איילון בלו ליסינג

בין המגוון הרחב של החברות שמציעות ליסינג בישראל, ניתן למצוא חברות גדולות ומוכרות יותר, וחברות קטנות כמו איילון בלו ליסינג. אין הדבר אומר שאלו אינן חברות איכותיות, ולעתים דווקא עדיף לקבל את שירותיה של חברה קטנה יותר ואיכותית, שמקפידה על שירות ברמה גבוהה, ורמת שירותים גבוהה ומקצועית.

קצת על איילון בלו ליסינג

החברה נוסדה בשנת 1997 בשם בלו ליס, ובשנת 2007 נרכשה על ידי איילון אחזקות, והפכה לאיילון בלו ליסינג. כיום החברה נחשבת לחברת ליסינג מובילה בישראל, ויש לה אלפי לקוחות. לאחר שאיילון אחזקות השתלטה על כל מניות בלו ליס, הפכה החברה להיות חברת הליסינג של קבוצת איילון, כך שיש לה בסיס יציב ואפשרות לצמיחה מתמדת. קבוצת איילון אחזקות היא חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה לניירות ערך שבתל אביב, ועוסקת בכמה תחומים. העיקריים שבה- ביטוח, שוק ההון, ופנסיה, נוסף על תחומים משניים כנדל"ן בארץ ובחו"ל, ועוד.  איילון בלו ליסינג מציעה שירותי ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ומכירת רכב.

 

 

ליסינג תפעולי באיילון בלו ליסינג

בשנים קודמות, רוב החברות נהגו לרכוש כלי רכב רבים, ולדאוג לתחזוקתם ולכל ניהולם בעצמם. היה אדם אחד לפחות שתפקידו היה לטפל בכל כלי הרכב של החברה, והיו הוצאות רבות שנלווי לניהול צי הרכב. כיום, רוב החברות נמנעות מניהול ציי רכב, ומעבירות את האחריות והטיפול לחברות הליסינג, כמו איילון בלו ליסינג. כך הן אינן צריכות להתעסק בטיפול בציי הרכב, אינן צריכות להכשיר לתפקיד אנשי מקצוע, ואינן צריכות לדאוג לדבר בעצמם. חברות הליסינג, שלהן יש את הידע והניסיון בנושא, מטפלות בכל הנושאים הקשורים לכלי הרכב של החברה.

שיטת הליסינג התפעולי מוכיחה את עצמי כשיטה טובה, איכותית וחסכונית עבור עסקים רבים בישראל, ומעטים העסקים שעדיין רוכשים את כלי הרכב של החברה ומטפלים בהם בעצמם. איילון בלו ליסינג היא חברה שמתמחה בניהול ציי רכב, ולכן היא פוטרת את החברות מנושאים כמו קניית רכב, מכירתו, תשלומי ביטוח שיש להקפיד עליהם, טיפולים במוסך- תקופתיים וכתוצאה מתקלה או בעיה, שטיפת רכב ומענה במקרה חירום. כל אלו נמצאים בטיפולה של איילון בלו ליסינג.

לאיילון בלו ליסינג יתרונות ייחודיים שבולטים, וגורמים לליסינג התפעולי להיות כדאי והגיוני עבור חברות רבות. בין שלל היתרונות ניתן למצוא: התמחות של איילון בלו ליסינג בעסקים קטנים ובינוניים, שלהם אין צורך בציי רכב ענקיים, אך הם דורשים ליווי מקצועי בהתאם לצרכים, מחיר אחיד, ללא קשר לגודל צי הרכב של החברה, סל הטבות מיוחד, התמחות ברכבי שטח, שירות רכב חלופי מיידי בכל מקום בארץ, שירות עד הבית להחלפה של מצברים, נורות ומגבים ושירותי דרך נוספים.

נוסף על ליסינג תפעולי, מציעה חברת איילון בלו ליסינג גם שירות ליסינג מימוני- אשר דרכו כל אדם יכול לרכוש רכב חדש, ללא צורך בהלוואה מהבנק או בסכום כסף עצום. ישנם כמה מסלולי ליסינג מימוני, וכל אחד יכול למצוא את המסלול שיתאים לו. שני המסלולים העיקריים הם מסלול בסיסי- אשר כולל את מימון הרכב בלבד, ומסלול מתקדם, שבו ניתן לקבל שירותים נוספים כמו טיפול במוסכים ועוד.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y