ביטוח נסיעות ישראכרט

אם אתם עומדים לפני נסיעה לחו"ל, ואתם נמצאים במצב בריאותי תקין וללא בעיות בריאותיות, כדאי לכם לחשוב ברצינות על הפעלתו של ביטוח נסיעות ישראכרט, שניתן חינם דרך חברת כרטיסי האשראי ללקוחותיה. רבות מחברות האשראי מציעות ביטוחי נסיעות חינם ללקוחותיהן, בתור הטבה כדאית ומשתלמת.

מדוע להפעיל את ביטוח נסיעות ישראכרט?

אנשים רבים חוששים מביטוח נסיעות בסיסי כמו זה שמוצע בחינם דרך חברות האשראי, ומעדיפים לשלם סכומי כסף עבור ביטוחים דרך קופות החולים, חברות הביטוח השונות וגורמים נוספים. אך צריך לדעת, שאת ביטוחי הנסיעות שמציעות חברות האשראי, כמו ביטוח אשראי ישראכרט, למעשה מציעות חברות ביטוח שונות בארץ, אשר עובדות במשותף עם חברת האשראי. חברות הביטוח האלו הן חברות טובות וידועות, שדרכן ניתן לקנות פוליסות ביטוחי נסיעות גם בצורה פרטית, ולקבל פוליסות דומות או אף זהות לאלו שניתנות על ידן ללקוחות חברות הביטוח.

כך שאין ממה לחשוש, וכדאי לדעת שביטוח נסיעות הוא אכן ביטוח חשוב שכדאי מאוד שיהיה כשנוסעים לחו"ל, אך אם אין לכם בעיה מיוחדת, אתם אנשים בריאים שלא נוטים לחלות בצורה פתאומית, וסביר להניח שכלל לא תשמשו בביטוח הנסיעות, ביטוח נסיעות חינמי שמוצע על ידי חברות האשראי, כמו ביטוח נסיעות ישראכרט, הוא מספק לחלוטין עבורכם.

 

מה כולל ביטוח נסיעות ישראכרט?

ראשית יש לדעת שביטוח נסיעות ישראכרט כולל פוליסות שונות וגובה תקרות משתנה בין סוגי הכרטיסים, כך שכדאי לכם לקרוא באתר החברה ולבדוק איזו פוליסה בדיוק תקבלו, בהתאם לכרטיס האשראי שבו אתם מחזיקים. מרבית סוגי הכרטיסים מצריכים הפעלה של ביטוח הנסיעות. מה הכוונה? הכוונה היא שאתם לא יכולים לטוס לחו"ל, ולאחר מכן אחרי בעיה כלשהי לתבוע את חברת האשראי ולבקש החזרי כספים, אם לא הודעתם על נסיעתכם. לכן זכרו יום או יומיים לפני הטיסה, או אם שכחתם אז אפילו בשדה התעופה, להתקשר למספר הטלפון הייעודי, ולהפעיל ביטוח נסיעות ישראכרט. המענה הקולי הוא פעמים רבות אוטומטי, כך שהפרוצדורה אינה מסובכת או ארוכה, ובסופה תקבלו קוד אישור שעליכם לשמור.

פוליסת הביטוח של ביטוח נסיעות ישראכרט היא פוליסה שניתן להשתמש בה ללא הגבלה במספר הנסיעות- כלומר מותר לנסוע כמה פעמים שרוצים או צריכים לחו"ל, ובכל פעם להפעיל מחדש ביטוח נסיעות ישראכרט. ההגבלה היא, שבכל נסיעה ניתן לשהות עד לתקופה של 55 ימים ולא מעבר. הגבלה נוספת היא גילו של האדם המבוטח. ביטוח נסיעות ישראכרט מתאים לאנשים שגילם לא עולה על 75 שנים, והם נמצאים במצב בריאות תקין, כמפורט בפוליסה.

אם אתם רוצים אתם יכולים לקרוא את פרטי הפוליסה של ביטוח נסיעות ישראכרט, ולבדוק האם היא מתאימה לכם. במידה שאתם רוצים להוסיף סעיפים מסוימים, אתם יכולים ליצור קשר עם חברת הביטוח ולקבל ממנה הצעת מחיר עבור תוספת ביטוח עבור ימי נסיעה נוספים לדוגמה (מעבר ל-55 הימים המוצעים), ביטוח עבור ספורט אתגרי, היריון, הוספת בן זוג או ילדים, ועוד.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות