ביטוח נסיעות לאומית

ביטוח נסיעות הוא דבר חשוב, שרוב האנשים דואגים לרכוש לפני שהם נוסעים לחו"ל, כיוון שהם יודעים שאם ייאלצו לקבל טיפול רפואי או תרופתי בחו"ל, העלויות יהיו גבוהות, וכדאי שיהיה להם כיסוי של חברת ביטוח אמינה ומקצועית, שתוכל לעזור להם במקרה הצורך. כמו כן, מקרי חירום עלולים לקרות, וכל אדם רוצה שיהיה לו גב שיגן עליו ויעזור לו במקרים האלו.

ביטוחי נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש מכל מיני גורמים וחברות בארץ. כמובן חברות הביטוח השונות מציעות מגוון של פוליסות ביטוחי נסיעות, כמו גם קופות החולים השונות, וגורמים נוספים. בין פוליסות הביטוח של קופות החולים תמצאו את ביטוח נסיעות לאומית, שנקרא גם דרכונית לאומית.

 

קצת על ביטוח נסיעות לאומית

ביטוח הנסיעות של לאומית, שנקרא דרכונית לאומית, הוא ביטוח שמטרתו לתת מענה למבוטחיו בזמן שיש להם צורך כלשהו בחו"ל. הפוליסה של ביטוח נסיעות לאומית כוללת כיסויים למקרים רפואיים שיכולים להתרחש בעקבות מחלה או תאונה.

הכיסויים יכסו ביקור רופא, שהוא אירוע עם עלות נמוכה יחסית, רכישת תרופות, ועד להוצאות אשפוז יקרות ובלתי צפויות בחו"ל.

ביטוח נסיעות לאומית, או בשמו המותגי דרכונית לאומית, כולל גם כיסוי לנזקים מסוימים, לגניבה או לאובדנו של חלק מהרכוש שאיתו נסעתם מן האץ, או אף כולו, ולעתים אפילו נותנת פיצוי במקרה שבו המטען האישי הגיעו באיחור ליעד הטיול של  המבוטח. נוסף על כך, ישנן כמובן הרחבות רבות שניתן לרכוש, וזאת כדי להתאים את פוליסת הביטוח של ביטוח נסיעות לאומית, אישית לכל מבוטח.

 

איך רוכשים ביטוח מתאים?

לפני שאתם מתקשרים כדי להתעניין ולרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לאומית, זכרו לציין בפני נציג השירות כל פרט מידע חשוב בנוגע אליכם, למצבכם הרפואי ולנסיעה לחו"ל. אם לדוגמה אתם מתכננים לעסוק בחו"ל בין השאר בספורט אתגרי, חשוב שתציינו זאת בפני נציג השירות, כיוון שספורט אתגרי אינו קיים בפוליסת ביטוח נסיעות לאומית הבסיסית, ויש צורך להוסיפו כסעיף הרחבה. כמו כן אם את אישה בהיריון, דעי שהפוליסה תסכים לבטח אותך בתור הרחבה, אך רק עד להגיעך לשבוע 30 להריונך.

אם אתם נוסעים עימכם לחו"ל את המחשב הנייד שלכם, דעו שזהו פריט שקורץ מאוד לגנבים ולכייסים, ומכיוון שהוא הפך לפופולארי כל כך בשימוש בכל רחבי העולם, הוכנסה הרחבה מיוחדת עבורו בפוליסת ביטוח נסיעות לאומית. כך שאם אתם אכן מתכוונים להביא איתכם את המחשב הנייד, ציינו זאת בפני נציג השירות, כדי שהוא יוכל להוסיף את הפריט החשוב הזה לכיסוי הפוליסה.

תקופת הביטוח המינימאלית של ביטוח נסיעות לאומית הוא חמישה ימים. אם אתם חיילים משוחררים- דעו כי אתם רשאים לקבל שלושה חודשים של ביטוח בסיסי של ביטוח נסיעות לאומית בחינם, וכל שעליכם לעשות הוא לידע את הלאומית על נסיעתכם, ולבקש לקבל את אותו ביטוח נסיעות חינם. באתר הלאומית תמצאו מידע נוסף רב ומפורט בנוגע לביטוח נסיעות לאומית, למגבלות ולהנחיות השונות, כמו גם קישור לפוליסה המלאה והמפורטת.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות