ליסקאר

ליסקאר היא אחת מחברות הליסינג שקיימות בישראל, ושתופסות תאוצה ככל שתחום הליסינג בישראל גדל ומתפתח. כיום רכבים רבים שרואים על הכביש הם רכשים שנרכשו בעסקת ליסינג, רובם בליסינג תפעולי מהמגזר העסקי של חברות שונות, וחלקם בליסינג פרטי.

חברת ליסקאר נוסדה בתחילת שנות השמונים, וכיום מעסיקה כמאה עובדים. החברה גדלה וצומחת כל הזמן, ונמצאת במגמת התרחבות והתפתחות. ליסקאר מעניקה שירות לחברות פרטיות רבות, חברות ציבוריות, חברות היי טק, רשויות מקומיות, קיבוצים ולקוחות פרטיים רבים.

 

השירותים שמציעה חברת ליסקאר

בליסקאר ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולי ליסינג, בהם מסלולי ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, בהתאמה לכל לקוח וחברה. כמו כן, בליסקאר תמצאו גם מחלקה לליסינג לציוד- כמו מחפרונים, ציוד חקלאי, רכבי טיאוט, רכבי גיזום, רכבי פינוי אשפה ועוד כלי רכב כבדים ומקצועיים. בחברה יש מערך טרייד אין פעיל, מחלקת רכבי יוקרה, מכירת רכב, מחלקה שאחראית על אביזרי נוחות ושדרוג לרכב, ועוד מחלקות רבות שעוסקות בכל הצרכים המיוחדים שיכולים להיות דרושים בתחום הליסינג.

חברת ליסקאר מעוניינת לתת מענה אישי לכל לקוח, ולכן היא מצהירה על ליווי אישי של הלקוחות על ידי מנהל לקוחות שמטפל בהם באופן רציף לאורך כל תקופת ההתקשרות.

 

ליסינג מימנוי בליסקאר

ליסינג מימוני דומה להלוואה שלוקחים למטרה של רכישת רכב, ומשלמים אותה לאורך תקופה אורכה של עשרות חודשים. בליסקאר מציעים עסקה שנעה בין 45 חודשים ל-60 חודשים. בכל חודש משלם העסק או הקונה הפרטי סכום מסוים של כסף, שנקבע מראש ואינו משתנה- הוא זהה בכל חודש בחודשו. חברת הליסינג מצידה, במקרה הזה ליסקאר, מציעה ללקוח מימון, לצורך רכישה של רכב חדש. ההלוואה כוללת את שווי הרכב, וריבית כלשהי על העסקה. חברת הליסינג נותנת ללקוח את הרכב, והוא בתמורה משלם לה את אותם תשלומים חודשיים.

הרכב רשום על שמה של חברת הליסינג, אך בתוך החוזה- לאחר שמסתיימת העסקה, יש כמה אפשרויות שעומדות בפני הלקוח, ואחת האפשרויות היא לרכוש את הרכב במחיר משתלם, ולהעבירו על שמו. לחילופין יכול הלקוח להחליט שהוא מעוניין להחליף את הרכב לדגם חדש ולהחזיר לליסקאר את הרכב הישן, ולהמשיך הלאה בתשלומים חודשיים עבור הרכב החדש.

 

מי הם האנשים שלהם מתאים ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני יתאים לאנשים שרוצים מימון חוץ בנקאי עבור רכישת רכב. הם אינם מעוניינים לנצל את מסגרת האשראי הבנקאית ולקחת הלוואה מהבנק. כמו כן, חברות שיש להם ציי רכב קטנים או בינוניים, או כאלו שרוצות לטפל ברכבים בעצמן ולדאוג לתחזוקה השוטפת, יכולות לבחור בליסינג מימוני (בניגוד לליסינג תפעולי, שבו בוחרות חברות גדולות). נוסף על אלו, ליסינג מימוני מתאים לאנשים שרוצים בסופו של דבר להיות בעלי הרכב.

 

מהו ליסינג תפעולי בליסקאר?

ליסקאר מציעה מסלולים שונים לליסינג תפעולי. בליסינג תפעולי לרוב לאחר סיום התקופה שנקבעה הרכב מוחזר לליסקאר והיא מציעה עסקה חדשה. נוסף על הרכב עצמו, בליסינג תפעולי מציעה ליסקאר חבילה שלמה של שירותים. ביטוח, אחזקה שוטפת, טיפולים, העברה של טסטים, עזרה במקרי חירום, שירותי גרירה ועוד מגוון של שירותים נדרשים וחשובים, אשר ניתנים על ידי ליסקאר ללקוחות הליסינג התפעולי שלהם.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y