שלמה סיקסט ליסינג

שלמה סיקסט ליסינג היא חברה פופולארית ומצליחה בישראל, שעוסקת בהשכרת רכב, ליסינג ומכירת רכב. לחברה 27 סניפים ברחבי הארץ, ומגוון עצום של מכוניות שניתן לרכוש בתנאי ליסינג נוחים ובחוזה אמין ומקצועי. נוסף על מכוניות, ניתן גם לשכור משאיות דרך שלמה סיקסט. דרך אתר האינטרנט של החברה ניתן לבצע הזמנה של השכרת רכב באחד הסניפים, ולקבל מידע על שכירת רכב בחו"ל, ביעדים רבים ברחבי העולם.

חברת שלמה סיקסט ליסינג מציעה מגוון של שירותים, ביניהם: שירותי השכרת רכב בישראל, השכרת רכב בחו"ל, השכרת רכב לעסקים, ליסינג תפעולי לעסקים, ליסינג לפרטים, מכירת רכב חדש מיד ראשונה, חברה לביטוח ושירותי דרך ומוסכים.

 

ליסינג פרטי בשלמה סיקסט ליסינג

בשלמה סיקסט ניתן לרכוש רכב חדש באמצעות שירות ליסינג פרטי. באמצעות ליסינג פרטי ניתן לרכוש רכב חדש גם אם אין לכם סכום גדול של כסף, ואפילו לשדרג את הרכב בכל כמה שנים, ולהתחדש ברכב חדש. שיטת הליסינג היא שיטת מימון לקניית רכב חדש. מבצעים עסקה עם שלמה סיקסט ליסינג לרכישתו של הרכב בתשלומים, ומשלמים סכום כלשהו כמקדמה עם חתימה החוזה. בשיטה הזאת, מקבלים את הרכב מהחברה, אך צריכים לדאוג לטיפולים, לביטוח, לאחזקות השוטפות ולדלק.

 

ליסינג תפעולי בשלמה סיקסט ליסינג

בליסינג תפעולי, תקבלו משלמה סיקסט ליסינג שירות לכל צי רכבי החברה. לשלמה סיקסט ליסינג ניסיון רב, והם נותנים שירות לאלפי חברות וגופים עסקיים, ומנהלים עשרות אלפי כלי רכב. ליסינג תפעולי מתאים לחברות שלא מעוניינות לנהל בעצמן את רכבי החברה, ורוצים שחברה חיצונית תעשה זאת עבורם. כאשר מבצעים עסקת ליסינג תפעולי עם שלמה סיקסט, הלקוח מקבל רכב על פי בחירתו מתוך מגוון שנבחר על ידי החברה, לתקופה מסוימת (לרוב לשלוש שנים). במשך אותה התקופה הלקוח משלם בכל חודש סכום חודשי קבוע, שגם הוא נקבע מראש.

במשך כל התקופה, הרכב רשום על שמה של חברת הליסינג- במקרה זה שלמה סיקסט ליסינג, והיא  גם אחראית על כל הטיפולים הקשורים ברכב- הוצאות על אחזקתו, טיפולים במוסכים, ביטוחים, תשלום רישוי ועוד. כמו כן, שלמה סיקסט ליסינג מציעה סל הטבות ושירותים נוספים- כמו שירותי דרך, שירותי גרירה, שירות עד הבית ועוד שירותים נוספים אשר משפרים את חוויות הנהיגה והשימוש ברכב. אם בעבר חברות רבות היו מחזיקות עשרות כלי רכב שרשומים על שמן, מעסיקות אנשים שתפקידם להיות אחראיים על הרכבים ועל הטיפול בהם, והיו צריכות להתעסק עם קניית הרכבים ומכירתם לאחר מספר מסוים של שנים, הרי שבליסינג תפעולי כל הטיפול הזה עובר לחברת הליסינג- לשלמה סיקסט ליסינג.

באתר חברת שלמה סיקסט ליסינג תוכלו למצוא מידע רב בכל הנושאים, כמו גם טפסים אלקטרוניים רבים אשר יכולים לעזור במקרה שיש צורך בקבלת שירות מהחברה. ניתן לאתר סניפים, לבקש בקשות לתיקון רכב, לקרוא על מכירת רכב באמצעות שלמה סיקסט ליסינג, לקבל מידע על כל הרכבים שניתן לרכוש באמצעות ליסינג מימוני פרטי, לקרוא על רשת הפחחות והצבע שמפעילה החברה, ועוד מידע רב ושימושי ללקוחותיה הרבים של החברה.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y