ביטוח נסיעות מאוחדת

מהו ביטוח נסיעות? ביטוח נסיעות מגן עליכם בזמן שהות בחו"ל, ומכסה עלויות שונות שקשורות בטיפולים ושירותים בריאותיים, ועוד. ביטוח נסיעות איכותי יכול לעזור במידה רבה מאוד, ולכסות עלויות שללא ביטוח יכולות להגיע לסכומים גבוהים מאוד של כסף. כיום רוב האנשים רוכשים ביטוח נסיעות לפני נסיעתם לחו"ל, כדי להיות בטוחים ורגועים ולדעת שהם מוגנים.

ביטוחי נסיעות ניתן לקנות דרך חברות הביטוח, שירותי הבריאות השונים, ועוד. בין קופות החולים, תמצאו את שירותי בריאות מאוחדת, שמציעה לחברי קופת החולים ביטוח נסיעות מאוחדת מטעם חברת הראל- מבין חברות הביטוח המובילות בישראל בתחומי ביטוח שונים. ביטוח נסיעות מאוחדת מציע כמה מסלולי ביטוח נסיעות, בשם דרכון כסף, דרכון זהב, דרכון כחול ודרכון אקסטרים- כשכל מסלול מתאים לצרכים שונים של לקוחות הנוסעים לחו"ל.

מומלץ לקרוא את פוליסות הביטוח של ביטוח נסיעות מאוחדת לפני שנוסעים לחו"ל, ולהחליט על הפוליסה שמתאימה לכם ביותר, ולאופי הטיול שאתם מתכננים. את הביטוח רוכשים באמצעות הטלפון- מתקשרים למוקד מאוחדת ומזמינים את פוליסת ביטוח נסיעות מאוחדת לפני הנסיעה לחו"ל, ואפשר להיות רגועים ובטוחים.

מבחינת המחירים, יש הבדל בין הסוגים השונים של מסלולי הביטוח, כשמסלול דרכון כחול הוא הזול ביותר, ומסלול דרכון זהב הוא היקר מכולם. לכולם ניתן להוסיף כיסויים מיוחדים, כמו כיסוי לספורט חורף, כיסוי להטסה רפואית, כיסוי להיריון ועוד.

כמו כן,חשוב לדעת שמסלולי הביטוח של ביטוח נסיעות מאוחדת דרכון כחול ודרכון כסף, הם מסלולי ביטוח שמיועדים לאנשים בריאים, ולכן אם יש לכם בעיה רפואית כרונית כלשהי, או בעיה שאתם יודעים עליה, וודאי שאתם יכולים להיות מבוטחים במסלולים האלו, או לחילופין בחרו במסלול אחר. אם יתברר בשעת צורך שאינכם עומדים בדרישות הפוליסה, לא יהיה כיסוי עבורכם, והדבר יכול להוביל לעגמת נפש רבה.

מסלול הביטוח ביטוח נסיעות מאוחדת שנקרא דרכון זהב, מיועד גם למבוטחים בעלי מצב רפואי כלשהו- כמו למשל אנשים שיש להם מחלה כלשהי, אך היא אינה מונעת מהם טיסה לחו"ל, או נשים בהיריון. בדקו בדיוק מהם התנאים, והרחיבו את גבולות הכיסוי אם אתם חשים שיש בכך צורך. ומהי אותה הטסה רפואית לישראל? זהו כיסוי שיכסה העברה מלווה בציוד רפואי ובצוות רפואי, במקרה הצורך. ההרחבה הזאת חשובה, ויכולה לחסוך סכומים גדולים של כסף.

מסלול הביטוח ביטוח נסיעות מאוחדת דרכון אקסטרים, מיועד לאנשים בריאים, שנוסעים לטיול ארוך בחו"ל, או לטיולים שכוללים פעילויות אקסטרים שונות, כמו ראפטינג, באנג'י, טיפוסי הרים, גלישת צוקים ועוד. כמו כן, הכיסוי מכסה את המטען של הנוסעים, הטסה רפואית במקרה הצורך, וחילוץ סקי לעת צרה. אם אכן אתם מתכוונים לטייל ולשלב בטיול ספורט אקסטרים, הביטוח הזה מיועד לכן, ובכל מקרה מומלץ לברר בדיוק מהן הפעילויות שהפוליסה מכסה. ישנו מגוון רחב של פעילויות אקסטרים שניתן לעשות, וחשוב לוודא שהפעילויות האלו אכן נכללות בביטוח הנסיעות של ביטוח נסיעות מאוחדת. ביטוח זה הוא מיוחד, ומתאים מאוד לתרמילאים שנוסעים לתקופה ארוכה, כמו למשל לטיול שאחרי צבא, לאנשים שיוצאים פעמים רבות לחופשות סקי, ולמטיילים הרפתקנים שאוהבים לנסות דברים חדשים.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות