מכבי ביטוח חו"ל

מכבי שירותי בריאות היא קופת החולים השניה בגודלה בישראל, ומציעה שירותי בריאות למיליוני מבוטחים בישראל. החוק מגדיר שמכבי או כל קופת חולים אחרת בישראל, אחראית על בריאות המבוטח שלה כל עוד הוא נמצא בגבולות ישראל. כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל, הביטוח הרפואי של מכבי אינו חל עלינו, ועלינו לעשות ביטוח ייעודי עבור הנסיעה לחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חשוב מאין כמוהו. בנסיעות לחו"ל, יכולות לקרות הרבה תקלות חס וחלילה, והדבר האחרון שאנחנו רוצים זה להיתקע בארץ זרה במצב קשה, ללא יכולת לקבל שירות רפואי, או עם יכולת לקבל שירות רפואי, אבל בעלויות שאנחנו לא מסוגלים בכלל לדמיין. כיום, אפשר במחיר של דולר ליום לעשות ביטוח עבור כל תקופת הנסיעה שלנו לחו"ל. אם אתם נוסעים לחופשה ממוצעת של שבוע ימים, זה יעלה לכם רק שבעה דולרים, או בסביבות העשרים וחמישה שקלים חדשים. ביטוח נסיעות לחו"ל הינו מותאם גם למגוון התקלות והפציעות שאנחנו עלולים לחוות בחו"ל. כך למשל, כולל הטיפול שירותי הטסה, שירותי חילוץ במסוק וכדומה.


האם כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל במכבי?

מכבי ביטוח חו"ל מציע פוליסת ביטוח לנוסעים לחו"ל. כמו מכבי ישנן עוד חברות ביטוח רבות וכן קופות חולים אחרות המציעות ביטוח לחו"ל לכלל הציבור בארץ. השיקול במי לבחור צריך להיות מבוסס על בחינה מדוקדקת של היקף הביטוח שמציעה החברה. על אף שמרביתנו לא טורח בכלל לבדוק את כיסוי הפוליסה, ההבדלים בין הפוליסות קיימים, ולפעמים הם יכולים להיות גדולים. עליכם לבדוק שהפוליסה שלכם כוללת כיסוי המותאם לסוג הטיול שלכם. כך למשל, אם אתם נוסעים לעשות טראקים בתאילנד, אתם רוצים שהפוליסה שלכם תכלול חילוץ באמצעות מסוק, ואם אתם נוסעים לחופשה בברצלונה, חילוץ באמצעות מסוק זה לא בדיוק משהו שצריך לעניין אתכם. עליכם לבדוק היטב מה כוללת הפוליסה שמציעה מכבי, האם זה מתאים לכם, האם זה כולל את כל מה שאתם צריכים, ומה העלות של הפוליסה. פערי המחירים בין הפוליסות השונות הוא שולי, ובחישוב של שבעה או אפילו חודש ימי טיול, הפער הוא לא משמעותי, אך תוספת הכיסוי שאתם יכולים לקבל תמורת עוד מספר עשרות אגורות ליום יכול להיות בהחלט משמעותי.


מה לגבי ביטוח בחברות ביטוח רגילות?

 כאמור, גם חברות ביטוח רגילות כמו כלל, מנורה, שירביט וכדומה, מציעים פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, ואתם בהחלט יכולים לבחור בפוליסות אלה. אם אתם לקוחות של מכבי בארץ, ייתכן ותוכלו לקבל ממכבי פוליסה במחיר נמוך על אף שהיא כוללת כיסוי רחב יותר ממה שמציעות חברות הביטוח. אם אתם לא לקוחות מכבי, כדאי לכם לבדוק את השירות בקופת החולים שלכם. כל קופת חולים מציעה ביטוח לחו"ל לכלל הציבור, אך עבור הלקוחות שלה עצמה היא מציעה את הביטוח בתנאים מועדפים. חברות ביטוח רגילות יודעות את זה, ורוצות להתחרות בקופות החולים, ולכן גם הן מציעות חבילות טובות במחירים טובים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבל את המידע מכל הגורמים ולבצע השוואה יסודית.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות