משקי ליסינג – lease4u

חברת lease4u היא חברת ליסינג שנותנת שירותי ליסינג שונים- ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, מכירת רכב מיד ראשונה, ושירותי השכרה שונים. החברה מורכבת משתי חברות שהתאחדו והפכו לחברה אחת- אמפא ליס, שהגיעה עם ניסיון ארוך טווח של כ-20 שנים בשוק הרכב, ומשקי ליסינג- שגם היא מביאה עימה ניסיון של כ-20 שנים בתחום הליסינג ועסקי הרכב. וכך הפכו יחד לחברת משקי ליסינג- lease4u, ויחד הן מציעות שירות מקצועי ואמין.

השירות במשקי ליסינג- lease4u

החברה מציעה את צוות המכירות שלה, שעובר הכשרות וכיום הוא צוות מיומן ומקצועי, שמציע עסקאות ללקוחות בכל רחבי הארץ, ובתנאים משתלמים ביותר. חברת משקי ליסינג- lease4u מאפשרת ליווי אישי ללקוחותיה, על ידי מנהל תיק לקוחות, ששומר על קשר עם הלקוח בכל זמן ההתקשרות עם החברה. כמו כן, מציעה החברה מגוון רחב של אפשרויות בתחום הליסינג, כך שכל אחד וכל חברה יכולה למצוא את העסקה המתאימה לה ביותר בחברת משקי ליסינג- lease4u.

חברת משקי ליסינג- lease4u נותנת שירותי ליסינג לכמות עצומה של חברות מתקדמות בשוק, וביניהן תמצאו: גדות כימיקלים, הראל חברה לביטוח, חברת בזק, בקרה מקבוצת גבע, התנועה הקיבוצית, חברת Yes, הוד חפר, חברת פז, פלסטרו גבת, תמי4, טבע נאות, קבוצת אורד, קומברס, טיב טירת צבי, אמדוקס, מרכז השלטון המקומי, ועוד חברות רבות מתחומים שונים.

משקי ליסינג- lease4u  מציעה מגוון של שירותי ליסינג, בהם תמצאו ליסינג תפעולי. מהו ליסינג? דרך שיטת הליסינג, הלקוח יכול לקבל רכוש מבלי לשלם על כולו. השיטה הזאת עוזרת מאוד במקרים שבהם ללקוח אין את הסכום המלא לרכישתו של המוצר, והוא יכול להשקיע רק חלק מהסכום. כך הוא מקבל במקרה הזה רכבים, ומשלם עליהם בתשלומים חודשיים קבועים.

בהסכם ליסינג, כמו זה שמציעה חברת משקי ליסינג- lease4u, העסקה נמשכת מספר שנים שנקבע מראש, ובסופה של התקופה ניתנות בפני הלקוח כמה אפשרויות- לשלם עוד סכום כסף שהוא יתרת התשלום ולקבל את הציוד, במקרה הזה את הרכב, לבעלותו, להחזיר את הרכב ולסיים את התקשרות עם חברת משקי ליסינג- lease4u, או להמשיך לעסקה חדשה- להחזיר את הרכב ולקבל רכב חדש, ולהמשיך בתשלומים החודשיים.

ליסינג תפעולי של משקי ליסינג- lease4u

ליסינג תפעולי, כמו זה שמציעה חברת משקי ליסינג- lease4u, היא עסקת ליסינג משודרגת, שבה מקבל הלקוח הטבות ושירותים רבים נוספים, מלבד השימוש ברכש. כאשר מבצעים עסקת ליסינג תפעולי עם חברת משקי ליסינג- lease4u, מקבלים את כל שירותי התחזוקה והטיפול הכרוכים בצי הרכב, כמו גם את הוצאות הביטוח. חברת הליסינג תהיה אחראית על כל הטיפול ברכב- על לקיחתו לטיפולים תקופתיים, למבדקי רישוי, לתיקונים במידת הצורך ועוד. כשמבצעים עסקת ליסינג תפעולי, החברה לא צריכה לדאוג לשום דבר שקשור לרכב. את כל הפעולות הנדרשות תעשה חברת משקי ליסינג- lease4u.

היתרונות בעסקת ליסינג תפעולי הם רבים- וביניהם תראו שניתן לחסוך זמן רב, כסף ואת ייעודו של איש המקבל משכורת שלמה עבור הטיפול בציר הרכב של החברה. על ידי שימוש בליסינג תפעולי, חברת הליסינג לוקחות על עצמה את כל עלויות הביטוח, הטיפולים והתיקונים הבלתי צפויים, כמו גם מקנה הטבות שונות כקבלת רכב חלופי במקרה הצורך, ועוד.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y