אלדן ליסינג

חברת אלדן, שנוסדה בשנות ה-60, נחשבת לאחת מחברות ההשכרה המובילות בישראל כיום. החברה מחזיקה צי רכב שמונה שיותר משלושים אלף רכבים, ומפעילה 24 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ. דרך אלדן ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים- השכרת רב בארץ ובחו"ל, ליסינג דרך אלדן ליסינג, מכירת רכבים, ביטוח רכב, מלונאות (החברה בעלת שני מלונות) ועוד.

ליסינג תפעולי של אלדן ליסינג

אלדן ליסינג מציעה ליסינג תפעולי יעיל וברמה גבוהה. מהו ליסינג תפעולי? בעבר, חברות גדולות היו קונות מספר גדול של רכבים למטרת שימוש לעובדים, והיה אדם או מחלקה שהיו אחראיים על התחום- על הביטוחים, על הקצאות הרכב, על הטיפול השוטף ברכב, על מכירתו לאחר סיום השימוש בו, על העברת רכבים מעובד לעובד וכו'. כל אלו דרשו כוח אדם והרבה כסף. כיום, מרבית החברות מעדיפות לקבל שירות מחברה כמו אלדן ליסינג, ולתת להם לטפל בנושא הרכבים.

אלדן ליסינג מציעה ליסינג תפעולי שבו מקבלים רכב למשך שלוש שנים, ובכל חודש החברה משלמת לאלדן סכום מסוים שנקבע מראש. במשך שלוש השנים שבהן הרכב נמצא אצל עובד החברה, אלדן ליסינג אחראית על הרכב, על התחזוקה השוטפת, על הכיסויים הביטוחיים השונים, על טסטים שיש להעביר בכל שנה, על טיפולים שונים, על שירותים כמו רכב חלופי שירותי גרירה וכן הלאה.

כך למעשה אלדן ליסינג פוטרת את החברה מהעול הכרוך בניהול צי הרכבים של החברה, מהצורך לנסות ולמכור בעצמה את הרכבים לאחר סיום השימוש, ומכל ההתעסקות בנושא הרכבים. כמו כן, מכיוון שמשלמים תשלומים חודשיים, אין צורך בהוצאות גדולות של קניית רכבים, וכך תזרים הכסף של החברה יכול ללכת לכיוונים אחרים מקצועיים ונחוצים יותר.

הטבות ללקוחות אלדן ליסינג

דרך אלדן ליסינג, מקבלים סעיפי הטבות רבים, ועסקאות שגורמות לליסינג התפעולי להיות משתלם עוד יותר. בין השאר תוכלו למצוא: דמי חכירה זולים בהרבה מאלו של השכרת רכב, מחירים משתלמים ביותר עבור שירותים נלווים כמו השכרות רכב בארץ ובחו"ל, שירות של קבלת רכב חלופי במקרה שבו הרכב הקבוע אינו ניתן לשימוש. כמו כן אלדן ליסינג תטפל בכל תביעות הביטוח ותביעות צד ג' במקרה שיוגשו כאלו נגד רכבי החברה, שירותי אחזקה שכוללים טיפולים תקופתיים, תיקוני תקלות טכניות ועוד.

אלדן ליסינג מציעה שירות של מנהל תיק לקוח- יהיה אדם ספציפי בחברה שאיתו תוכלו להיות בקשר, הוא יכיר אתכם ואת החברה שלכם וצרכיה, ויוכל לעזור לכם בצורה מקצועית ומהירה. כמו כן- אלדן ליסינג תדאג להגיע עד למקום החברה עצמה, כדי לבצע תיקונים שונים ברכבים וכדי לקחת אותם למבחני רישוי בכל שנה. כמובן אלדן ליסינג תבטח את כל הרכבים והנהגים, ותפעיל שירות מוקד חירום שפועל 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. דרך אלדן ליסינג ניתן לחכור מגון רחב של רכבים, ונעים בין רכבים פשוטים, רכבי משפחה, רכבי מנהלים ועוד. כך ניתן להבטיח שכל עובד יקבל רכב שמתאים לו מבחינה אישית, ומתאים לרמת התפקיד שלו בחברה.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y