לו ביותר. המסלול הראשון נקרא ביטוח נסיעות כללית חו"ל, והוא מהווה מעין ביטוח בריאות בסיסי, המתאים לאנשים בריאים

עד לגיל 75, אשר מתכננים חופשה או שהייה רגוע בחו"ל, ללא טיולים אתגריים, ספורט אתגרי או ספורט חורף למיניהם. המסלול השני נקרא ביטוח נסיעות כללית משופרת- וזו פוליסה שמבוססת על הפוליסה הבסיסת, בתוספת סעיפים מסוימים עבור אנשים שיש להם מצב בריאותי כלשהו, נשים בהיריון עד לשבוע ה-30 להריונן, ואנשים עם מצב בריאותי רגיל, שמעוניינים להרחיב את הכיסוי שמציעה פוליסת הביטוח.

המסלול השלישי של ביטוח נסיעות כללית, נקרא ביטוח נסיעות כללית אתגרית, וזו פוליסה שעונה על צרכים של אנשים שרוצים לכלול בטיול שלהם פעילויות שונות שיש להן רמת סיכון גבוהה יותר- טיפוס הרים, טרקים, סנפלינג, רפטינג ועוד.

 

מה כולל הביטוח

הפוליסות השונות כוללות כיסויים בתקרות גובה משתנות, עבור מספר גדול של מקרים ובעיות, וביניהם: כיסוי עבור אשפוז, כיסוי עבור הוצאות רפואיות ללא אשפוז, כיסוי היריון מיוחד, כיסוי עבור הוצאות שונות שקשורות בנסיעה עצמה, כמו קיצור הנסיעה או ביטולה, וכד', סיכוני נכות מתאונה, מטען, פיצוי על איחור בהגעת המטען, טיפולי חירום לשיניים, ספורט אתגרי, ועוד מגוון רחב ומפורט של סעיפים וכיסויים, כמובן בהתאמה לסוג הפוליסה שבחרת מבין ביטוח נסיעות כללית.

ניתן להרחיב את הכיסוי המוצע בפוליסת הביטוח של ביטוח נסיעות כללית, ולהוסיף לו הרכבה שתכסה את אבדנו או גניבתו של מחשב נייד. את הסעיף הזה ניתן להוסיף לכל הפוליסות, בתוספת תשלום מסוימת. כמו כן, חשוב לדעת שדרך ביטוח נסיעות כללית, תקבלו שירות בשפה העברית בכל מקום בעולם, כיוון שהכללית מציעה שיחת ועידה עם רופא שדובר עברית וגם את השפה המדוברת באותה ארץ, וזאת דרך שיחת וידאו, כך שתוכלו בתקווה להגיע לסיטואציה נוחה ומובנת לכל הצדדים.

רכישת ביטוח נסיעות דרך הכללית, היא צעד נבון, כיוון שחלק נכבד ועיקרי מביטוח הנסיעות הוא הביטוח של הצדדים הרפואיים, וכאשר רוכשים ביטוח נסיעות כללית, ניתן להיות בטוחים ולדעת שתקבלו כיסוי של רופאים מקצועיים ברחבי העולם ותוכלו להשתמש בשירותיו של מוקד רפואי דובר עברית, שיוכל לעזור לכם ברגע האמת.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות