הלוואה בכרטיס אשראי

קבלת הלוואה באמצעות כרטיסי האשראי מאפשרת ללקוחות כל הבנקים ליהנות מהלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק, ובכך למעשה ליהנות מהלוואה מיידית ללא צורך בערבים או בהתחייבות ובשמירה על מסגרת האשראי הבנקאית. 
הלוואות בכרטיסי האשראי נחשבות למוצר פיננסי חדיש יחסית, והן מהוות אלטרנטיבה נוחה וזמינה בעבור רבים מאיתנו לכל מטרה. התחרות הרבה בין חברות כרטיסי האשראי יצרה עבור כולנו "חלון הזדמנויות" פיננסי המאפשר לכל אחד ואחת להגשים כל חלום כלכלי בדרך הבטוחה, הנוחה והמהירה ביותר. 

במדינת ישראל פועלות מספר חברות כרטיסי אשראי המעניקות שירותים שונים ללקוחות כל הבנקים. שלושת החברות הגדולות בתחום כרטיסי האשראי הן חברת ישראכרט הנמצאת בבעלות בנק פועלים, חברת CAL הנמצאת בבעלות משותפת של בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי, וחברת לאומי-קארד הנמצאת בבעלות בנק לאומי. בכל אחת מהחברות הנ"ל תמצאו מגוון נרחב של פתרונות אשראי ופיננסים המוענקים ללקוחותיה. הלוואה בכרטיס אשראי מאפשרת לכם ליהנות ממגוון יתרונות הכוללים בין היתר:

  • הלוואה שאיננה תלויה במסגרת האשראי שלכם- הלוואות בכרטיסי אשראי משתייכות לתחום ההלוואות החוץ בנקאיות (הלוואות שאינן קשורות למסגרת האשראי הבנקאית שלכם).
  • מגוון הלוואות בהתאמה אישית- נציגי חברות כרטיסי האשראי מעמידים לרשותכם מגוון הלוואות התואמות את הצרכים הפיננסיים שלכם לתקופה הקרובה או הרחוקה כאחד, הן לצרכי הלוואה לכל מטרה והן לצרכי דחיית תשלומים בכרטיס האשראי.
  • זמינות ואמינות- חברות כרטיסי האשראי מאפשרים לכם ליהנות ממגוון הלוואות באישור מיידי (הן באמצעות פנייה למוקד הלקוחות הטלפוני והן באמצעות אתרי האינטרנט של חברות האשראי השונות). אישור ההלוואה מתבצע באופן מיידי ללא צורך בהגעה לסניף הבנק. כמו כן, חברות האשראי מעמידות לרשותכם "גב כלכלי" מקצועי ואמין המאפשר לכם לקיחת הלוואה ב"ראש שקט".
  • הלוואות ללא ערבים – ברוב המקרים, גובה ההלוואות המוענקות על ידי חברות כרטיסי האשראי עומד על אלפי שקלים בודדים, דבר שאינו מצריך מכם העמדת ערבים, בטוחות או אישורים שונים.

הלוואה בכרטיס אשראי מוגבלת בסכום קבלת ההלוואה (ברוב המקרים, הסכום המרבי עומד על 30,000 שקל), וכמו כן, היא מוגבלת לתקופה של 36 חודשים.

הלוואה בכרטיס אשראי- כיצד?

הלוואה באמצעות כרטיסי האשראי מוצעת לכל לקוחות חברות האשראי ללא צורך בהעמדת ערבים  או ביטחונות כנגד העמדת ההלוואה. חברות האשראי בוחנות את מאפייניו הפיננסים של מבקש ההלוואה ובודקות את היסטוריית התשלומים של הלקוח (עסקאות עבר, תשלומים ורכישות שונות של הלקוח מבקש ההלוואה, ניצול מלוא המסגרת וכו). את ההלוואה תוכלו לבקש באמצעות מוקדי השירות הטלפוניים המופעלים על ידי חברות האשראי, או לחילופין, באמצעות אתרי האינטרנט המיועדים לצורך בחינת בקשת ההלוואה.

הלוואה באמצעות חברות כרטיסי האשראי מיועדת לכל אחד ואחת מכם (המפעיל חשבון עו"ש באחד מהבנקים השונים). ההלוואה מיועדת לכל מטרה, החל מגיוס מזומנים לסילוק המינוס בחשבון העו"ש, דרך מימון נסיעה לחו"ל, לימודים, שיופץ הבית ועד למימון לצרכי רכישת רכב חדש. הלוואה בכרטיס אשראי לצרכי סילוק המינוס הופכת להזדמנות כלכלית במידה וגובה הריבית המשולמת על האובדרפט או החריגה ממסגרת האשראי הבנקאית גבוהה יותר משיעור הריבית המשולמת בגין ההלוואה באמצעות כרטיס האשראי.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד