ביטוח נסיעות לאומי קארד

כיום, מרבית האנשים דואגים לרכוש ביטוח נסיעות לפני נסיעתם לחו"ל, וזאת כדי שיהיה להם כיסוי כספי לטיפולים רפואיים ולצרכים רפואיים שעלולים לצוץ בזמן שהייתם בחו"ל. כמו כן, מקרי חירום והטיפול בהם יכולים לעלות סכומים גבוהים של כסף, וביטוח נסיעות מכסה את עלותם. נוסף על כך, גם הציוד שנושא איתו אדם בנסיעתו לחו"ל, יכול להיות שווה ערך רב, ולעתים ערך רגשי גדול. על כל הצרכים האלו עונה ביטוח הנסיעות. ביטוחי נסיעות ניתן לרכוש מגורמים שונים, וניתן גם לקבל ביטוחי נסיעות חינמיים, כמו ביטוח נסיעות לאומי קארד.

כיצד לקבל ביטוח נסיעות לאומי קארד?

אם יש לכם כרטיס אשראי מסוג לאומי קארד בינלאומי, לאומי קארד זהב, לאומי קארד זהב עסקי או לאומי קארד פלטינה, אתם זכאים לקבל ביטוח נסיעות לאומי קארד בחינם, וליהנות מכל ההטבות והסעיפים שבביטוח הנסיעות שלהם. כדי להיות מכוסים על ידי ביטוח נסיעות לאומי קארד, עליכם לפנות למספר הטלפון הרלוונטי לפני הטיסה לחו"ל, לעדכן על טיסתם ולהפעיל את ביטוח נסיעות לאומי קארד. בחלק מן הכרטיסים, צריך להפעיל את ביטוח נסיעות לאומי קארד רק פעם אחת, ובפעמים האחרות הביטוח יופעל בצורה אוטומטית.

ביטוח נסיעות לאומי קארד, ניתן על ידי חברת הביטוח AIG, שהיא חברה ביטוח ותיקה, מקצועית וידועה, שנותנת שירות במגוון רחב של מוצרי ביטוח, כך שהביטוח שאתם מקבלים תחת ביטוח נסיעות לאומי קארד, הוא ביטוח מקצועי וכזה שניתן לסמוך עליו ללא חשש. איזה כיסוי תקבלו דרך ביטוח נסיעות לאומי קארד? החזרים על הוצאות רפואיות בזמן אשפוז בחו"ל, החזרים על ימי אשפוז, שכר מנתחים במקרה שיש צורך לעבור ניתוח בזמן השהייה בחו"ל, כיסוי מלא על הטסה רפואית, החזרים בגבהים שונים על ביטול נסיעה לחו"ל או על קיצורה, החזרים על תאונות וכיסוי מסוים על הכבודה.

כיוון שאת ביטוח נסיעות לאומי קארד אתם מקבלים תחת המטרייה של חברת הביטוח AIG, דעו כי ניתן בהחלט להרחיב את הפוליסה, ולהתאימה לצורכיכם, כך אפשר להשתמש בביטוח נסיעות לאומי קארד שניתן בחינם, ולהוסיף סכום כסף מסוים עבור הרחבות וסעיפים מסוימים שחשובים לכם, ולהגיע למחיר פוליסה שהוא משתלם, כדאי ותחרותי מאוד לעומת ביטוחי נסיעות אחרים שקיימים בשוק.

 

מה כולל ביטוח נסיעות לאומי קארד?

באתר האינטרנט של לאומי קארד, תוכלו לקרוא סדרה של שאלות נפוצות ומידע שימושי חשוב בנוגע לפוליסת הביטוח ביטוח נסיעות לאומי קארד. בין השאלות תמצאו: מה לעשות כאשר נמצאים בחו"ל ונתקלים בבעיה רפואית, מה עושים אם מפספסים טיסה לארץ בגלל אשפוז, מה לעשות במצב שבו יש כאב שיניים, כמה זמן לפני הטיסה לחו"ל יש לרכוש את ביטוח הנסיעות, האם יש צורך בנשיאה פיזית של פוליסת הביטוח לחו"ל, איך להפעיל את ביטוח הנסיעות ביטח נסיעות לאומי קארד, מה לעשות עם שאר בני המשפחה השוהים בחו"ל כאשר אחד מהם מתאשפז בבי"ח, מה עושים אם המטען אבד או נגנב, ועוד שאלות רבות וחשובות, שחשוב לעבור עליהן ולקבל תשובות לפני שנוסעים לחו"ל.ביטוח  AIG  מכסה טיפול שיניים אצל רופא מקומי במקרים של טיפול חירום, עזרה ראשונה ולצורך שיכוך כאבים בשיניים. במקרים אלו, יש לפנות למוקד החירום הרפואי IMA הפועל 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

להפעלת הביטוח לפני כל נסיעה ובירור על חבילות ביטוח וכיסויים נוספים, התקשרו אלינו – 2808* או 03-9277888

בעת אובדן דרכון, יש לדווח למשטרה המקומית על אובדן או גניבת דרכון תוך 24 שעות ממועד גילוי האובדן / גניבה. לאחר מכן, יש לגשת לנציגות הישראלית הקרובה שתנפיק מסמך נסיעה חלופי שישמש כדרכון.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות