ליסינג מימוני

כמה פעמים נסעתם ברכב שלכם ועיניכם נצצו למראה מכוניות חדשות ויוקרתיות על הכביש? חלומו של כל נהג הוא שדרוג חווית הנהיגה באמצעות רכישת רכב חדש, שהניילונים עדיין מכסים את מושביו. לרובנו, החלום הופך כמעט לבלתי אפשרי לנוכח המחירים הגבוהים שעלולים להגיע לסכומי עתק. הודות לשיטת ליסינג מימוני גם אתם יכולים להרשות לעצמכם לנסוע ברכב חדש ללא צורך לרוקן את חשבון הבנק.

מהו ליסינג מימוני?
ליסינג מימוני הוא מסלול מימון אידיאלי, באמצעות מתן הלוואה לרכישת רכב חדש מחברות הליסינג. את העסקה שמאפשרת ללקוח לנהוג במכונית חדשה מבלי לשלם סכום חד פעמי גבוה, ניתן לחלק למספר תשלומים נוחים ולתקופה מוסכמת מראש על שני הצדדים. בעסקת ליסינג מימוני המכונית בבעלות החברה ורק במועד החזרת כל יתרת ההלוואה הרכב עובר לבעלות הלווה. בנוסף, לאחר מספר שנים הלקוח יכול בקלות לשדרג את רכבו למודל מתקדם יותר ולחזור במהירות לכביש עם מכונית חדשה ויוקרתית.

כיצד ניתן  להצטרף למסלול ליסינג מימוני?
לקוח המעוניין להצטרף למסלול ליסינג מימוני שוכר את הרכב מאחת מחברות הליסינג לתקופה מוגדרת בטווח של מינימום 36 חודשים עד מקסימום 60 חודשים. לרוב, מתבקש הלקוח לשלם מקדמה לצד דמי השכירות החודשיים, שנקבעים בהתאם לתקופת המימון, עלות הרכב לחברה ואחוזי הריבית על העסקה. בתום מועד העסקה, הלקוח רוכש את הרכב מהחברה בתמורה לאחוז אחד ממחיר הרכישה.

למי זה מתאים?
שיטת ליסינג מימון לרכב מתאימה ללקוחות פרטיים הזקוקים להלוואה לרכישת מכונית חדשה ולא מעוניינים לרכוש אותה במחיר גבוה ישירות מהיבואן. כמו כן, המסלול מתאים ללקוחות עסקיים ועוסקים מורשים, שבעקבות העסקה זכאים להטבות מס בכפוף לתקנות שנקבעו. כך, בגין התשלומים על הרכב, חברות המימון השונות יפיקו מדי חודש חשבוניות ללקוח.

מי מטפל ברכב?
שיטת ליסינג מימוני הינה רק הלוואה לרכישת המכונית ובשל כך מחויב הלקוח לעמוד בהוצאות אחזקת הרכב, בהן: ביטוח רכב, דלק, תיקונים וכו'. חשוב לציין כי בחירת המוסך וחברת הביטוח נתונה בידי הלקוח.

איזה רכבים ניתן לרכוש?
עסקת ליסינג מימוני לא אפשרית לכל המכוניות החדשות הקיימות בשוק, אלא לרכבים נפוצים בישראל, לרוב מקבוצת רישוי 2.

טיפים לבחירת ליסינג מימוני:
- יש לזכור כי התחייבות לתקופות קצרות לרוב מסתכמות בעלות גבוהה יותר.
– הקפידו לקרוא בעיון את האותיות הקטנות בעסקה בדגש על ההגבלות השונות.
– יש לשים לב לגובה העמלות ולתנאים נוספים מגבילים בגין ביטול מוקדם של העסקה.
– מומלץ לסגור עסקה בחברה שקובעת השתתפות עצמית נמוכה ביחס למתחרות, במקרים שונים של תקלות הנגרמות לרכב.
– יש לוודא מראש את כל הפרטים אודות הרכב אותו אתם שוכרים, כולל תכולת אביזריו.
– בעת סגירת העסקה, ודאו שוב על אפשרויות התשלום השונות: האם יש צורך לשלם מקדמה, מהו התשלום בתום תקופת העסקה וכו'. 
– חברות ליסינג שונות מציעות עסקות גמישות ללקוח, במסגרתן ניתן לשלם מקדמה או תשלום סופי על סכום גבוה יחסית ובכך לצמצם בעלויות החודשיות.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y