אופרייט ליס

חברת אופרייט ליס היא חברה שהוקמה בשנת 1969, ואז נקראה תפארת המכונית בע"מ. החברה נתנה שירותי ליסינג שונים, וכיום היא נחשבת לחברה מנוסה מאוד מבין חברות הליסינג שבישראל. אופרייט ליס מציעה שירותי ליסינג תפעולי כולל ניהול צי הרכב, ליסינג פרי תפעולי וליסינג מימוני, החברה מפעילה  מוסכים מורשים, סוכנות למכירת רכב, והיא בעלת שבעים מרכזי שירות בכל רחבי הארץ.

מה מציעה חברת אופרייט ליס?

אופרייט ליס מציעה את פרייבטלי- ליסינג פרטי בשיטה מיוחדת וגמישה, שמאפשרת לכל לקוח לבחור מסלול ליסינג שיתאים לו בצורה הטובה ביותר. דרך השיטה, ניתן לבחור את גובהו של התשלום הראשוני עבור הרכב- וזאת בין 30 ל-40 אחוזים משוויו של הרכב. השיטה מאפשר ללקוח לקבוע את גובה התשלום החודשי, וזאת בהתאם ליכולותיו הכלכליות. כמו כן, אצל אופרייט ליס ניתן לשדרג את הרכב גם אם לא הסתיימה תקופה החכירה בחוזה, ואין צורך לחכות עד תומן של שלוש השנים.

בסופו של חוזה הליסינג, הלקוח יכול לבחור האם להשאיר ברשותו את הרכב, או להחליפו ולשדרג לרכב חדש, הכול נתון לבחירתו, בהתאם להעדפותיו. פרייבט לי היא שיטה שאותה פיתחה אופרייט ליס, והיא מציעה מגוון של הטבות שגורמות לשירות להיות מקצועי ויעיל מאוד. כך למשל במקרה של תאונה, אופרייט ליס תיתן לך רכב חלופי תוך ארבע שעות מזמן התאונה, כדי שתוכל להמשיך בשגרה ולא להתעכב, ומפעילה מוקד שירות לקוחות שפועל 24 שעות ביממה.

 

ליסינג תפעולי של אופרייט ליס

הליסינג התפעולי שמציעה אופרייט ליס, כולל ליווי אישי ושירות אישי, אשר ניתנים על ידי מנהל תיק לקוחות שאיתו יוצרים קשר בכל פעם שזקוקים למידע, טיפול או עזרה, כך שבכל פעם מדברים עם אותו האדם, ומפתחים איתו מערכת יחסים מקצועית קרובה. מוקד השירות של החברה פועל כאמור 24 שעות ביממה, ונותן מענה לכל בעיה שעלולה לצוץ, כמו גם שירותי דרך בכל שעה. כאשר בוחרים בחברת אופרייט ליס כחברת הליסינג התפעולי של החברה, מקבלים שירותי נהיגה וטיפול מיוחדים- כמו נהגים שמגיעים לחברה ולוקחים את רכבי החברה לטיפולים השונים ולמבדקי הרישוי, וכך העובדים יכולים להמשיך בשגרתם עבודתם, ונמנעת מהם אותה טרחה.

 

שירותים נוספים של אופרייט ליס

באופרייט ליס מבינים שחלק מהאנשים רוצים אבזור מיוחד ברכבים, ולכן ניתן לקבל מערכות 3MP מתקדמות, מערכות מיגון וג'אדטים שונים להנאת הנוסעים ברכב ולשיפור חווית הנהיגה. נוסף על כך, החברה מציעה שירות של חילוץ מכל מקום, בכל זמן ובמהירות האפשרית, מטפלת בכל נושא ביטוחי הרכב ותביעות אם יש כאלו, מבטיחה רכב חלופי בכל מקרה שבו יש צורך, כמו למשל בזמן שהרכב נמצא בתיקון או בטיפול, וטיפולים תקופתיים שנעשים רק במוסכים מורשים- וכך דואגת החברה שהרכב יישאר במצב הטוב ביותר וברמת בטיחות גבוהה ככל האפשר.

שירות נוסף שמציעה חברת אופרייט ליס, היא מכירת הרכבים. מדובר ברכבי יד ראשונה, שטופלו במוסכים מורשים, ולכן הם רכבים ברמה גבוהה, ונחשבים לבחירה טובה של קניית רכב מחברת ליסינג. אופרייט ליס נותנת אחראיות לכל רכב שנמכר אצלה.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y