אמפא ליסינג

אמפא ליסינג, או בשמה החדש פסיפיק, היא חברה שמתמחה בליסינג של רכבים- הן מימוני והן תפעולי, ובהשכרת רכב. אמפא ליסינג היא חברה שפעילה בישראל יותר מ-15 שנים, ועם השנים התפתחה והפכה לחברה מוכרת בעלת מוניטין חיובי. באמפא ניתן למצוא מנהלי תיקי לקוחות אשר מסוגלים להתאים עסקאות ספציפיות לכל לקוח, על פי צרכיו.  אמפא ליסינג עוסקת במגזר העסקי ובמגזר הפרטי, ועד היום נתנה שירות בעשרות אלפי עסקות רכב שונות.

קצת על קבוצת אמפא

פסיפיק, ששמה עד לא מזמן היה אמפא, היא חלק מקבוצת אמפא. קבוצת אמפא נוסדה בשנת 1933, וכוללת מלבד אמפא ליסינג, עוד חברות בתחומים שונים. כיום היא עובדת בתחומי הנדל"ן, אשראי ומימון לעסקים, פיתוח וייצור של מוצרי צריכה, ובתחום התעשייה. קבוצת אמפא היא בעליהן של שתי חברות שנותנות שירותי שיווק- אמפא שירות ואמקור אינטרנשיונל. לקבוצת אמפא כמה זרועות- אמפא נדל"ן, אשר בבעלותה נכסים רבים במרכז הארץ, ובשליטתה מספר חברות, אמפא קפיטל, זרוע השירותים הפיננסיים, כוללת את אמפא ליס שנותנת שירותי ליסינג ועוד. כמו כן, בבעלותה של  חברת אמפא כ-50 אחוזים מחברת אמרז, שהיא היצרנית הגדולה בישראל לאריזות פלסטיק.

 

ליסינג תפעולי באמפא ליסינג

אמפא ליסינג מציעה שירות אמין ומקצועי של ליסינג תפעולי. יש שמתלבטים בין ליסינג תפעולי לליסינג מימוני, כאשר ההבדל המהותי הוא שבליסינג תפעולי מקבלים שירותים נלווים לרכבים- שירותי טיפול וניהול של צי הרכב של החברה. כאשר פונים לחברת אמפא ליסינג מומלץ להתייעץ עימם, ולראות איזה מסלול הוא המתאים לכם ולחברה ביותר. למעשה, ניתן לחשוב על ליסינג תפעולי כעל השכרת רכב לתקופה ארוכה- לרוב לשלוש שנים. אין צורך לטפל בתיקוני הרכב, בטיפולים הדרושים לו, באגרות הרישוי והביטוח, ובגורמים רבים נוספים. בכל אלו מטפלת חברת הליסינג- במקרה זה אמפא ליסינג. במשך כל הזמן ההתקשרות עם חברת הליסינג- כלומר במשך כל הזמן העסקה, הרכב נשאר רשום על שמה של חברת הליסינג.

חברות רבות בשוק בוחרות באופציה של ליסינג תפעולי, כיוון שהם אינם רוצים לרכוש רכבים רבים, אלא לקבל לרכבים למשך תקופת זמן מוגבלת, ולאחר תקופה זו להחליפם לרכב מדגם חדש. נוסף על הרכב עצמו, מתאפשרת רכישה של חבילת הטבות ושירותים שיכולה להשתנות בין חברה לחברה, ולהתאים לצרכים האישיים שלה. יש חברות שמעוניינות לקבל שירותים רבים נוספים, ויש כאלו שמעדיפות חבילות מינימאליות יותר. לכל צורך או רצון ניתן למצוא פיתרון בחברת אגפא ליסינג, כיוון שניתן להתאים את החוזה והעסקה לחברה הספציפית.

 

ליסינג מימוני בחברת אגפא ליסינג

משמעותה של המילה ליסינג הוא השכרה או החכרה- בעזרת הליסינג ניתן להחכיר נכסים או ציוד. ליסינג מימוני בעזרת חברת ליסינג מאפשר לאנשים פרטיים או ללקוחות עסקיים לרכוש רכבים מבלי לקחת הלוואה מהבנק או לחילופין להוציא סכום גדול של כסף בבת אחת. על ידי שימוש בליסינג מימוני משלמים סכום כלשהו בתור מקדמה- כשגם הסכום הזה יכול להיות גבוה יותר או נמוך על פי העדפת הלקוח, ולאחר מכן משלמים את שאר הסכום בתשלומים חודשיים קבועים מראש. בליסינג המימוני של אגפא ליסינג, פורסים לרוב את התשלומים לחמש שנים. בסוף התקופה, לקוח של אגפא ליסינג יכול לבחור האם לרכוש את הרכב בסכום שנקבע בזמן חתימה העסקה, או להחזירו לחברה.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y