חברות ליסינג

מהו ליסינג?

ליסינג הוא שמה של שיטה שבה חוכרים רכב לתקופת מסוימת. כך אפשר ליהנות משימוש ברכב חדש, ללא צורך ברכישתו. כמו כן, בשימוש ברכב מאחת מני רבות חברות ליסינג פעילות, ניתן אף להחליף את הרכב בכל כמה שנים, וכך להמשיך ליהנות מרכב חדש, על כל יתרונותיו.

ישנם סוגים שונים של ליסינג, ביניהם ניתן למצוא ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני וליסינג פרטי. בישראל רוב הליסינג הוא ליסינג תפעולי- שבמסגרתו חברות רוכשות מכוניות עבור עובדיהן מחברות ליסינג, כשדרוג של תנאיהם, וכהטבה לעובדים.

אפשר גם להשתמש בשירותיהן של חברות ליסינג לשם קבלת רכב, גם בצורה פרטית. מחיר של רכב ברכישה דרך חברת ליסינג הוא הרבה יותר זול ממחירו של רכב חדש, ולא כמו בשיטה של השכרת רכב, יודעים בדיוק מהו עברו של הרכב, ושהוא רכב חדש וללא תאונות ובעיות בעברו. חברות ליסינג מוכרות את הרכבים שהיו בשימוש בחברות השונות, במחירים משתלמים מאוד. מדובר ברכבים חדשים בני כמה שנים- לרוב עד שלוש שנים בלבד.

 

מה מציעות חברות הליסינג?

חברות רבות בשוק משתמשות בשירותיהן של חברות ליסינג, לשם קבלה של ליסינג רכב תפעולי. כך הן נותנות לעובדיהן הטבה משמעותית בדמות רכב, וכל ההוצאות הנלוות- הוצאות דלק, טיפולים שונים, ביטוחים, שירות שטיפה לרכב ועוד שירותים שונים. המחיר של ההוצאה על הרכב מגולם במשכורת העובד בצורה כזו או אחרת, ולרוב העובדים שמחים מאוד על האפשרות לקבל רכב חדש לחלוטין, ולא לדאוג לתשלומים השוטפים שכרוכים בהחזקתו של רכב.

חברות ליסינג, הן חברות שעוסקות בהחכרה של נכסים שונים, לרוב רכבים. בארץ קיימות חברות ליסינג רבות, והן מציעות עסקות שונות האחת מהשנייה, בהתאם לתנאים שעליהן הן מחליטות מול הלקוח שלהן- הפרטי, העסקי וכו'. מה שמשותף לכל העסקות הוא, שבכולן הבעלים של הנכס הם חברות הליסינג, והן נותנות את הנכס למשתמש, לתקופה שנקבעת מראש. כאשר מדובר ברכבים, הרכב נשאר רשום על שמה של חברת הליסינג, והיא נותנת אותו למשתמש לתקופה מסוימת. לרוב, ברכבים, חברות ליסינג מציעות עסקות שבהן אחרי שלוש שנים הרכב חוזר לחברת הליסינג, והמשתמש מקבל ממנה רכב חדש נוסף.

 

האפשרויות השונות בליסינג

בליסינג פרטי, לרוב אחרי שלוש שנים חברות ליסינג רבות יציעו למשתמש לרכוש את הרכב- על ידי השלמה של סכום כסף מסוים שנשאר, או להחזיר את הרכב לחברה ולקבל חדש, או להחזירו ולסיים את ההתקשרות עם אותה חברת ליסינג. כיום מרבית העסקות שמבצעות חברות הליסינג בארץ, הן עסקאות עם חברות, ולא עם אנשים פרטיים.

היתרון הגדול שבשימוש ברכבים דרך חברות ליסינג, הוא שאנשים פרטים ועסקים יכולים לקבל רכבים שדרושים להם במהירות, וזאת מבלי להוציא סכומי כסף גדולים. אנשים שאינם מסוגלים לרכוש רכב, יכולים לקבל רכב בתנאים טובים מחברת ליסינג, ללא צורך בהוצאה ראשונית גדולה, ולשלם בהמשך תשלומים חודשיים שבהם קל יותר לעמוד. כמו כן, חברות עסקיות שמשתמשות בשירותיהן של חברות ליסינג, מקבלות הטבות מס מסוימות, וגם מסוגלות לתת הטבות איכותיות לעובדיהן, מבלי להעלות להם את המשכורת.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y