ביטוח נסיעות ויזה כאל

ביטוח נסיעות הוא ביטוח שרוכשים לפני נסיעה לחו"ל, והוא ביטוח שמגן עליכם בזמן השהייה בחו"ל, ועוזר במקרים שבהם אתם זקוקים לטיפול רפואי או עזרה בתחומים שונים. בחו"ל אתם נמצאים בארץ לא מוכרת, שבה מדברים בשפה שונה, וגם הטיפולים והבירוקרטיה שונים ולכן כדאי שיהיה לכם ביטוח נסיעות שמכסה כמה שיותר מקרים אפשריים. את ביטוח הנסיעות ניתן לרכוש מגורמים שונים, ובהם חברות הביטוח וחברות האשראי. ויזה כאל מציעה את ביטוח נסיעות ויזה כאל.

למי מיועד ביטוח הנסיעות של ויזה כאל?

ביטוח נסיעות רגיל או סטנדרטי, הוא ביטוח שמיועד לאנשים שאין להם איזושהי מחלה ידועה, שגילם נמוך מגיל 85, ושאין להם צרכים רפואיים ידועים מראש. לאנשים כאלו פוליסת הביטוח תכלול הוצאות אשפוז שונות, תרופות, ביטול הנסיעה או קיצורה ודברים נוספים. סכום הביטוח משתנה מחברה לחברה ומסוג פוליסה אחת לרעותה, ולפני שרוכשים את ביטוח הנסיעות מומלץ לעשות סקר קצר ולבדוק היכן תקבלו את ביטוח הנסיעות שמתאים לכם ולחופשתכם ביותר.

חברת האשראי כאל, מציעה ביטוח נסיעות ויזה כאל חינם, ללקוחותיה הנוסעים לחו"ל, כל שעליהם לעשות הוא להתקשר לחברת האשראי ולהפעיל את ביטוח הנסיעות שלהם. כאל מציעה ביטוח נסיעות חינם ללקוחות ויזה, דיינרס ומאסטר כארד. כך שאם יש לכם כרטיס אשראי שהוא אחד מהמותגים האלו, דעו שאתם יכולים לקבל ביטוח נסיעות בחינם מכאל.

 

מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות ויזה כאל?

הפוליסה כוללת הוצאות של אשפוז בחו"ל עד לגובה של 335 אלף דולרים, עד ל1,600 דולר ליום, שכר מנתחים עד לגובה של 15 אלף דולר, טיפולי חירום בשיניים עד לסכום של 600 דולר, כיסוי מלא של הטסה רפואית במקרה הצורך, ביטול נסיעה בתנאים מסוימים, ועד לגובה של 800 דולר. לפוליסה יש מגבלות שונות כמו כיסוי עד ל-55 ימים רצופים, והשתתפות עצמית בגובה של 100 דולר לכל תביעה.כ

 

כיצד לקבל את הביטוח?

כדי להפעיל את הפוליסה ולקבל את ביטוח נסיעות ויזה כאל, כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר המיועד לפני שאתם טסים לחו"ל, ולבקש להפעיל את ביטוח הנסיעות שלכם. את פוליסת הביטוח תוכלו לראות ולקרוא את פרטיה באתרה של חברת הביטוח הראל. ביטוח נסיעות כמו זה של ביטוח נסיעות ויזה כאל, הוא אמנם ביטוח בסיסי למדי, אך הוא מתאים מאוד לאנשים בריאים שנוסעים לחופשה רגילה וקצרה בחו"ל, ואינם מעוניינים להוציא סכומי כסף נוספים על ביטוח נסיעות.

כמו כן, ביטוח נסיעות ויזה כאל מתאים לאנשים שצריכים לנסוע לחו"ל בפתאומיות, ולכן אין להם זמן לבצע סקר שוק בין חברות הביטוח השונות וסוגי ביטוחי הנסיעות. על ידי הפעלת ביטוח נסיעות ויזה כאל, אנשים כאלו יכולים להיות בטוחים, ולדעת שיש להם ביטוח נסיעות בסיסי ומספק במקרה הצורך. כמו כן, העובדה שהראל, שהיא חברת ביטוח נסיעות ידועה ומוכרת, היא שעומדת מאחורי ביטוח נסיעות ויזה כאל, מראה שהביטוח הוא לגיטימי ובטוח לגמרי. ולכן אנשים רבים שיש להם כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מעדיפים להפעיל ביטוח נסיעות ויזה כאל כאשר הם נוסעים לחו"ל.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות