אוויס ליסינג

אוויס (Avis) היא חברת רכב מהמובילות בישראל. אוויס ליסינג מציעה שירותים רבים, בהם השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג תפעולי ומימוני, מכירת רכב מיד ראשונה ועוד. השירות שאוויס מתחייבת לו הוא שירות מקצועי ואמין, והיא נמצאת בכל רחבי הארץ, בסניפים רבים. החברה פועלת בישראל החל מתחילת שנות השישים, ובשנת 1993 הפכה לחברה ציבורית שנסחרת בבורסה לניירות ערך שבת"א.

שירותים שמציעה אוויס ליסינג

אוויס ליסינג מציעה שירותים רבים, ולפניכם סקירה קצרה שלהם: השכרת רכב- לאוויס ליסינג מבחר רחב של כלי רכב, פרטיים ומסחריים, כולם רכבים חדשים מהשנים האחרונות, הניתנים להשכרה באחד מ-27 הסניפים השונים שניתן למצוא בכל רחבי הארץ. כאשר שוכרים רכב מאוויס, מקבלים שירות חירום שפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, שירות לקוחות ללקוחות מועדפים, ומערכת אלחוטית שמאפשר את החזרת הרכב בשדה התעופה בן גוריון בתוך שישים שניות בלבד. חברת אוויס נחשבת לחברת השכרת הרכב המובילה בעולם, כך שניתן לשכור רכב לחופשה בחו"ל דרך מוקד הזמנות או סוכני הנסיעות השונים.

ליסינג מימוני דרך אוויס ליסינג

אוויס ליסינג מציעה כמה אפשרויות לליסינג של רכבים. ליסינג מימוני- בליסינג מימוני התשלום החודשי נמוך, וכך גם הריבית, ניתן לקבל חבילות שירות ממוסכים מורשים ומקצועיים, אין עמלות על פתיחת תיק, או עמלות אשראי, וקיימת התחייבות של אוויס ליסינג לקבלה של מחיר מחירון על הרכב, בסוף החוזה ובסיום תקופת הליסינג על הרכב.

מהו בעצם ליסינג מימוני, כמו זה שמציעה אוויס ליסינג? ליסינג מימוני הוא מעין קבלה של הלוואה מחברת הליסינג, למטרה של רכישת רכב חדש. הרכב לא עובר לבעלות הלקוח עד שהוא מסיים לשלם על הרכב. הצד התפעולי אינו מהווה חלק מהעסקה בליסינג מימוני, כך שהתשלומים השוטפים, הטיפולים והדלק, הם באחריות המשתמש. ליסינג מימוני מתאים לאנשים פרטיים שרוצים שירות של חברת ליסינג, או לחברות שמעוניינות להציע לעובדיהן ליסינג, אך אינן מעוניינות לשלם גם על הכיסוי התפעולי של הרכבים.

ליסינג תפעולי דרך אוויס ליסינג

ומהו ליסינג תפעולי, שירות נוסף שמציעה אוויס ליסינג? זהו ליסינג לתקופה של כמה שנים- לרוב בין שנתיים לארבע, ובזמן הזה, הלקוח נהנה מהרכב ומשירותים נלווים שמבוצעים כולם על ידי חברת הליסינג. חברת הליסינג אחראית לביטוח, מעניקה שירותי גרר, שירותי טסט, שירותים שונים נוספים ואביזרים, על פי רצון הלקוח ועל פי החוזה והעסקה שבינו לבין חברת הליסינג. שיטה זו פופולארית מאוד בארץ בקרב חברות שונות, שמציעות לעובדיהן רכבים, ונותנות לחברות הליסינג כדוגמת אוויס ליסינג, לטפל בכל הקשור באותם רכבים.

אוויס ליסינג מציעה למגזר העסקי ליסינג תפעולי אמין ואיכותי. הליסינג מתבצע על ידי תשלום חודשי שאותו משלמת החברה לאוויס, ובתמורה מקבלת נוסף על הרכב החדש, גם רישוי, ביטוח חובה, כיסויים שונים במקרים של גניבה או תאונת דרכים, שירותי רכב חלופי במקרה, שירותי דרך וחירום, ושירותים נוספים. אוויס ליסינג היא חברת ליסינג מהגדולות בישראל, ובין לקוחות ניתן למצוא את גוגל ישראל, מיקרוסופט, IBM, טבע, סיסקו, פלאפון ועוד חברות רבות.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y