הלוואה בהתאמה אישית

מתכננים אירוע משפחתי בקרוב וזקוקים להלוואה שתעזור לכם לקיים את האירוע? מעוניינים לרכוש רכב חדש במימון מלא? רוצים להשקיע כסף במיזם עסקי וזקוקים לגוף פיננסי שילווה את יכולת ההשקעה שלכם? זה הזמן ליהנות ממגוון נרחב של מסלולי הלוואה בהתאמה אישית, המותאמים הן לצרכים הייעודים של נטילת ההלוואה והן ליכולות ההחזר האישיות שלכם ולמצבכם הכלכלי.

הלוואה בהתאמה אישית היא למעשה נטילת הלוואה המיועדת לכל מטרה, והיתרון הבולט שלה נמצא בעובדה שהיא מותאמת הן לצרכי ייעוד מטרות נטילת ההלוואה והן למצבכם הכלכלי הנוכחי והעתידי (לאורך תקופת החזר ההלוואה) כאחד.

כמו כל הלוואה אחרת, גם הלוואה בהתאמה אישית היא למעשה הסכם פיננסי ביניכם (הצד הלווה) לבין הגוף הפיננסי ממנו אתם נוטלים את ההלוואה (הצד המלווה). הסכם זה נקבע על פי מספר פרמטרים הכוללים בין היתר את: סכום הכסף הנדרש (קרן ההלוואה), תקופת החזר ההלוואה, סכום הריבית הנקבעת על קרן ההלוואה ותקופת ההחזר, מצבכם הכלכלי הנוכחי, מצבכם הכלכלי העתידי (על פי שיקולי הגוף המלווה) ועוד.

כיום, הלוואות בהתאמה אישית תוכלו לקבל ממגוון נרחב של גופים פיננסים בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד, החל מתאגידי הבנקים השונים, דרך חברות האשראי וחברות הביטוח ועד לגופים פיננסיים חוץ בנקאיים המעניקים לכם הלוואה מחוץ למסגרת האשראי הבנקאית שלכם.

לכל אחד מהגופים הנ"ל יתרונות שונים המותאמים אישית לכל אחד ואחת מכם, ועל מנת ליהנות מהלוואה המותאמת אישית לצרכים הכלכליים שלכם, מומלץ לערוף "סקר שוק" קצר בין כל הגופים השונים, וזאת על מנת לקבל את ההלוואה הנכונה והראויה ביותר עבורכם לכל מטרה ובהתאמה אישית.

הלוואה בהתאמה אישית לכל אחד ולכל מטרה!

הלוואות בהתאמה אישית מיועדת לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם עצמאיים, שכירים, עובדי מדינה, סטודנטים, או אפילו במקרים מסוימים, מחוסרי עבודה באופן זמני. ההלוואות בהתאמה אישית נועדו להעניק לכל אחד ואחת מכם מרחב כלכלי המותאם לאופן הכנסותיו הנוכחיות והעתידיות, מטרות ייעוד נטילת ההלוואה וכדומה. לדוגמא: במידה ואתם יזמים המעוניינים להשקיע את כספי ההלוואה בעסק מתפתח, תדרשו להציג בפני נותני ההלוואה תכנית עסקית מסודרת המתארת את אופי "ניצול" כספי ההלוואה למטרות העסק החדש, הפיכת העסק למקור הכנסה וכדומה.

במקרים רבים, שכירים המוגדרים כעובדי מדינה, עובדי תאגידים וכדומה, זכאים למסלולי הלוואות בהתאמה אישית ובתנאים מועדפים המוענקים באופן קולקטיבי במסגרת מקום העבודה. הלוואות אלו ואחרות מופעלות באמצעות קשרי עבודה עם גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים , ומטרתם לשפר את רווחת העובד המעוניין בנטילת הלוואה לכל מטרה.

מסלולי ההלוואות המגוונים המוצעים לכם כיום, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להעמיד לרשותו הלוואה בהתאמה אישית התואמת את צרכי ייעוד כספי ההלוואה לצד התאמה אישית למצבו הכלכלי הנוכחי והעתידי כאחד. בכל מקרה, מומלץ לפעול בצורה מושכלת והגיונית ולהפוך את נטילת ההלוואה למקור צמיחה כלכלי עתידי. 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד