ביטוח נסיעות דיינרס

כאשר נוסעים לחו"ל, פעמים רבות מתכננים את הטיול לפרטיו עוד מהארץ, קוראים ספרים, מגזינים וכתבות באתרי אינטרנט, בודקים את המקומות שכדאי לבקר בהם ואת האטרקציות השוות, וכמובן בוחרים היטב מלון לזמן השהייה.

כל הפרטים האלו הם באמת פרטים חשובים, שיגרמו לטיול להיות טוב ומהנה יותר או פחות, ולכן מרבית האנשים משקיעים זמן רב ואנרגיה במחקר עליהם ובמציאת הפרטים שיגרמו להיות שלהם להיות הכי טוב שאפשר. יש דבר אחד, שהוא חשוב ואין לזלזל בו, אך רוב האנשים נזכרים בו ברגע האחרון, והוא ביטוח נסיעות.

 

מהו ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות הוא ביטוח שכולל כיסוי והגנה למקרי חירום שונים העלולים להתרחש בזמן השהייה והטיול בחו"ל. ביטוח נסיעות ניתן לרכישה דרך גורמים שונים, חברות ביטוח ועוד, וביניהם גם חלק מחברות האשראי,

כמו ביטוח נסיעות דיינרס, שהוא הביטוח המוצע על ידי כרטיס האשראי דיינרס, מקבוצת כאל. ביטוח נסיעות יכול לעזור במקרים שבהם למשל יש צורך בטיפול תרופתי כלשהו, בטיפול רפואי, בטיפול שיניים פתאומי, ובמקרים של תאונות או פגיעות חירום שונות. כמו כן, ביטוח הנסיעות מכסה כיסוי מסוים גם היבטים אחרים בטיול- כמו למשל פספוס של הטיסה, אבדן של המטען או נזק שנגרם לו, ועוד.

ביטוחי נסיעות הם המכסים על כל אלו. אך מה עושים במקרה שבו באמת הגעתם ליום הטיול, או אפילו לשדה התעופה, ולא טרחתם לברר אצל כמה חברות ביטוח ולמצוא פוליסה משתלמת מבחינה כלכלית וטובה מבחינת הכיסוי? במקרה כזה סביר להניח שאין לכם זמן מיותר לבצע סקרי שוק והשוואות, ואתם צריכים ביטוח מיידי, יעיל וכזה שניתן לסמוך עליו. ביטוח נסיעות דיינרס יכול בהחלט לענות על הצורך.

 

מה כולל ביטוח נסיעות דיינרס?

ראשית יש לדעת שביטוח הנסיעות שתקבלו תחת ביטוח נסיעות דיינרס, הוא ביטוח שמגיע לכם חינם, אם אתם אכן לקוחות של דיינרס. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את הביטוח לפני הנסיעה לחו"ל, וזאת על ידי שיחת טלפון פשוטה למוקד שירות מיוחד, מתן פרטים על הנסיעה שלכם והטיול, וזהו, הביטוח מופעל. אך מה הביטוח הזה כולל למעשה, ומהו הכיסוי שתקבלו?

את הפוליסה המלאה ניתן לראות ולקרוא באתר האינטרנט של חברת הביטוח הראל, שהיא זו שנותנת לדיינרס את שירות ביטוח נסיעות דיינרס. אך אלו הם עיקרי הפוליסה- הוצאות אשפוז בחו"ל עד תקרה כלשהי, כמפורט בפוליסה, שכר מנתחים, טיפולי חירום בשינים, כיסוי מלא של הטסה רפואית במקרה הצורך, החזר על ביטול נסיעה, בתנאי שנעשה לפחות 21 לפני הנסיעה, החזר על קיצור נסיעה ועוד. כל הסעיפים האלו מוגבלים בסכומי תקרה שמפורטים בפוליסת הביטוח, וניתן לקרוא אותה ולקבל את כל הפרטים והנתונים.

כמו כן, חשוב לדעת שביטוח נסיעות דיינרס, תקף לנסיעות שהן עד לאורך של 55 ימים, ושל תביעה יש סכום השתתפות עצמית בגובה של 100 $. ביטוח נסיעות מטעם כרטיס אשראי, כמו ביטוח נסיעות דיינרס, הוא ביטוח מספק והולם לאנשים שאין להם בעיות בריאותיות מיוחדות, ושלא רואים צרכים מיוחדים שעלולים להתעורר בזמן שהייתם בחו"ל.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות