הלוואות בפריסה נוחה

כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של הלוואות, המוענקות לכם על ידי גופים פיננסים שונים, ובמגוון מסלולים המותאמים לכל אחד ואחת מכם, בין אם מדובר בהלוואות לשכירים, עצמאיים, עובדי מדינה, בעלי עסקים, יזמים וכדומה. הלוואות בפריסה נוחה הן למעשה הלוואות המאפשרות לכם לשלוט באופן נוח ומשתלם יותר בתשלומי ההחזר החודשיים בגין ההלוואה אותה נטלתם. 

 

המצב הכלכלי בעולם בכלל ובישראל בפרט, מעמיד רבים מאיתנו במצבי התמודדות לא פשוטים מבחינה פיננסית. אחת הדרכים להיחלצות ממשבר כלכלי אישי היא באמצעות העמדת הלוואה ממקור פיננסי בנקאי או חוץ בנקאי כאחד.

הלוואות בפריסה נוחה מאפשרות לכם ליהנות ממגוון מסלולי הלוואות עדיפות ואטרקטיביות יותר. חלק מההלוואות בפריסה נוחה מעמידות לרשותכם אופציות לפריסת תשלומים ארוכת טווח המקטינה את סכום ההחזר החודשי מצד אחד, ומצד שני מאפשרת לכם ליהנות מריבית משתלמת וכדאית.

כמו כן, במסגרת הלוואות בפריסה נוחה תוכלו ליהנות מהלוואות "בלון" המאפשרות לכם לשלם לאורך תקופת ההלוואה את סכום הריבית החודשית הנקבעת מראש, ורק לאחר תקופת סיום ההלוואה לשלם את מלוא סכום הקרן שנטלתם.

היצע הגופים הפיננסים מהם תוכלו ליטול הלוואות במגוון מסלולים ולכל מטרה, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, לבצע "סקר שוק" מקיף ומקצועי בטרם נטילת ההלוואה. בנוסף, ההיצע הנרחב של הגופים הפיננסיים מעמידים לרשותכם עמדה אידיאלית לצרכי מיקוח בעת העמדת חוזה ההלוואה מכל גוף שהוא, וזאת על מנת ליהנות מתנאים טובים יותר, נוחים יותר ופריסת תשלומים המותאמת למצבכם הכלכלי הפרטי.

על מנת ליהנות מהלוואות בפריסה נוחה מומלץ לעקוב אחר הפרמטרים הבאים ולתכנן מראש את אופי העמדת ההלוואה הרצויה:

  1. הגדירו סכום הלוואה מדויק – ערכו בדיקה כלכלית מקיפה בכל הקשור למצב ההכנסות וההוצאות הנוכחי והעתידי שלכם כאחד. זכרו – ככל שתדעו יותר על ההתנהלות הכלכלית שלכם, כך תוכלו להעמיד להטיב עם עתידכם הכלכלי ותכנונו.
  2. ידע זה כוח – בטרם פנייתכם לגוף פיננסי מסוים לצרכי קבלת הלוואה לכל מטרה שהיא, הכירו את התחום מקרוב ובאופן מקצועי ככל שניתן. בחלק מהמקרים, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה ואף להיעזר בשירותים שונים המלווים אתכם כיום מבחינה פיננסית.
  3. סקר שוק – בצעו "סקר שוק" בין נותני ההלוואה השונים, ערכו השוואה בין התנאים ופריסת התשלומים השונים שתקבלו, ואל תהססו להתמקח עם כל אחד מהגופים הנ"ל לצרכי פריסת תשלומים נוחה ועדיפה יותר.
  4. החזר חודשי - הקפידו לבחור מסלול החזרים ותשלומים חודשי המאפשר לכם מצד אחד לעמוד בכל התחייבותכם לאורך כל תקופת ההלוואה, ומצד שני, להתחשב בכל הצרכים הקיומיים והשוטפים שלכם, וכל זאת, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים של חוסר יכולת פירעון ההלוואה.
  5. שינויים עתידיים - נסו להעריך באופן מדויק את הכנסותיכם העתידיות לאורך תקופת החזר ההלוואה תוך כדי התייחסות לשינויים כלכליים עתידיים, לרבות, פירעון מוקדם של ההלוואה כתוצאה משחרור קרנות השתלמות או קבלת סכומי כסף עתידיים, או לחילופין, תכננו את צעדכם כך שתוכלו לבצע שינוי בפריסת התשלומים בכל עת, בכל מקרה של הרעה עתידית  במצבכם הכלכלי.

 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד