הרץ ליסינג

תחום הליסינג הוא תחום נפוץ בישראל בשנים האחרונות, חברות רבות מציעות לעובדיהן רכבים אשר הם חלק מצי הרכב של החברה, ונרכשים בעסקאות ליסינג מחברות הליסינג הרבות שיש בארץ. הרץ ליסינג (Hertz) היא אחת מחברת הליסינג האמינות והמקצועיות בארץ, ודרכה ניתן לקבל מגוון רחב של שירותי ליסינג איכותיים ונוחים.

קצת על חברת הרץ

חברת הרץ, שכוללת את שירותי הרץ ליסינג, היא החברה שנחשבת לחברה הגדולה בעולם בתחום השכרת הרכב. היא פעילה בכ-170 מדינות, ויש לה למעלה מ-7,500 סניפים ותחנות בכל רחבי העולם. בישראל, הוקמה חברת הרץ ישראל בשנת 1965, ובאמצע שנות השמונים חברת "קשר רנט א קאר" הפכה לזכיינית הרשמית של הרץ בישראל. נוסף על שירותי רכב, השכרה וליסינג, מפעילה הרץ את רשת אוטו סנטר- אשר עוסקת בטרייד אין ובמכירת רכבים יד שנייה, ומחזיקה בחצי ממניות חברת אופרייט ליס, אשר מפעילה שירות של ליסינג תפעולי נרחב.

 

ליסינג תפעולי בהרץ ליסינג

הרץ מציעה שירותי ליסינג תפעולי לחברות רבות בשוק הישראלי. בין היתרונות שניתן למצוא בליסינג התפעולי של הרץ ליסינג נמצא גמישות בהגדלת צי הרכב של החברה או הקטנתו, בהתאם לצרכים העדכניים, חסכון בהשקעת זמן ומשאבים בקנייתם של כלי רכב רבים ומכירתם, אפשרות של מכירת צי הרכב העכשווי והפניית הכסף שיתקבל לאפיקים אחרים, ייעוץ וליווי אישיים של הרץ ליסינג, השכרות לתקופות גישור במחירים משתלמים, אפשרות למסלולים גמישים כמו למשל ליסינג לשנה, ועוד.

שירותים נוספים של חברת הרץ

באתר החברה ניתן למצוא מידע על שירותי חברת הרץ בנושאי השכרת רכב- השכרה בארץ ובחו"ל. האפשרויות הן רבות, וניתן לבחור מבין מגוון של רכבים בגדלים שונים, ברמות שונות ובטווחי מחירים שונים. שירות ההשכרה שנותנת החברה ניתן בעשרות ארצות ברחבי העולם, כשאת ההזמנה ניתן לבצע כבר מהארץ, ולקבל את הרכב בחו"ל. שירות נוסף שמציעה הרץ, הוא שירות של קניית רכב ברשת אוטו סנטר. זוהי רשת שבה ניתן לקנות רכבים מיד שנייה ולבצע טרייד אין עם רכב שברשותכם. ברשת מתחייבים על קנייה של הרכב חזרה, אחריות על עשר מערכות ברכב, מידע אמין על הרכב ואפשרויות מימון שונות ונוחות.

 

ליסינג פרטי בהרץ ליסינג

הרץ ליסינג מציעה גם שירותי ליסינג פרטי, לאנשים עצמאיים או שרוצים לבצע בעצמם את עסקות הליסינג, ולא דרך החברות שבהן הם עובדים, או שאותן חברות לא מציעות לעובדיהן שירותי רכב בליסינג. כאשר רוכשים רכב מהרץ ליסינג בליסינג פרטי, יש צורך בתשלום מקדמה בגובה של בין 15 אחוזים ל-45 אחוזים משווי הרכב, ולאחר מכן משלמים תשלום חודשי קבוע, שאינו צמוד למדדים. התשלום הזה מתבצע לאורכה של תקופה מסוימת, עליה הוחלט בזמן חתימת החוזה. לאחר סיומה של התקופה, ניתן לרכוש את הרכב, או לשדרג לרכב חדש ולהמשיך לשלם תשלום חודשי. הרץ ליסינג מתחייבת לבצע עסקת המשך לרכב נוסף בעזרת זיכוי על הרכב הישן על פי מחירון לוי יצחק.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y