ביטוח סקי

כדי ליהנות מראש שקט בחופשת הסקי הקרובה חשוב להצטייד בביטוח סקי. רבים חושבים כי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל מעניק להם כיסוי על פציעות העלולות להיגרם במהלך חופשת הסקי ואז, בשעת הצורך, הם עלולים למצוא עצמם ללא כיסוי ביטוחי מתאים לטיפול רפואי בחו"ל ועליהם לעמוד בהוצאות טיפול רפואיות יקרות מאוד.

חברות הביטוח מציעות לישראלים היוצאים לגלוש באתרי הסקי בעולם ביטוח סקי המעניק כיסוי רחב ובעיקר ראש שקט.

אחוז פציעות גבוה
גלישה בסנובורד מהנה מאוד אך כרוכה גם בסיכון גבוה. כמות הפציעות בגלישה על סנובורד היא מהגבוהות בעולם ולכן חשוב לרכוש ביטוח סקי ולקבל כיסוי ביטוחי הולם. לא משנה מה רמת הגולש, גלישה בסנובורד וגלישת סקי רגילה עלולה לגרום לחבלה או פציעה, קלה או חמורה, ולכן ביטוח סקי מעניק כיסוי בגין אשפוז והוצאות רפואיות בחו"ל, חילוץ במידה הצורך, הטסה רפואית לארץ לפי חוות דעת של רופא מומחה. חשוב לדעת כי רוב ביטוחי הסקי אינם מכסים פעילויות המתקיימות במסגרת תחרות אלא רק פעילויות של גלישה והחלקה בשלג.


עיקרי ביטוח סקי

ביטוח סקי נרכש לרוב כהרחבה לביטוח נסיעות לחו"ל תמורת דמי ביטוח נוספים. רכישת הרחבה מסוג ביטוח סקי מבטלת את חריג ספורט החורף המופיע ברוב פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של חברות הביטוח השונות. ביטוח סקי חשוב לא רק בשל טיפולים רפואיים במידה והגולש נפגע במהלך הגלישה אלא גם מענה למקרים בהם מבטלים את הנסיעה בעקבות היעדר שלג באתר הסקי, איחור בהגעה לאתר הסקי בגלל מזג אויר סוער, אובדן ימי גלישה באתר הסקי בגלל מזג אויר סוער, איחור בהגעת ציוד הסקי של הגולש, פינוי אוירי לבית חולים קרוב לאתר הסקי, נכות קבועה בגין תאונת סקי חמורה, מות המבוטח בתאונת סקי, טיפולי שיניים הנגרמים כתוצאה מתאונת סקי בחו"ל, טיפולי פיזיותרפיה, טיפולים משלימים באתר הסקי כתוצאה מתאונה במהלך הגלישה, הטסה רפואית לישראל לאחר קביעה של רופא מומחה.

 

 

 


התאמה אישית

ביטוח סקי משתנה מבחינת סעיפי הכיסוי והפיצוי בין חברות הביטוח. חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולבחור את ביטוח הסקי לא רק על פי המחיר אלא, ובעיקר, לאחר התאמה אישית של הביטוח לצורכי הגולש. גולשים רבים נוטלים על עצמם סיכון רב מכיוון שהם בוחרים במסלולי גלישה שאינם מתאימים לרמתם המקצועית ולכן הם חשופים לפציעות רבות. רכישת ביטוח סקי מקיף ורחב בהתאמה אישית תבטיח לגולש כיסוי ופיצוי המתאים לו ביותר. חשוב להתאים ביטוח סקי לפי אתר הסקי אליו נוסעים מכיוון שיש הבדל ברמת הטיפול הרפואי אותה ניתן לקבל בכל אתר ואתר ובהתאם לכל מדינת יעד אליה יוצאים. התאמה אישית תבטיח לגולש כי הביטוח מתאים למאפייניו האישיים כמו גיל, מצב בריאותי (לדוגמה נשים בהריון, אנשים הסובלים ממחלה כרונית, מבוטח הנוטל כדורים ועוד) ופרמטר נוסף בו יש להתחשב הוא זמן השהות בחו"ל מכיוון שחלק מסעיפי הכיסוי מוגבלים בזמן. ההבדל ברמת המחירים לרוב אינו משמעותי יתר על המידה אך ההבדל בכיסוי ובסעיפי הפיצוי משמעותי ולכן חשוב לקרוא היטב סעיפים אלה ולהשוות בין החלופות השונות.   

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות