ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים

מהו ביטוח דרכונאים? זוהי תכנית ביטוח של מכבי אשר מיועדת לתושבים חוזרים, ולאנשים אחרים שחוק הבריאות אינו תקף לגביהם. התכנית מאפשרת מתן לקבל שירותים רפואיים שונים בארץ בלבד. למעשה התכנית מחליפה את חוק הבריאות הממלכתי שחל על כל תושבי ישראל, ומקנה שירות בסיסי של סל טיפולים, אשפוזים, תרופות ועוד.

איזה אנשים יכולים להצטרף לתכנית ביטוח דרכונאים?

תיירים, דיפלומטים השוהים בישראל לתקופה ארוכה, סטודנטים שבאים ללמוד בישראל, ואנשים אחרים ששוהים בישראל על פי חוק, אך אינם מעוניינים לקבל מעמד של תושב ישראל. כמו כן אזרחי ישראל ששהו שנים ארוכות בחו"ל ואיבדו את מעמד ה"תושב" שלהם, ילדים שאומצו לישראל וטרם קיבלו תעודת זהות, ומקרים נוספים בהם אנשים לא מקבלים מעמד תושב.

לאנשים שרוכשים את ביטוח הבריאות דרכונאים, יש צורך ברכישת ביטוח נסיעות ככל אדם אחר, כאשר הם נוסעים לחו"ל לחופשה, לביקור משפחתי או למטרה אחרת. ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים, הוא ביטוח שנותן מגוון של כיסויים שמגנים על המבוטחים בזמן השהייה בחו"ל.

 

 

מה כולל ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים?

הביטוח כולל סעיפים רבים, שאותם ניתן לקרוא בפוליסה המלאה באתר מכבי, על ידי חיפוש פשוט תחת המילים ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים. בין השאר, בפוליסה תמצאו כיסוי על הוצאות אשפוז, ועל הוצאות רפואיות שאינן במסגרת אשפוז, כיסוי על מלווה והוצאות נלוות לאשפוז המבוטח, כיסוי מלא של העברת הגופה לישראל במקרה חלילה של מות המבוטח, כיסוי מלא של העברה אווירית מהירה לישראל לצורך קבלת טיפול בישראל, כיסוי על טיפולי שיניים במקרי חירום, וטיפול עזרה ראשונה לשיכוך הכאבים, כיסוי במקרה חירום של חילוץ אווירי או ימי, כיסוי על המשך הטיפול בישראל, כיסוי על שינוי פתאומי של מחלה קיימת שבגללו היה צורך הכרחי בטיפול חירום בחו"ל, ועוד מגוון רחב של כיסויים שונים.

 

מכבי דרכונאים היא תכנית ביטוח בריאות מיוחדת, ולמי שמבוטח בה ועומד לנסוע לחו"ל כדאי לחשוב על ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים, כדי להבטיח שגם בחו"ל הוא יקבל שירות רפואי הולם, מקצועי וברמה האפשרית הגבוהה ביותר. את הביטוח ניתן לרכוש דרך מוקדי השירות הטלפוני של קופת חולים מכבי, ואת הפוליסה המלאה ניתן לראות דרך האתר. את הביטוח יש לרכוש לפני הנסיעה לחו"ל.

 

כמו כן, ישנם מספר סעיפים שניתן להוסיף לביטוח נסיעות מכבי דרכונאים, כדי להרחיב את פוליסת הביטוח ולהתאימה למבוטח ולצרכיו. כך למשל ניתן להוסיף סעיף פופולארי מאוד, שהוא סעיף ביטוח למחשב נייד. זהו סעיף שלא היה קיים עד לפני כמה שנים, ועם הפיכת המחשבים הניידים לפופולאריים יותר ויותר בשנים האחרונות, הוא הפך לסעיף חשוב שאנשים מעוניינים בו וצריכים אותו.

 

סעיף נוסף שאפשר להוסיף לביטוח נסיעות מכבי דרכונאים הוא ביטוח שכולל כיסוי גם לספורט אתגרי מסוגים שונים כמו רפטינג, סנפלינג, בנג'י, טיפוס הרים, גלישת הרים ועוד. על כל התוספות האלו יש להודיע מראש ולבצע את הרחבת הפוליסה של ביטוח נסיעות מכבי דרכונאים לפני שיוצאים לדרך.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות