ליסינג פרטי

רכישת רכב חדש כיום אינה רק משאת נפש וסמל סטאטוס, כיום רכישת אמצעי תחבורה היא צורך בסיסי של אנשים רבים. מעבר לצורך הבסיסי בתעבורה, משמש כלי הרכב בו אנו נוהגים במקרים רבים גם כסמל סטאטוס וגם משדר ומקרין על אופי הנוהגים בו.

למרות חשיבותו הרבה של הרכב בחיינו, מחירי הרכב לעתים קרובות אינם מאפשרים לרבים מאיתנו לרכוש את הרכב אשר בו אנו חפצים ללא לקיחת הלוואה גדולה. ליסינג פרטי הינו דרך מחשבה שונה המבטיחה כי נוכל לרכוש את הרכב המתאים לנו ולצרכנו ללא תשלום חד פעמי גדול אשר הינו מעבר ליכולתנו.

בעסקאות ליסינג פרטי אנו נהנים לא רק מרכב חדש ללא תשלום חד פעמי גדול, אלא אף בנוחות המתלווה אליו, ובאופציה להחליף את הרכב לרכב חדש אחת לכמה שנים ללא תשלום חד פעמי גדול בין החלפה להחלפה.

ליסינג פרטי – מה זה בעצם?

עסקאות ליסינג פרטי הינן הלוואות הניתנות לאנשים פרטים או עסקים למטרת רכישת רכב. בעסקאות ליסינג פרטי, משלם השוכר מקדמה אשר גובהה הוא אחוז מסוים מעלות הרכב, בהתאם לתנאי עסקת הליסינג הפרטי אשר נחמתה עם חברת הליסינג. מידי חודש בחודשו, משלם השוכר לחברת הליסינג סכום מסוים אשרמהווה החזר חלקי על ההלוואה והריבית על ההלוואה אשר נלקחה מחברת ליסינג פרטי.

משך החזר ההלוואה יכול לנוע בין 36 חודשים ל-60 חודשים. בתום התקופה פתוחות בפני השוכר שלוש אפשרויות שונות:

  • התקדמות לעסקת ליסינג פרטי נוספת – במקרה זה הרכב ימכר ותמורתו תהווה מקדמה עבור עסקת ליסינג פרטי נוספת בה יקבל השוכר רכב חדש מחברת הליסינג.
  • רכישת הרכב מחברת הליסינג – במקרה זה ישלם השוכר מחירים זולים במיוחד עבור רכישת הרכב מחברת הליסינג. הרכב יעבור על שם השוכר והתשלומים החודשיים יפסקו.
  • · סיום חוזה ליסינג פרטי

ליסינג פרטי – יתרונות

מעבר ליתרונותיו הברורים של הליסינג הפרטי, קיימים יתרונות נוספים, לעתים מוסווים.

יתרון ראשון של עסקאות ליסינג פרטי הוא בכך כי לקיחת ההלוואה מחברת הליסינג ולא ישירות מהבנק מורידה מנטל האשראי הבנקאי אשר השוכר נתון לו. בנוסף, כיוון וחברות הליסינג זוכות להנחות משמעותיות מיבואני הרכב בארץ, ההחזר החודשי לחברות הליסינג עשוי להיות נמוך מההחזר החודשי אשר ניתן לבנקים השונים.

כיום, חברות רבות מציעות רכב כחלק מתנאי העבודה של עובדיהן, אולם רכבים הניתנים במסגרת ליסינג תפעולי נתונים לעתים קרובות למגבלות קילומטראג' אשר מגבילות את הנסיעות ברכב כמעט לנסיעות הלוך ושוב מהעבודה ואליה בלבד. כאשר הרכב נקנה באמצעות ליסיניג פרטי אין בנמצא מגבלות על הקילומטראג' כלל.

יתרון נוסף אשר יש לליסינג פרטי הינו אופן התשלום. התשלום מתבצע תמורת הוצאת חשבונית מטעם חברת הליסינג. עבור עובדים עצמאיים ובעלי עסקים, משמעות הדבר היא כי סכומים אלו ניתן לקבל עבורם הטבות מס וניכוי מואץ של עלות השימוש לעומת חישובי הפחת.

קיימים כיום מסלולים במסגרת עסקאות ליסינג פרטי אשר אף מציעות שירותי תשלום אגרות רישוי ורכישת פוליסות ביטוח חובה ומקיף עבור הרכב.

לקבלת הצעת ליסינג

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה ליסינג אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y