ביטוח נסיעות מגדל

חברת מגדל, הינה אחת מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. החברה מציעה את ביטוח נסיעות מגדל, ביטוח נסיעות מקיף, רציני ואמין. ביטוח נסיעות מגן במקרה של אירועים לא נעימים שיכולים להתרחש במהלך הטיול בחו"ל. תפקידו של הביטוח לכסות הוצאות כספיות שיכולות להגיע לסכומים גבוהים מאוד, ולמנוע עוגמת נפש רבה במקרה של חוסר ביטוח או במקרה של ביטוח לא מתאים. ביטוח נסיעות הינו ביטוח חשוב שחובה לרכוש לפני כל נסיעה לחו"ל.

ביטוח נסיעות מגדל כולל שני חלקים עיקריים- כיסוי להוצאות על בעיות בריאותיות ושירותים רפואיים שיש לעבור בצורה לא צפויה בזמן השהייה בחו"ל  וכן כיסוי שקשור למטען האישי שכל אדם נושא עימו בזמן טיולים לחו"ל- אבדן או נזק שעלול לקרות לאותו מטען. חשוב לוודא שפוליסת הביטוח של ביטוח הנסיעות שאתם רוכשים מתאים לאופי הטיול שלכם ולפעילויות המתוכננות שלכם. לשם כך מומלץ לקרוא את עיקרי הפוליסה לפני הרכישה, או לשוחח עם סוכן הביטוח ולבדוק את הפרטים החשובים.

חברת הביטוח מגדל, מציעה את ביטוח נסיעות מגדל, בכמה מסלולים. המסלול הראשון נקרא מגדל מסע עולמי, והוא ביטוח נסיעות בסיסי יחסית, שמעניק כיסוי להוצאות רפואיות שונות, החזרים על קיצור הנסיעה או ביטולה, ביטוח צד גימל, ביטוח כבודה וביטוח על מוות או מקרה של נכות מלאה חלילה.

הביטוח השני שמציע ביטוח נסיעות מגדל, נקרא מגדל מסע עולמי זהב- מעין שדרוג של מגדל מסע עולמי. במסלול הביטוח הזה הכיסוי המקסימאלי גבוה יותר, וישנם כל הכיסויים שכלולים בביטוח מגדל מסע עולמי. המסלול השלישי שמציע ביטוח נסיעות מגדל, נקרא מגדל מסע עולמי פלטינום- ובו הכיסוי המקסימאלי גבוה מאוד- עד מיליון דולר.

היתרונות של המסלולים שמציע ביטוח נסיעות מגדל, הוא שכל אחד יכול לבחור את המסלול שמתאים לו, ואת גובה הכיסוי שהוא רוצה שיהיה לו. כמו כן, ניתן להרחיב את פוליסת הביטוח לתחומים נוספים- כיסוי נרחב יותר לרכוש כמו למסרטת וידאו, למחשב אישי נייד, לטלפון סלולארי ועוד. נוסף על כך, ניתן לרכוש הרכבה נוספת של הכיסוי, לספורט חורף, ספורט אתגרי, היריון ועוד.

כדי לרכוש ביטוח נסיעות מגדל יש ליצור קשר עם סוכן ביטוח של חברת מגדל, או ליצור איתם קשר דרך אתר האינטרנט, שבו גם ניתן לקרוא מידע חשוב בנוגע לפוליסת הביטוח. כמו כן, יש לזכור שצריך ליידע את סוכן הביטוח על בעיות רפואיות אם יש לכם כאלו, ועל מצבכם הבריאותי אם הוא דורש הצהרה כלשהי. אם אתם נמצאים במצב בריאותי שדורש הצהרה שכזאת, חשוב שתדעו שאם לא תספרו על מצבכם הבריאותי, ייתכן שפוליסת הביטוח לא תכסה אתכם, והדבר יכול לגרום לבעיות רבות.

את פוליסת הביטוח של ביטוח נסיעות מגדל, יש לרכוש טרם היציאה לחו"ל. כמו כן חשוב לדעת, שאם אתם רוכשים את הביטוח דרך אתר האינטרנט של החברה, לא תוכלו להוסיף כיסויים מיוחדים, ותוכלו לרכוש רק מסלולים ידועים מראש. אם אתם רוצים להוסיף כיסויים נוספים לפוליסה, או להתייעץ עם סוכן ביטוח- עליכם ליצור איתם קשר דרך סוכן ביטוח או דרך הטלפון, והם ישמחו לעזור לכם.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות